Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Tak, na amzonie przesyłka do PL jest darmowa przy zamówieniach o cenie wyższej niż 25 $ smile_prosty.gif.

Pozwolę sobie sprecyzować, gdyż wprowadzacie człowieka w błąd. Darmowa wysyłka dostępna jest tylko na amazon.co.uk i dotyczy jedynie przedmiotów z oznaczeniem "Super Saver Delivery" i przy zamówieniach przekraczających ~25 funiali. Zresztą - klik! 20 sekund szukania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaraz zaraz,

http://www.amazon.com/Lord-Rings-Collectors-Edition-sony-playstation3/dp/B005EP0MO0/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1372974636&sr=8-2&keywords=The+Lord+of+The+Rings+quiver

to jest Amazon Amerykański, czyli z darmowej przesyłki nici, tak więc ile mniej więcej muszę dorzucić ?

Sekundo, Czy celnicy mogą dorzucić mi cło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kilka razy kliknąć i sam możesz zweryfikować koszty przed potwierdzeniem zamówienia. Amazon przeliczając $ na zł twierdzi, że będziesz musiał zapłacić około 240 zł.

v0r.png

Cena ta zawiera 23 % podatku VAT, więc raczej celnicy u nas już nic Ci nie dorzucą, aczkolwiek nigdy nie zamawiałem takiej dużej paczki z a.com więc głowy nie dam. Kiedyś sprowadzałem sobie artbooka i nie naliczało mi VATu na ich stronie, celnicy też nic nie dorzucili, ale była to nieporównywalnie mniejsza paczka o wartości około 30 $.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem w swoje łapki EK Risena 2 i muszę przyznać, że całość prezentuje się naprawdę świetnie i jak na tę cenę - nieco ponad 80 zł z wysyłką - zdecydowanie się opłacało. Świetnie wyglądająca beczka, która z całego zestawu przypadła mi do gustu, do tego całkiem ładna, chociaż niestety bardzo lekka, figurka, która nieźle prezentuje się na półeczce. Jeśli do tego dorzuci się flagę piratów czy też klimatyczny amulet, wówczas dostajemy bardzo solidny content. Cieszę się, że wstrzymałem się z kupnem i załapałem się na tę obniżkę - za taką cenę naprawdę grzech było tego nie zaklepać sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, ku mojemu zaskoczeniu do drzwi zadzwonił kurier, z paczką w dłoniach, informując z uśmiechem na ustach o należności 13 zł, krzywiąc się gdy wręczyłem mu dychę i piątaka (musiał szukać drobnych by wydać resztę biggrin_prosty.gif). Okazało się, że to paczka z Kompanii Graczy, nie powiem, jestem naprawdę zadowolony. 3 soundtracki z Naruto Shippuden [3x10 pkt] (nie myślcie sobie że to na handel - z racji, że tak tanio, wziąłem egzemplarz do użytkowania, zapasowy oraz do sytuacji krytycznych tongue_prosty.gif), torbę zakupową z Soul Calibur V [20 pkt], fotoskop z GTA V [150 pkt], torbę prezentową z nadrukami z Borderlands 2 i XCOM'a [150 pkt] oraz naprawdę świetny steel z Final Fantasy XIII, w zestawie z trzema litografiami, "Epizodem i" (czymkolwiek to jest) oraz DLC [300 pkt]. W sumie 650 punktów, jak dla mnie - zacny deal.

Kilka zdjęć dla zainteresowanych wink_prosty.gif - http://imgur.com/d0F...WTOtY,OE3vcWJ#0

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jest ta soczewka, przykładasz oko i wewnątrz wyświetla się obrazek. Było 6 takich, każdy w innym kolorze i z innym obrazkiem (http://sticktwiddlers.com/wp-content/uploads/2012/11/gta-v-preorder-viewfinders-550x309.jpg). Jeśli dobrze pamiętam były dodawane (lub wziąż są) do preorderów, chyba w Ameryce.

Oprócz mojego zdjęcia i tego które dałem wyżej, jedynym materiałem w internecie jest ten filmik:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie jak potaniało, przesyłka pewno free więc kto jeszcze nie kupił chyba warto (?10.99 za edycję na PC)

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0087OTSM2

dla porównania to samo w polskim sklepie ;)

http://www.ultima.pl/search.php?search=Aliens+Colonial+Marines+Edycja+Kolekcjonerska

http://muve.pl/pages/search?query=Edycja+kolekcjonerska+gry+Aliens+Colonial+Marines+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile jest wart Official Guide do Dark Souls? Chciałbym skompletować małą kolekcję i nie wiem do jakiej ceny warto brać, a po jakiej się wstrzymać...

Poradnik ten osiągnął status rzadkiego i jego ceny oscylują wokół 80 funtów, co daje średnio 400 złotych. Pewnie idzie gdzieś znaleźć go taniej, ale to są przysłowiowe szczęsliwe trafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki (choć nawiązując trochę do Aliens Colonial Marines) to DI:R już od 150 pln na allegro (nawet ten co po 320pln wystawiał już zrobił "promo" 50% taniej :D )

więc tylko czekać jak niedługo (albo i po gwiazdce) będą po 50 pln

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie mogę powiedzieć(już oficjalnie), że trafiłem na okazję. Udało mi się utargować ten Guide za 90zł + przesyłka, razem za 100 ;D Co prawda bez folii, ale w bardzo dobrym stanie(przynajmniej sprzedawca tak twierdzi). No i też dzięki Yaper za odpowiedź, bo miałem punkt odniesienia podczas targowania się. Jak tylko przyjdzie to możecie spodziewać się fotek smile_prosty.gif

@Z serii kochani sprzedawcy. Poszukuje ostatnio kolekcjonerki dark souls w jakiejś rozsądnej cenie. Epizod 1 - zamówiłem ją na komputroniku w cenie 50zł, dostałem maila, że wyślą jutro. A jutro dostałem maila, że towaru to w sumie nie ma i anulują zamówienie smile_prosty.gif Potem udało mi się znaleźć za 40zł(!) na karen, z tym, że produkt chwilowo niedostępny. Napisałem do nich maila z pytaniem i odpisali, że mogą bez problemu sprowadzić. Z bananem na twarzy wchodzę na stronę, a tam się okazało, że cena nagle wynosi 90zł smile_prosty.gif Jakby ktoś wiedział gdzie da się kupić w granicach 70 z wliczoną wysłyką to dajcie znać..

@@Cena w komputroniku też się nagle zmieniła i wynosi 99zł...

Edytowano przez ZymDeQuad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że dałem się naciąć na wydanie DI:Riptide EK w cenie przed-premiery. Nadal mam żal do sklepu Techlandu o to że pośpieszali klientów(w tym mnie) do jak najszybszej zapłaty za EK, pomimo zapewnień o szybszej wysyłce. EK dostałem w piątek, a od środy wiedziałem co to za "krapiszon". Jedyny plus kolekcjonerki to książka i bilet który od dziś można wykorzystać.

Najlepsze że inne osoby w innych sklepach otrzymały te wydanie szybciej, dla mnie to minus za brak zaplanowanego przebiegu wysyłki ze strony sklepu. Oby poprawili szybkość wysyłki, ponieważ póki co wychodzi lepiej kupować w innych sklepach niż w Wirtualnym Punkcie dla osób mogących grać w dniu premiery.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę posucha ostatnio w temacie, więc postanowiłem podzielić się z Wami moim nowym nabytkiem. Chociaż w sumie zrobiłem go samemu, więc raczej nie nabytkiem, ale po prostu elementem kolekcji. Wpadałem na pomysł, aby jakoś wykorzystać mapę dodaną do wieśka. Sklepowe ramki raczej średnio pasowały, więc zabrałem się za zrobienie własnej. W trakcie przygotowań zmieniła mi się jednak koncepcja i mapę postanowiłem przybić na desce, aby wyglądała tak bardziej swojsko. Znalazłem odpowiednio stary egzemplarz, przyciąłem, wyszlifowałem i polakierowałem dwa razy. Jak dla mnie efekt więcej niż zadowalający :)

hoon.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...