Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Mam pytanie do kolekcjonerów. Czy posiada ktoś z Was The Lord Of The Rings Online: Mines Of Moria (Special Edition)? Mówię o TEJ edycji.

Jeśli jest wśród nas posiadacz, lub chociaż osoba, która to wydanie na żywo widziała, to poproszę o króciutki opis jakości samego pudła i szczególnie pierścienia (na zdjęciach jedno i drugie wygląda świetnie).

Posiadam ten dodatek w wersji elektronicznej, do tego trafia się świetna okazja, bo kupując w zestawie z np. Risenem 2 dostanę niezłą kolekcjonerkę właściwie w gratisie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Widzieć, nie widziałem, ale tutaj masz trochę zdjęć. Rozumiem, że chcesz to wziąć w efekcie zestawów na muve. Moim zdaniem warto, gadżetów trochę jest, a po za tym będzie Cię to kosztować mniej, niż jakbyś miał brać samego Risena na muve.

@hellghaasst

Ciężko powiedzieć, jeśli jesteś wielkim fanem to możesz pomyśleć. Figurka wygląda dość solidnie, ale mogłaby być trochę tańsza. Z drugiej strony np. figurki Asasynów przy podobnych rozmiarach był tańsze raptem o 30 zł. A ta Tyraela jest też bardziej unikatowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem te fotki i muszę powiedzieć, że wszystko z wyjątkiem broszy wygląda na nich świetnie, ale ja po jednym incydencie przestałem ufać zdjęciom :) Po prostu nie chciałbym, żeby przykładowo pierścień okazał się tanim kawałkiem plastiku pokrytym farbką, która zejdzie po dwóch dniach :)

Ale to jest na tyle dobra okazja, że najprawdopodobniej tak czy inaczej wezmę ten zestawik, bo nic innego w podobnej cenie mnie nie interesuje, a na droższe już kasy nie starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w końcu zostałem zmuszony do napisania czegoś w tym temacie :tongue:

Posiadam edycję specjalna Mines of Moria, zakupioną na muvie, kupiłem ją głównie dlatego, że Władcę Pierścieni lubię i możliwość posiadania Jedynego Pierścienia nie mogła mnie ominąć :D

Co do wydania - bardzo fajne, opakowanie z rysunkiem bramy w morii nie tylko fajnie wygląda, ale też jest otwierane przez rozsuwanie (wprawdzie mogłaby to być tylko część przednia, bo tak jest trochę mniej wygodniej). Oczywiście głowną atrakcją powinien być pierścień i jest on... ok. Nie jest jakoś strasznie dobrze wykonany, porównując np. z tym z EK Heroes VI, ale swoją rolę jako ozdobnik pełni. Niestety napisy nie obiegają wokół całości, zaś mój egzemplarz miał lekko startą farbę. Wspomniana już broszka aż taka zła nie jest, , można ją nosić jak ktoś by chciał.

Fajnym elemnetem jest mapa Morii, jednak wolałbym żeby było na niej przedstawione całe Śródziemie, ale cóż lepsze to niż nic. 6 pocztówek prezentuje sie całkiem fajnie, aczkolwiek artbook byłby nieporównywalnie lepszy. Szczególnie, że na kartkach przedstawione są komputerowe modele a nie rysowane postacie.

Na koniec zostawiłem najlepszę według mnie część zestawu czyli soundtrack. Kilka początkówych utworów jest naprawdę wyśmienitych i w mojej ocenie mogą stanąć w szeregu z muzyką filmową. Ok, lekko z tyłu. Ale niewiele.

No i jest jeszcze sama gra w pudełku, wprawdzie teraz darmowa, jednak pudełko zawiera całkiem gruby, kolorowy poradnik dla początkujących, więc jeśli ktoś chce zacząć grać to może się przydać.

Podsumowując - jeśli jesteś fanem LoTra lub/i grasz w MMO na nim oparte - jak najbardziej warto. Szczególnie za tą cenę.

I po za tym witam wszystkich ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powyżej się pytał o historię zamówień dotyczących kolekcjonerki Diablo III ze sklepu Gram.pl. Parę dni temu dostałem informację na skrzynkę e-mail, w której najbardziej interesującym fragmentem będzie pewnie to zdanie:

"Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)".

Także myślę, że nie ma się czym denerwować.

Zmieniając temat. Na ten rok, na liście "Edycje kolekcjonerskie gier do zakupu" pozostały już tylko dwie pozycje:

- Assassins Creed III - The Freedom Edition

- BioShock: Infinite (ale tylko w przypadku dołączenia figurki Elisabeth :trollface:).

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

O ile się nie mylę, to kilka dni temu były informacje, że BioShock Infinite jest przesunięty na 2013, a i całkiem możliwe, że jak bierzesz AC3 na PC, to też nie dostaniesz go w tym roku, bo Ubi podrasowało silnik gry i pewnie znowu będą mieć problem z optymalizacją na PC... ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy po kilku/kilkunastu miesiącach będzie można wyhaczyć gdzieś kolekcjonerkę Diablo III za bardziej przystępną cenę. Sam nie należę do tak wielkich fanatyków tego tematu, ale w odpowiedniej chwili pewnie zwrócę się w stronę standardowego wydania ;)

Sam czekam na GTA V. Nie wiem, czy będzie dostępne kolekcjonerskie wydanie, ale jeśli tak, to postawię (w razie potrzeby) nawet swoją nerkę i zaopatrzę się na pewno :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

You're awful! Ja wciąż mam "oczekiwanie na dostępność towaru - planowana wysyłka 14.05." Jeszcze trochę i zacznę schizować :) Szczęśliwie jedna z kolekcjonerek przyleci już jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

You're awful! [...]

RIP? Ja, jak wejdę w zamówienia na stronie internetowej Gram.pl, to mam identyczną informację, więc myślę, że tego w jakiś sposób nie zaktualizowali. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową. Pewnie dostałeś tego samego e-maila, co w moim przypadku. Także spokojnie ;) .

Powiedz, co ja będę przeżywał i zarazem jaką muszę się wykazać silną wolą, skoro ja nawet nie zamierzam swojego egzemplarza rozfoliowywać. Serio :trollface: . Moją "kopią roboczą" będzie zwykła wersja pudełkowa. Od jutro zaczynam polować na jakieś okazje cenowe. Mam nadzieję, że jakaś sieć hipermarketów da dobrą cenę (czytaj: 150 - 160 zł).

[DOPISEK]

Nie czuję się urażony i wiem, że to był żart ;) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo! Faktycznie :) I'm back to life :) Dzięki za info. Nie zwróciłem uwagi na to, co mi napisali parę dni temu w momencie uiszczania opłaty. No to teraz tylko...poczekać 2 tygodnie, aż semestr się skończy :dry: ale nawet mimo to jestem nakręcony jak nigdy.

@Wuwu

Nie czuj się czasem urażony :) niczego złego na myśli nie miałem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja EK Diablo III została wysłana. Piszę to, ponieważ chcę uspokoić każdego, kto miał komunikat "oczekiwanie na dostępność towaru - planowana wysyłka 14.05" i zaczynał się denerwować. Od siebie dodam, że zamówiłem dość późno, więc o braku towaru na gram.pl raczej mowy nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirtus natomiast dalej raczy mnie statusem "Gotowe do wysyłki". To wciąż jednak 14 maja więc nie ma lipy.

@marek79

Ciekawe, czy najpierw opłacać się będzie bardziej zakupić tą edycję na allegro czy też w pewnym momencie gram.pl wyskoczy z jakąś świetną ceną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem maila, ale sprawdziłem status i jest "W realizacji", a po wejściu w szczegóły:

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 14.5.2012

Przewidywana data dostawy: 15.5.2012 - 16.5.2012"

Empik dziś odpisał co do nocnej premiery Diablo III, poza Warszawą przewidziana jest tylko nocna sprzedaż, bez żadnych konkursów czy czegokolwiek. Próbowałem się dodzwonić i zapytać co w takim wypadku dzieje się od 21:00 do 24:00, ale nie udało mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiem się w ciągu najbliższej godziny. Wydaje mi się, że po prostu owa osoba była niedoinformowana (od Blizzardu przyszły zalakowane koperty i paczki, ponoć jeszcze pracownicy niczego konkretnego nie wiedzą), przecież na oficjalnej stronie eventu pisali żeby dołączać do imprez w pomniejszych miastach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EK, można liczyć na jakiś filmik przedstawiający Diablo III od któregoś z was :)?

Bracia kolekcjonerzy - mógłby ktoś odstąpić guest pass do Diablo III?, gdyż nie jestem przekonany co do zakupu gry, a dema, z tego co rozumiem nie będzie. W ciemno też niezbyt uśmiecha mi się kupować. EDIT - otrzymam, dzięki uprzejmości RivaTnT :)

Ogarnijcie sobie to :)

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...