Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A ja wcale nie zaluje braku kolekcjonerki NV. :P Bo dzieki kupieniu zwyklej premierowku NV stac mnie bylo na AC:B Codex Edition. Zreszta z tych dwoch tytulow bardziej interesowaly mnie dalsze przygody Ezio niz Fallout 3,5 (choc NV okazalo sie byc nadspodziewanie solidna i grywalna produkcja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie przebije ;P

Penie ktoś kto potrzebuje się bardziej dowartościować :P To nie wyścigi mospanie... osobiście wole mieć wersje kolekcjonerskie tych gier które lubię bądź są fajnie wydane a nie zbieranie ich tylko by móc na liście na forum zamieścić. Tym bardziej że jak gdzieś tu zostało już powiedziane większość kolekcjonerek teraz nie jest już wypasiona teraz... to takie namawianie na wydanie trochę większej kasy na niewiele więcej. Prawdziwe kolekcjonerki to wielkie i ciężkie pudła (najlepiej z metalu lub drewna) :) Już nawet nie zawywają się wersje kolekcjonerskie a Legendary, Epic, Colossus, czy co tam jeszcze im przyjdzie do łba.

Moje kolekcjonerki są dobrane z wielką dbałością. Około 90% jest wielkimi ciężkimi pudłami lub mają wiele dodatków. Nie dasz rady wskazać nawet 3 spośród moich kolekcjonerek, które są biednie wydane ;). Nie interesują mnie kolekcjonerki pokroju Avatara lub Trona: dla mnie to strata kasy. A pytam się bo chcę wiedzieć czy mam największą (jak narazie ;)) kolekcję i jakich kolekcjonerek nie mam i mi się spodobają. A zbieram kolekcjonerki tylko tych gier w które gram, więc nie jest to bezmyślne zapełnianie listy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dasz rady wskazać nawet 3 spośród moich kolekcjonerek, które są biednie wydane ;).

Tak?

Crisis

Dragon Age

Dragon age 2

No i co proszę pana? Cena spora a praktycznie prócz DLC i najwyżej dodatkowej płyty, ew. metalboxa nie ma nic kolekcjonerskiego.

@Shortyy

Tylko na tym blogu nie wstawiaj recek ode mnie :P W końcu po to zakładałem ten temat żeby wszyscy mogli widzieć co jest itd :D

@RoZy

Może i nie wyścigi jednak jak jest trochę współzawodnictwa to nie jest źle. Oby tylko na jakość a nie na ilość :D

W poniedziałek nowy UPDATE

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzedaży pojawiła się nowa kolekcjonerka nowego Red Faction.

http://www.ultima.pl/red_faction_armageddo...ecjalna/i10413/

Zawartość średnia, ale cena dobra tylko czekać aż CDP przeceni ją tak jak kolekcjonerski Homefront'a i Disciples 3.

PS. Na gry-online Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition za 199 zł.

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.a...f-steel-edition

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napis edycja kolekcjonerska dodaje się czasem na siłę.

To Dragon Age 2 miał kolekcjonerkę? Przecież wydanie signature to zwykła limitka dla zamawiających przed premierą (choć konsolową wersję można było dostać i długo po). Koło kolekcjonerki to nawet nie stało tak jak te wydania. EA po prostu lubi wsadzić lepszy lub gorszy content na płytę, nazwać to edycją limitowaną i zawołać $10 więcej. W Polsce jest o tyle fajnie, że różnicy cenowej nie ma, a nawet za Crisisa 2 dałem w dodatku mniej niż musiałbym zapłacić za normalną edycję. W ogóle widzę takie dziwne reakcje na wieści o tego typu wydaniach. Teksty typu ''Ble! 3 samochody w edycji kolekcjonerskiej?'' są nie na miejscu, bo to nie kolekcjonerki.

CDP się dostosowało do polskich warunków, bo takiej ceny i takiej zawartości pudełka W2 poza naszym krajem nie ma. Liczę, że ewentualna wersja na PS3 w Polsce też będzie kosztować sporo mniej niż gry wielkich wydawców, bo podobnie jak ME2 i DA:O mam ochotę drugiego Wiedźmina kupić na obie swoje platformy. ;p

W sprzedaży pojawiła się nowa kolekcjonerka nowego Red Faction.

Podoba mi się to, że teraz klasyczne tekturowe pudełka to ''stylowe opakowanie'' :-D. Tak czy inaczej fajnie, że wielkie pudełka wracają, choćby w edycjach specjalnych/kolekcjonerskich. Pomimo tego, że zajmowały od cholery miejsca to je lubiłem i chyba wszystkie jeszcze gdzieś u rodziców mam.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest o tyle fajnie, że różnicy cenowej nie ma, a nawet za Crisisa 2 dałem w dodatku mniej niż musiałbym zapłacić za normalną edycję.

Tak samo mialem z Shift 2 - za edycje limitowana z dodatkowymi samochodami zaplacilem w Media Markt o 10 zl mniej niz wynosila cena znajdujacej sie zaraz obok niej edycji standardowej tej gry. 0.o?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zobaczcie co dostał od Gearbox gość za realizację swojego pre-ordera złożonego 10 lat temu...

z9810444O.jpg

Gearbox to jednak ma klasę, swoją drogą ciekawe czy szczęśliwiec będzie chciał to cudo sprzedać czy zostawi dla siebie? W końcu przez 10 lat wiele mogło się zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dasz rady wskazać nawet 3 spośród moich kolekcjonerek, które są biednie wydane ;).

Tak?

Crisis

Dragon Age

Dragon age 2

No i co proszę pana? Cena spora a praktycznie prócz DLC i najwyżej dodatkowej płyty, ew. metalboxa nie ma nic kolekcjonerskiego.

Co do Dragona II zgadzam się.

Ale Crysis jest BARDZO fajną kolekcjonerką jak na 105zł kupowaną w 3kropkach w preorderze i 1 zawiera DLC. Oprócz naprawdę fajnego metalowego pudełka jest cieniutki artbook i ŚWIETNA płyta z materiałami dodatkowymi (a widziałem dużo płyt z "ficzersami") + doskonała płyta CD z muzyką z gry ;P

Natomiast Dragon Age jest całkiem znośną kolekcjonerką. Ma bardzo ciekawy dodatek jakim jest mapa na prawdziwym materiale. Na dodatek metalowe pudełko też jest najwyższej próby. Jedyne co może się nie podobać to brak soundtracka.

W porównaniu do Street Fightera IV lub Avatara te kolekcjonerki są całkiem bogato wydane ;P

Co ciekawe CD-Projekt ma najlepsze kolekcjonerki na świecie! W porównaniu do wschodnich lub zachodnich wydań np. STALKERA Shadow of Chernobyl Polska wersja prezentuje przepych i bogactwo. Przykłady można mnożyć: WiC, ME 1, Wiedźmin itp. Dziwi mnie, że growe media często zapominają o tym.

A gościu od WoW'a dalej próbuje. Chyba za dużo na Ebay'u siedział... Cena może i byłaby adekwatna gdyby ta gra była w folii. A tak? Używana i bez kluczy? Zły żart...

World of Warcraft

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zobaczcie co dostał od Gearbox gość za realizację swojego pre-ordera złożonego 10 lat temu...

Buddzie dziekowac, ze to nie ja zlozylem pre-ordera na DNF te 10 lat temu. Po cholere mi druga G19 Logitecha? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zobaczcie co dostał od Gearbox gość za realizację swojego pre-ordera złożonego 10 lat temu...

Buddzie dziekowac, ze to nie ja zlozylem pre-ordera na DNF te 10 lat temu. Po cholere mi druga G19 Logitecha? :P

sprzedałbyś ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...