Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A ja po prostu uwazam, ze do niektorych gier i tematyki po prostu trzeba dorosnac, a rodzic jest od tego zeby wychowywac dziecko, a nie zeby splawiac je grami. Wszystko jest dla ludzi, ale jakos nie wydaje mi sie, zeby produkcje typu Manhunt, Splatterhouse, Mad World, God of War czy GTA byly odpowiednie dla majacego ledwie kilka lat dzieciaka. Chce grac - prosze bardzo, ale jest sporo ciekawych tytulow, ktore ani nie leja jucha i flakami po ekranie, ani nie sa cukierkowymi produkcjami typowymi dla najmlodszych.

Natomiast najbardziej rodzice powinni trzymac smarkaczy z dala od wszelkiego rodzaju gier online, zwlaszcza FPS. Nawet jesli nie dla ich wlasnego zdrowia psychicznego, to dla psychiki innych graczy. Chyba kazdy sie spotkal z dzieciarnia w trakcie jakiegos meczu i nieodlaczna, charakterystyczna dla niej piskliwa, ale agresywna bluzganina, spamowaniem "stfu!" oraz wyzywaniem wszystkich graczy od noobow i oszustow, jesli ktos takiego malolata zabil lub tylko skrytykowal, np. za odlecenie helikopterem zanim reszta ekipy mogla do niego wsiasc...

Dobra, starczy tego - my tu gadu, gadu, ale robimy offtopa w temacie o edycjach kolekcjoneskich, a to nie miejsce na takie dywagacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Gry Online - wiele zależy w takich przypadkach właśnie od wychowania dziecka przez rodziców, gdyż kiedy ojciec i matka nie zwracają uwagi na poczynania swojego dziecka w nauce, kontaktach z rówieśnikami i innego typu rzeczami to wiadomym jest, iż taki "młodzieniec" na nic dobrego nie wyrośnie a i teraz niczym wyjątkowym się nie popisze, oczywiście nie wliczając: chamstwa, bezczelności, błędów ortograficznych - czyli dokładniej rzecz ujmując typowego gówniarstwa. Z tym, że przyznać musimy, iż nie każdy "młodziak" właśnie tak się zachowuje.

Poza Off-Topem: W EK nadchodzącego Deus Ex znajduje się bardzo ładna figurka. Tylko czy warta swojej ceny, uwaga aż 300pln?

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten zestaw podoba więc go kupię jeśli kasa będzie :D

Tesu ja się wychowałem na brutalnych grach typu RE, Soldiers of Fortune itp a jakoś nie jestem za bardzo skrzywiony psychicznie :D

@DOWN

Co do Gram.pl to nie da się ukryć...

A tamto co ma znaczyć? Że jestem aż tak skrzywiony?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu ja się wychowałem na brutalnych grach typu RE, Soldiers of Fortune itp a jakoś nie jestem za bardzo skrzywiony psychicznie :D

CriX

- no czy ja wiem? :D

W DE, figurka świetnie się prezentuje + komiks ciekawy dodatek. Może kiedyś gdy potanieje? Lub inny sklep doda go do swojej oferty, bo nie oszukujmy się ceny na gram.pl są na prawdę ostanim czasy dość wysokie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Casioner

Warta, nie warta - ja juz ja zamowilem (edit: na Ultimie):P

@CriX

A ja majac bodajze 14 lat gralem w pierwszego Mortala z mlodszym bratem, ktory lat mial wtedy ledwie 7. Mnie sie nic nie stalo (bo chyba nie dlatego wyjechalem z kraju, a przynajmniej tak mysle), natomiast moj brat zostal ksiedzem. Do tej pory sobie pluje w brode, ze zamiast grac przeciwko komputerowi, wolalem grac z bratem 1 vs 1...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję twojemu bratu... Gra musiała mu strasznie beret sprać że został księdzem... Moje najszczersze kondolencje...

Jak tak oglądam zdjęcie to figurka wygląda rewelacyjnie. Stawy wyglądają na bardzo dobrze wykonane podobnie jak ma to miejsce w figmach. Jeśli faktycznie tak będzie to sama figurka będzie warta ok 200 zł. Tak więc 300 zł to wcale nie przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najwazniejsze, ze Ultima prowadzi wysylke zagraniczna, a gram.pl nie.

CHociaz z kosztami tez jest dziwnie.. Za pierwszym razem jak skladalem zamowienie na nowego Deus Exa, Herosow i BF3, to pokazalo, ze do kazdego zamowienia musze doliczyc za przesylke 65 zl (wybralem opcje osobnego przysylania kazdej z gier jak tylko wyjdzie, zamiast czekac na laczona do zimy). Zanim zaplacilem to stwierdzilem, ze BF3 kupie sobie tutaj, wiec anulowalem zamowienie i wybralem sama kolekcjonerke Deus Ex - a wtedy za przesylke chcieli juz tylko 25 zl. 0.o?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

A ja majac bodajze 14 lat gralem w pierwszego Mortala z mlodszym bratem, ktory lat mial wtedy ledwie 7. Mnie sie nic nie stalo (bo chyba nie dlatego wyjechalem z kraju, a przynajmniej tak mysle), natomiast moj brat zostal ksiedzem. Do tej pory sobie pluje w brode, ze zamiast grac przeciwko komputerowi, wolalem grac z bratem 1 vs 1...

Jednak gry za mocno wpływają na psychikę. Kasuję w nie pamięć wszystkie moje poprzednie wypowiedzi!

Ech, Wybranka mego serca i tak zapewne nie zgodzi się na zakup Deus Ex-a a ja tu wzdycham, że może gdy potanieje? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Spoko, dam Ci potrzymac. ;)

No chyba ze uda Ci sie wyblagac zgode na zakup... Nie wiem, myj naczynia, rob pranie, przygotuj jakis smaczny posilek bez korzystania z FIXa albo mikrofali, albo po prostu padnij na kolana z roza w zebach i zrob oczy kota ze Shreka. Bez poswiecen sie nie obejdzie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć czy Settlers 7 to dobra gra? Strasznie mi się spodobała kolekcjonerka z figurką tego osadnika i to za 70 PLN-ów, właśnie biję się z myślami, bo nie wiem czy mi się spodoba, nie chcę znów wydawać kasy... ehh, ale ta edycja jest mioodna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu nie wiem czy Ci już pisałem co musiałem zrobić by zdobyć zgodę na tak odległą jeszcze od nas w czasie EK? W każdym bądź razie łatwo nie jest. Tak nawiasem, za 25h jest dzień przytulania ;) może, może. :D

Zodiak - Settlersi to pozycja obowiązkowa dla każdego "małego czy dużego" fana Strategii. Ja w swoim dorobku płytowym mam co prawda tylko Narodziny Kultur oraz "dwójkę" zdobytą w raz z jakimś czasopismem i choć fan strategii ze mnie żaden to gra mi się podobała. A Figurka dodawana do części siódmej jak na cenę 69.99pln jest świetną propozycją.

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Casioner

Nie nie pisales mi o tym jeszcze. Napisz na PW. Wiem, ze juz jest po 22, ale mimo wszystko lepiej zeby inni sie o tym nie dowiedzieli. ;)

@Zodiak

Kupuj w ciemno! Gram w Settlersow od samego poczatku tej serii i musze przyznac, ze Settlers 7 jest jedna z lepszych czesci moim skromnym zdaniem. A 70 zl za te edycje to nieduzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie tą reklamę Heineken'a? Tą w której kobieta oprowadza swoje koleżanki po domu, wchodzą do garderoby, piszczą bo tyle ubrań. Nagle słyszą jakieś wrzaski bo gdzieś w tym domu pewien mężczyzna cieszy się z kumplami z pokoju wypełnionego piwami. Tak właśnie bym się pewnie czuł i zachowywał gdybym trafił do CriX-a pokoju :) To wręcz spełnienie marzeń każdego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam spelnienie marzen od razu. Pokoj jak pokoj, w dodatku pelno w nim gratow. Co gorsza naleza one do CriXa, a on jest zwierzeciem terytorialnym, niczym hipopotam broniacym swojej przestrzeni. A wszyscy wiemy jakie sa hipopotamy, lepiej ich nie draznic. Zreszta te graty tez nic specjalnego, tym bardziej ze System Shocka 2 wsrod nich nie ma... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gry online kolekcjonerkę Deus Ex można kupić 30 zł taniej czyli za 269zł.

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.a...lectors-edition

PS. CriX tylko 7k zł?! moja kolekcja bez kolekcjonerek razem z grami na steam i EADM warta jest ok 3000 zł.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak, tylko ze mowisz tu o wersjach cyfrowych, przypisanych do Twojego konta, ktore w razie sprzedazy nie maja takiej wartosci jak wersje wydane tradycyjnie, tym bardziej ze dostepnosc takich kolekcjonerek z czasem maleje, przez co ich wartosc dodatkowo rosnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...