Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Arcania Buhahahaha... Świetna kolekcjonerka. Naprawdę genialnie zrobiony kufel na piwo :D Koszulka i jeszcze trochę dodatków... A wszystko to mam... buhahaha. Nie ma co ludziska, jak się od razu nie kupuje to potem nie dość że nie raz trzeba przepłacać to jeszcze trudno zdobyć. Oczywiście rozumiem że można nie mieć kasy ale tak to już bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam kilka edycji kolekcjonerskich, dosyć starych, ale są:

- Fallout 3 Collector's Edition

- BioShock 2 Special Edition

- Batman: Arkham Asylum Collectors Edition

- Rajd Polski: Rally Poland Edycja Specjalna

- Another World: 15th Anniversary Edition

- Heroes of Might & Magic: Collection (Kolekcja Wszech Czasów)

Niestety brak funduszy na więcej, ale myślę, że jak na osobę bez jakiegokolwiek źródła zarobków jest nieźle. : )

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie odbiegając od tematu, pochwalę się, że zamówiłem sobie (już) dziś EK M&M: Heroes VI, tak na wszelki wypadek aby mieć pewność, że później nie będę miał problemów z jej zdobyciem. A co do samej EK: zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie mą uwagę przykuwa Pierścień Przystani oraz 164 stronicowy ArtBook - będzie co odrysowywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homefront: Edycja Specjalna

- Pudełko Zbiorcze (duży oldskulowy kartonowy box)

9e9454fb00548a8egen.jpg

- Koszulka z motywem w rozmiarze L (bardzo elegancka, cieszy mnie fakt że nie narzuca się, że pochodzi z gry)

eacae92648e8cf9dgen.jpg

-Latarka z uchwytem taktycznym

0694d001dc7afb60gen.jpg

- I Pudełko właściwe z grą + instrukcja i w środku płyta wraz z reklamą ASG

c6d71d170c572432gen.jpg

Myślę że jak na 60 zł się opłacało, zamówiłem wczoraj i dziś już dotarło. Przepraszam za zdjęcia w kiepskiej jakości, nie mam dostępu do lepszego aparatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiak muszę przyznać, że koszulka bardzo fajnie się prezentuje, zwykle te dodawane do EK nie zachwycają "modnością" i raczej nie lubię się w nich prezentować, natomiast ta bardzo mi się podoba. Od tej chwili zacznę rozważać kupno EK Homefront - może i gra nie będzie taka zła.

Tesu - nie, nie przegapiłeś AW 15 th zostało wydane w Edycji Anniversary - co samo w sobie nie jest EK tylko wydaniem "rocznicowym". Na co zresztą wskazuje sama nazwa.

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy rzeczy, które mnie najbardziej zachęciły to Duże kartonowe pudełko (aż łza się w oku kręci), Koszulka z ciekawym motywem no i ta cena. Gdy ogłoszono tą wyprzedaż, (cena spadła o połowę) chwilę się zastanawiałem i postanowiłem wziąć, pomimo iż nawet wcześniej nie myślałem nad kupnem Homefronta. Mam nadzieję że gra nie będzie taka kiepska jak wszyscy mówią, choć myślę że mi, jako fanowi CoD-a się spodoba, z braku czasu jeszcze nie grałem :)

Jeszcze jedna sprawa - ostatnio nie mam czasu śledzić news-ów i mam pytanie - jest planowana jakaś EK Skyrima?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub, bardzo proszę, choć nie jestem do końca pewien czy mogę to zaliczyć do grona edycji kolekcjonerskich.

W skład "Another World 15th Anniversary Edition" wchodzą:

- Gra "Another World"

- Zremasterowany soundtrack

- Pocztówka z podpisem Erica Chahi

- Instrukcja + artbook w jednym

- Kolekcjonerski DVD Box

Zdjęcia:

Okładka

rFyOTs.jpg

Instrukcja + artbook w jednym

xEiu6s.jpg

Pocztówka

G4aoxs.jpg

Wszystko razem

rmgdts.jpg

Wybaczcie jakość ostatniego zdjęcia, coś się spsuło się.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adzan

O jubileuszowym wydaniu AW wiedzialem. Myslalem tylko, ze moze oprocz edycji zwyklej remake'u byla tez jakas kolekcjonerska, a ja o niej nie slyszalem. Tak czy siak dzieki za dobre checi. :)

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortyy kompletnie się zgadzam. Jak na cenę 170pln to nie wyróżnia się niczym wartym uwagi. Link - EK DSII. Jeśli już na te cenę, stanowczo polecam dołożyć sobie 10zł i zakupić moje ostatnie zamówienie, którym chwaliłem się kilka postów dawniej: M&M: Heroes VI. Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortyy nie ośmieszaj się przynajmniej. Jak cokolwiek dodanego do gry ma budzić postrach itp? Może lepiej jak by dali prawdziwą replikę mimo że cena byla by o ok 2k zł większa? Kupiłbyś ją wtedy? To miał być fajny gadżet do gry i taki jest. Co do Heroes VI to cena za oferowane rzeczy jest trochę za wysoka. Z 20 zł mniej i nie było by wątpliwości. Ale cóż... i tak ją kupię :D Po za tym nie zapomnijcie że DS 2 to nie tylko replika Plasma Cuttera ale też genialna gra warta swojej ceny. Nie to co np. Star Craft 2 w którym prócz absurdalnej ceny nie ma nic, no chyba że ktoś chce kupić za 400 zł EK która w rzeczywistości jak by patrzeć na zawartość jest warta max 250 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za EK Starcrafta 2 wiecej jak 200 zl bym nie dal.

Niestety Blizz, choc gry robi zacne i bardzo grywalne, to pod wzgledem kolekcjonerek wypadaja dosc slabo. Ok, rozumiem, artbook, plyta z muzyka i 'making of', jak najbardziej, tak jak jest w wiekszosci innych kolekcjonerek. Ale Blizz w duzej mierze skupia sie na cyfrowych dodatkach - glownie jakims unikalnym pecie do WoWa, ograniczonej liczbie itemow powiekszajacych czasowo naszego pasywnego towarzysza, achievmencie zwiazanym z jego zdobyciem i tyle. Wielu fanow na to pojdzie, ale racjonalnie patrzac, to troche malo jak za cene kolekcjonerki. Zrozumialbym jeszcze, gdyby np. Blizz dodawal jeszcze jakiegos naprawde fajnego mounta do gry, unikalne skiny do tierowych setow czy na przyklad majaca dwa razy wiecej slotow podstawowa torbe - czyli rzeczy, ktore nie wplyna na ogolny balans rozgrywki, a ktorymi bedzie mozna poszpanowac, ale jeden maly companion? Seriously?

W przypadku Diablo 3 pewnie bedzie podobnie i na rewolucje w tej materii chyba nie mamy co liczyc. Natomiast aktywni gacze w WoWa beda wniebowzieci - zdobeda kolejnego unikalnego towarzysza do swojej kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, ależ ja się nie ośmieszam, obejrzyj filmik, który podałem w tamtym poście. Zgadzam się ze wszystkim, bo żaden z tego fajny gadżet, a chińska tandeta. : P Fakt, sama gra jest bardzo dobra, ale ja komentuję słabą EK. Ludzie, kupujcie kolekcjonerkę Heroesów VI! : )

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...