Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dzięki wielkie.

Zakładam że zdjęcia EK Codex nie będą konieczne skoro każdy i tak już 100000000000000000000x widział je w internecie i u innych z tego forum :D

EDIT:

Skyrim jest już np w MM czy będzie dopiero w sobotę?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, genialnie. Ściągnąłem 2 egzemplarze, ponieważ drugi miał być dla znajomego. Ten jednak w ostatnim momencie zrezygnował z zakupu, zostawiając mnie na przysłowiowym "lodzie". Wkurzyło mnie to niemiłosiernie, bo w ostatnich dniach ostro wjechałem na debet i liczyłem, że te pieniądze mam już praktycznie w kieszeni. Także jakby ktoś miałby chęć odkupić ode mnie Codexa na X360 to baaardzo chętnie odsprzedam.

Co do samej EK - bez rewelacji. Czuć budżetowość, zamiast artbooka dali 3 pocztówki, pudełko zbiorcze też mogłoby być lepiej wykonane. Za tą cenę jednak - okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie czuję wysoko-budżetowość w porównaniu z taką EK King's Bounty czy Batmana. Pudełko bardzo fajne, a artbook jest na końcu Kodeksu, który jest mistrzowski (oprawiony w skórę, a w środku kolorowy papier kredowy wzorowany na zżółkłe karty średniowiecznych ksiąg.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć? Z racji że w robocie nie mogę używać komórki dopiero teraz gadałem z gościem z Muve.pl W poniedziałek wyślą mi EK a we wtorek dostanę ją za pobraniem... Trochę długo muszę czekać ale przynajmniej będę ją mieć :D MUVE to super sklep :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sama gra z DLC :P

Aż sam się zdziwiłem bo myślałem że nikt za to 75 zł(skoro się tak dobrze sprzedało to może mogłem dać wyższą cenę? :P) na kup teraz nie wrzuci( sprzedała się 30 minut po wystawieniu) no ale zobaczymy jeszcze czy ta osoba zapłaci :P

A co do samej kolekcjonerki to jest świetna, no i dobrze,że anulowali mi wcześniej zamówienie na PC , bo wyszło taniej.

No tyle,że ząbki od pokrywy były powyłamywane i odpadł też kartonik od pokrywy,ale wszystko da się przykleić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety jeszcze nie kupiłem żadnej Edycji Kolekcjonerskiej :( No niestety. Ale kiedyś, kiedyś na pewno kupię. bardzo mi się takie edycje podobają. A nie które swoją ceną po prostu zachęcają (patrząc na ich dużą zawartość) :happy:

Edytowano przez kiqARBUZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Polecam nadrobienie zaległości. Szczególnie teraz gdy w czasie przed/świątecznym można znaleźć ich naprawdę dużo za małe pieniądze. Ale jako jeden z weteranów tego forum w dziedzinie EK - ostrzegam. Łatwo się w to wciągnąć... Później będziesz zgubiony. Zacznie ci brakować pieniędzy na zwykłe edycje byle by tylko kupić EK :D Nie mniej jednak polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też ten czarny materiał takie małe włoski na wszystkim zostawia (w EK AC:B)? U mnie są one dosłownie na wszystkim, od kartoników z dodatkowymi płytkami po kodeks assassyna. To wada mojego egzemplarza, czy plasticzek się degraduje ;)? W serii "The World of" korzystano z podobnego materiału, ale tam takie rzeczy nie miały miejsca..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten materiał jest właśnie taki - sypki. Jak byś go tarł palcem to wreszcie dotarłbyś się do gładkiego materiału pod spodem. Sam z siebie nie powinien się wytrzeć, ale włoski będą... W Wieśku 2 EK było podobnie - stąd mam "cieniowanie" na głowie Geralta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to. Opłacalny zakup. W końcu to nie 500 ani 600 zł więc za 400 zł jak najbardziej warto. W końcu to naprawdę spora i efektowna EK. Ilość elementów nie powala jednak jakość jest naprawdę imponująca. Po za tym taka figurka smoka to nie byle co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Skyrima za 400 zł na PC - opłaca się ?

400 stówy za takie pierdoły?! Nie lepiej kupić podstawową wersję? Mapa i artbook są ok, ale DVD z "making of" to raczej nic ciekawego. Figurka smoka... :rolleyes:

Jak masz dużo kasy i nie żal Ci wydać na coś takiego to bierz. Ale nie opłaca się kompletnie. Takie moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...