Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Dziś z rana odebrałem swoją EK RDR2. Jednak z braku czasu dopiero teraz ją odpakowałem. Szczerze przyznam, że jak gra ma być świetna tak kolekcjonerka bardzo przeciętna  przynajmniej moim zdaniem. Skrzynka fajnie wykonana, dosyć ciężka, aczkolwiek zwykły gadżet bo kłódka i kluczyk śmiechu warta - rzucisz nią o ziemię to sama się otworzy. Jednak zawartość... jest bardzo słaba. Przedmioty są wykonane okej i to właściwie tyle, nic nie robi wrażenia wow, ani choć trochę nie rekompensuje wizualnie kwoty jaką płacimy za zawartość, już nie mówiąc o braku gry w zestawie. Mapa skarbów to śmiech na sali co to ma być, papier jest tak cienki, że prześwituje, a najlepszym elementem całej edycji jest ten mini artbook ? poradnik ? który wykonany jest w formie gazety, jednak jakościowo to jest bardzo słabe. Rozumiem oczywiście, że komuś ta edycja może się podobać, jednak moją pakuje jutro i idzie na sprzedaż.

 

IMG_3989.HEIC

IMG_3998.HEIC

Edytowano przez UnboxingManer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to mało powiedziane. Wczoraj obejrzałem unboxing tych pseudo specjalnych wydań i nie jestem świadom za co oni wołają tyle pieniędzy. Absolutne dno, bo większość przedmiotów z tej kolekcjonerki mogłaby być darmowymi fantami do zamówień przedpremierowych.

Edycja specjalna ze steelbookiem za 4 stówy to też jest jakiś żart i mimo że ją sobie zamówiłem to raczej podziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro: Exodus doczeka się również pełnoprawnej edycji kolekcjonerskiej SPARTAN, dostępnej z edycją Aurora gry (a więc z metalowym pudełkiem, steelbookiem, artbookiem i grą w edycji Gold) lub bez gry. Cena z grą to 245 euro (około 1050 zł) lub 150 euro (ok. 650 zł) bez gry.

Screensho_qwheqwq.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=bm2fdV_CVO0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda fajnie ale do ceny trzeba doliczyć prawie 200 zł za wysyłkę, rozumiem jakby to szło ze Stanów ale przecież Deep Silver ma siedzibę w Niemczech 

"wyprzedany" Fallout 76 Power Armor Edition ponownie dostępny :) przynajmniej na euro i amazonach, łącze się w bólu z tymi co zamówili :(

 jakby ktoś szukał prezentacji edycji po polsku to jest już takowa na arhn.eu 

 

 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że się nie zdecydowałem, artbook w miękkiej oprawie, jakiś tam steelbook, soundtrack w dziwnym kartoniku. No i 4 figurki, które mogliby sprzedawać oddzielnie jak to robi ubi. Po co jak można je wciskać w kolekcjonerkę. Gdyby to była diorama jak w The last of us to byłoby super. Cztery oddzielnie popakowane figurki w podłużnym kondomie z grą jako dodatek. Podziękuję.  Kupiłem w tym roku tylko God of war i Valkyria 4 , znośne ceny i zawartość.  Zastanawiam się na F76 , ale tak po nim wszyscy jadą, a zapasy wyprzedawane ze sklepów są co chwila uzupełniane.  Więc wciąż się waham 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, robart napisał:

F76 to niedługo będzie za free :) 

Nie przeczę i nawet bym chciał by marka upadła, nie zmuszałbym się do zakupu kolejnych części jak do jakiejś pracy na galerach. Tylko po to by mieć całą serię :D . Ten silnik z Fallout przypomina mi Core design czy jak oni się nazywali i Tomb raidery idące na tym samym przez pięć części. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac w pamieci F4 i patrzac na F76, zastanawiam sie, czy Bethesda uczy sie na swoich bledach, czy tez moze wpadnie na arcygenialny pomysl i postanowi wcisnac do kolejnego The Elder Scrolls kolejne “nowe, wspaniale mechaniki, na ktore zawsze czekaliscie, ale o tym nie wiedzieliscie”. Ostatnio nie wychodza im ani gry, ani kolekcjonerki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...