Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

1 godzinę temu, zagul napisał:

Nie rozumiem dlaczego mogę odebrać 20-tego, ale dopiero po 14...

Bo o tej godzinie mają dostawe. Tak w Euro odbierałem kolekcjonerke The Last Guardian, a w MM inną gre dopiero na 15 dowieźli. 

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, srebrnypionek napisał:

Skoro wysłali już grę, wiec one będą czekać już szybciej w sklepie. Wiec kompletny absurd. Ja też mam datę 20/04 po godzinie 14.

Niet. Sklep dostał info, że dostanie dla ciebie kolekcjonerke i że będzie ona w sklepie w dniu premiery o 14. Sklepy ich jeszcze na magazynie nie mają. Tak trudno to zrozumieć? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2018 o 19:38, TomcioM napisał:

Niet. Sklep dostał info, że dostanie dla ciebie kolekcjonerke i że będzie ona w sklepie w dniu premiery o 14. Sklepy ich jeszcze na magazynie nie mają. Tak trudno to zrozumieć? 

"Twoja Rezerwacja została wysłana do sklepu" e-mail mówi co innego. Euro wysyła wiadomości wyłącznie w chwili wysyłki towaru, nigdy wcześniej. Zamawiam tam często pre-ordery, i nigdy nie wysyłają wiadomości że towar jest zaklepany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, srebrnypionek napisał:

"Twoja Rezerwacja została wysłana do sklepu" e-mail mówi co innego. Euro wysyła wiadomości wyłącznie w chwili wysyłki towaru, nigdy wcześniej. Zamawiam tam często pre-ordery, i nigdy nie wysyłają wiadomości że towar jest zaklepany.

Może po prostu zagadaj do obsługi sklepu i niech jasno wyjaśnią :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2018 o 20:47, robart napisał:

z empikiem już kilka razy naciąłem się na gratisy, niby miały być a potem cisza, na maile nie odpowiadają

inna sprawa że za ten gratis liczą sobie 30-40 zł ekstra a w opisie gry nie ma o nim wzmianki 

PS. THE ELDER SCROLLS ONLINE SUMMERSET COLLECTOR’S EDITION na cdp.pl trochę taniej bo za 369,99 zł

Jest już informacja na stronie.

Też miałem wczesniej problemy z bonusami w empiku ale w tym przypadku jest nawet wzmianka o winylu w empiku na oficjalnej stronie gry więc tym razem powinno być w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TomcioM napisał:

głupotą by bylo gdyby dostali to tydzień przed premierą. Po takim czasie przewalania w magazynie, te kolekcjonerki bylyby nie do przyjęcia. Skoro juz by je mieli,  to po co by kazali czekac do 14? 

 

Bo obowiązuje ich przestrzeganie terminów premiery. W systemie mają date kiedy mogą wydać grę. Jak odbierałem Kingdom Come EK to sprawdzali w systemie czy już można wydać zamówienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2018 o 10:48, TomcioM napisał:

głupotą by bylo gdyby dostali to tydzień przed premierą. Po takim czasie przewalania w magazynie, te kolekcjonerki bylyby nie do przyjęcia. Skoro juz by je mieli,  to po co by kazali czekac do 14? 

 

Szczerze mówiąc to wolałbym ażeby te kolekcjonerki leżały sobie spokojnie przez ten tydzień na półkach w magazynie niż miałyby przez tydzień jeździć po Polsce...

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiły się również unboxingi God of War Limited Edition:

Ktoś już może odebrał Limitkę lub EK? Saturn ponoć z winy Sony ma opóźnienia i gry wysyłają dopiero 23.04, a skoro Saturn to i pewnie MediaMarkt (sam do teraz nie mam żadnej informacji o wysyłce zamówienia, aczkolwiek nie jest ono też anulowane).

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycje kolekcjonerskie już odebrałem, limitkę to samo :)

Co mogę powiedzieć to bardzo fajne wykonanie figurki, ale najlepiej jest sprawdzać co się dostaje, ponieważ dwóch znajomych odebrało swoje kolekcjonerki i we dwójkę mieli ułamany topór :/ Co do limitki, fajne wydanie, ale artbook szału nie robi, liczyłem po cichu że trochę grubszy będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wreszcie rozpakowalem moj egzemplarz kolekcjonerki Ni No Kuni II. Jestem zadowolony. Duzy, wysokiej jakosci artbook, dokladnie taki, jakie lubie. Plyty winylowej z muzyka z lenistwa nie odsluchalem, ale grafika na niej ladna, opakowanie zreszta tez. Co do pozytywki, to spodziewalem sie gorszego jej wykonania i milo sie rozczarowalem. Do tego calkiem przyjemnie sie jej slucha. Ten element EK podobal sie mojej zonie jeszcze bardziej niz mnie. ;) Plastikowa kopula dla mnie tez na plus. Szklana moglaby zbyt dlugo nie przetrwac biorac pod uwage obecnosc dzieci w domu. No i oczywiscie steelbook dla uzupelnienia calosci. To byly dobrze wydane pieniadze. 

Wreszcie tez mialem mozliwosc osobiscie sprawdzic zawartosc otrzymanej w polowie grudnia paczki z Frostmournem. Alez to pierunstwo jest wielkie i ciezkie. Jednak jesli idzie o jakosc i szczegolowosc wykonania repliki, to Epic Weapons zrobilo naprawde swietna robote. Wszystko jest na swoim miejscu i pod tym wzgledem nie mam im nic do zarzucenia. Szkoda tylko, ze certyfikat autentycznosci jest wydrukowany na zwyklym papierze, a nie na kredowym, no ale to szczegol. Za jakis czas Ostrze Mrozu zawisnie na scianie mojego growego gabinetu. 

Spoiler

K9W3pBQ.jpg

 

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie da rady. Podobno niektóre przychodzą też  z ułamaną strzałą. Ja mam swoją w idealnym stanie, jedynie malutkie wgniecenie na pudle, ale moja figurka była dziwnie jakoś zapakowana. Są przecież wycięcia na nią, a ma się wrażenie takie jak ktoś by po prostu te figurki wkładał byle jak nie zwracając na nic uwagi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5bd3bb832714123.jpg 

nasza ukochana CENEGA wyda wzbogaconą edycję Pillars of Eternity II: Deadfire tj. Obsidian Edition zawierającą m.in.

Podstawową wersja gry w rozkładanym etui
Dodatkową zawartość w grze (zestaw pierwszych trzech dodatków DLC oraz Pakiet Odkrywcy zawierający dodatkowe przedmioty)
Mapę drukowaną na materiale
Pocztówki
Notatnik

cena 339,90 zł:) na steamie wersja cyfrowa kosztuje 269,99 zł czyli za pudełko, mapę, pocztówki i notatnik płacimy ekstra 70 zł

PS. empik obniżył cenę Vampyra z obiecanym vinylem  169,99 zł - 229,99 zł

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...