Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@ bleub - nie sugeruj się ceną sugerowaną (masło maślane ;P), gdyż muve narzuca takie ceny, jakie chce. Np. Tomb Raider miał cenę sugerowaną 140 zł, ale podłapali, że za dużo ludzi korzysta ze zniżki i walnęli 150 zł, żeby szefowi starczyło na kolejny jacht. chytry_prosty.gif Oczywiście cena sklepowa była bez zmian, ale mimo wszystko udowadnia to, że "cena sugerowana" to mówiąc kolokwialnie ściema totalna.

A na muve wciąż wisi EK SCII HoTS, teraz za 250 zł. O dziwo ludzie się nie rzucają, choć podstawka wciaż bardzo unikatowa, bardzo trudno dostępna, a jak już jest, to po wysokich cenach. Fakt, tam był jeszcze fajny pendrive i komiks (za to brak Blu-Ray i mousepada), ale mimo wszystko...

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choc jestem wielkim fanem gier Blizzarda odpuscilem sobie wiekszosc ich kolekcjonerek, bo szczerze mowiac sa robione na jedno kopyto i zazwyczaj poza bardzo fajnym artbookiem nic ciekawego dla mnie w nich nie ma.

Chociaz w dalszym ciagu podpisuje sie pod moimi powyzszymi slowami, to jednak musze przyznac sie do mojej slabosci jako kolekcjonera. Przegladajac na ebayu kolekcjonerki Blizzarda udalo mi sie wpasc na dosc dobrego deala i za niecale 100 dolcow (razem z przesylka) zdobylem edycje kolekcjonerskie dwoch dodatkow do WoWa - The Burning Crusade i Wrath of the Lich King oraz kolekcjonerke Starcrafta 2. Pomimo tego, ze klucze do tych gier oraz kody na wirtualne pety zostaly juz wykorzystane (co zreszta nie robi mi roznicy, bo kazdy z tytulow oraz peta z kolekcjonerki WotLK i tak juz posiadam na moim koncie Battle.net), to cena 49 dolcow za caly zestaw byla naprawde bardzo atrakcyjna, gdyz zazwyczaj za jedna uzywana kolekcjonerke dodatku do WoW trzeba zaplacic minimum 50 euro... Grzech bylo nie brac. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy któryś z szanownych forumowiczów zaopatrzył się w Edycję Kolekcjonerską SC2: HotS? Bardzo lubię grać w podstawkę, parę wieczorów na ladderze spędziłem, kampania w sumie mnie bardzo interesuje i nosze się z zamiarem kupna tejże EK, bo ja zauważyłem popyt nie jest zbyt wielki, ciągle w paru sklepach internetowych można ją kupić, dlatego chcę zapytać, czy ktoś z Was to zrobił? Co w ogóle myślicie o tym zakupie? 200 zł piechotą nie chodzi, ale mnie mimo to kusi bardzo tongue_prosty.gif

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesli Starcraft 2 bardzo przypadl Ci do gustu, to sie nie zastanawiaj, tylko kupuj kolekcjonerke HotS. Wlasnie na tym to polega w kupowaniu edycji kolekcjonerskich - jesli jestes fanem gry i masz mozliwosc zaplacic wiecej za dodatkowe klamoty zwiazane z danym tytulem, to zamawiasz kolekcjonerke. A jesli chodzi o edycje kolekcjonerskie gier Blizza, to zawsze trzymaja one solidny poziom i nie ma mozliwosci, bys w takim wydaniu dostal licho wykonane elementy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i również zachwalam kolekcjonerkę dodatku do Starcrafta II - standard Blizzarda, co niektórych już znudziło, bynajmniej nie mnie. Unboxingu, ani zdjęć ode mnie nie ma z braku stosownego sprzętu, ale mogę polecić unboxing CriXa, zwłaszcza, że nagrał go na białym tle i wrażenia wizualne są już naprawdę dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba77

Wystarczy zerknąć stronę wstecz - znajdziesz tam sporej wielkości wypowiedź Prometheusa na temat kolekcjonerki HotSa. Sam też ją sobie sprawiłem i nadrabiając zaległości skrobnę kilka zdań. CE Heart of the Swarm można by podsumować w 2 słowach - "blizzardowy standard". Nie zostałem niczym zaskoczony, wszystko na swoim miejscu, w równie co poprzednie kolekcjonerki wyśmienitej jakości. Prym w zestawie wiedzie oczywiście artbook, z jednej strony tylko 144-stronnicowy, oprawiony jednakże niemal idealnie. Okładka pełna jest refleksów, wytłoczeń i zdobień - istne cudo. Same arty również trzymają standardowy poziom, a więc jest dobrze. W całym zestawie jednakże odczuwam niewielką ubogość w ilości elementów, brak mi jeszcze jednego dodatku wypełniającego całość wydania Z drugiej jednak strony 200 złotych za kolekcjonerkę o takiej jakości to prawie darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za ten filmik CriXa. Myślę tez na podobnej zasadzie - sama gra kosztuje 110 zł, więc teoretycznie za resztę fantów dopłacę ponad 100 zł, co za cenę artbooka (prezentuje się fantastycznie), ścieżki dźwiękowej, mousepada, płytki z kulisami produkcji oraz cyfrowe dodatki (portrety do battle.netu) wydaje się co najmniej atrakcyjną ofertą, dlatego prawdopodobnie się skuszę, zwłaszcza, że czytałem wiele pozytywnych opinii na temat samych misji, ich zróżnicowania itp.

Waham się po prostu, bo dotychczas kupiłem 2 EK jak na razie (The Witcher 2 i Stalker 2), ale prawdopodobnie szykuje się 3 trollface.gif

btw. jeśli dodam produkt do koszyka, to ten egzemplarz będzie jakby 'zamrożony' i trzymany dla mnie? Pytam z ciekawości, bo na prawdę nie wiem, na jakiej zasadzie to działa, zawsze od razu wszystko kupuję, a teraz po prostu potrzebuję trochę czasu na zdobycie zielonych, bo jednak zakup HotSa nie był planowany :P

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Sam się kiedyś na takim myśleniu przejechałem. Produkt dodany był do koszyka, ba nawet byłem już pod koniec procesu opłacenia zamówienia, kiedy to okazało się, że gra którą chciałem kupić została sprzedana. Prawdopodobnie taki system mają we wszystkich sklepach, co moim zdaniem jest lekko beznadziejne, system powinien zapisywać egzemplarz włożony do koszyka chociaż na jakiś czas, jak ma to miejsce np w systemach sprzedaży biletów.

Z innej beczki, trochę później niż obiecywałem, ale w końcu nagrałem filmik z Care Package - >

@Down

Nie mówię o godzinach, dniach, ale chociażby takie rezerwowanie 15-minutowe jak ma to miejsce w przypadku wcześniej wspomnianego prze zemnie kupowania biletów-online, a przez taki czas żaden handlarz nie wybada rynku.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz złożyć zamówienie, żeby zamroziło Ci produkt. Zawsze możesz wybrać opcje przelewu ,,tradycyjnego" - wtedy sklep wyśle Ci dane do przesłania pieniędzy, a Ty będziesz miał czas na ich zebranie.

@up

Czy ja wiem? IMO jest to dobry sposób, bo już wyobrażam sobię handlarzy, którzy dzień przed premierą zamrażają kilka sztuk kolekcjonerek i po zobaczeniu, że na allegro mają dobrą przebitkę wykupją je.

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o kolekcjonerce ( czy w ogóle zostanie wydana ) Metro: Last Light? Ta Limitka ani troche nie przekonuje, a Last Light to dla mnie zakup konieczny, więc nie wiem, czy czekać na jakieś kolejne wydania, czy zamawiać już tą limitkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o kolekcjonerce ( czy w ogóle zostanie wydana ) Metro: Last Light?

Ja nie znalazlem zadnej wzmianki o edycji kolekcjonerskiej Metro Last Light. Na oficjalnej stronie gry jest napisane jedynie o tej wersji limitowanej, ktora niestety oferuje tylko wirtualne bonusy i przynajmniej dla mnie jest malo atrakcyjna. Podejrzewam, ze moze to po czesci wynikac z upadku THQ i zmianie wlasciciela praw do marki. No coz, dokladna data premiery gry nie zostala jeszcze podana i mozemy miec tylko nadzieje, ze mimo wszystko jakas wersja dla kolekcjonerow zostanie ujawniona...

PS.

Update kolekcji zawierajacy big boxy (pierwsze The Elder Scrolls i HOM&M - hell yeah!), dvd boxy i jedna (poki co tongue_prosty.gif) edycje kolekcjonerska juz zrobiony - kto chce niech zaglada do tego tematu. smile_prosty.gif

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając ewentualnych zainteresowanych - w ich sklepiku znacznie taniej, prawdopodobnie najtaniej w sieci na chwilę obecną: klik!.

Mam pytanie do posiadaczy specjalki Alana Wake. Jak wygląda w niej sprawa dołączonej książki wprowadzającej i rozszerzającej lore świata? Z tego co kojarzę, ma chyba koło 140 stron, czy zostały one wypełnione interesującymi informacjami? Da się poczytać i dowiedzieć czegoś nowego, czy nie traktować tego dodatku jako wyznacznika zakupu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub Zdecydowanie warto zająć się tą książeczką. Można się dowiedzeć sporo o jednej z kluczowych postaci (a konktretniej pewnym agencie fbi) do tego jest genialny "roździał" o podaniach z Bright Falls na temat zjawisk paranormlanych no i jest opowiadanie alana i kawalek jego powieści. Ogólnie naprawde fajna rzeczy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...