Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Z tego, co widzę, jest to ten sam komiks, który był wydany w PL przy premierze W2, zwał się chyba Racja Stanu, czy coś w tym guście. Sam go mam i tyłka nie urywa, lecz za 2 x 10 zł było warto.

Mimo tego, wydanie w twardej, gustownej oprawie przebija to nasze w stu procentach, gratuluję dealu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

yao-ming.png

Toż to zwyczajne, premierowe wydanie Diablo II w kartonowym pudełku, na dodatek w wersji angielskiej, a więc bez dołączanej w PL podkładki pod mysz i najważniejszej płyty, która uniemożliwia granie. Stan całości również co najwyżej dostateczny, kartonowe pudełko ma już lata świetności dawno za sobą, a obecne w zestawie krążki są niewiadomej kondycji (mogą być w dobry stanie, ale bacząc na fakt braku jednej płyty podejrzewałbym iż są totalnie styrane). 50 polskich złotych za te "ochłapy" to rozbój w biały dzień.

Jeszcze drobne wyjaśnienie - tak wyglądała kolekcjonerka Diablo II na polski rynek, nazwana Edycją Końca Tysiąclecia, tutaj natomiast zdjęcia kompletnego egzemplarza polskiej premierówki (druga gra z listy). Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Gdybyście byli na moim miejscu to co byście kupili ?

Gothic 3 Edycja Kolekcjonerska bez artbook'a - Cena : 105zł Wliczone koszty wysyłki,

czy

Heroes Kolekcja Wszech Czasów Kompletna ideał - Cena 145zł Wliczone koszty wysyłki .

Obie gry lubie ale nie wiem którą EK wybrać ponieważ oby dwie wydają się bdb. Doradzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie HoMM KWC, niemal bez porównania :). Już porównując gry same w sobie kompilacja 5-ciu części HoMM wypada znacznie lepiej w porównaniu do nie najlepszej trzeciej odsłony Gothica. Jej kolekcjonerka również (przynajmniej mnie) nie powala, bo bez artbooka, czyli bądź co bądź najważniejszej składowej tej kompilacji dostajesz medalion, making-off i pudełko stylizowane na księgę (znowu - mi się zwyczajnie nie podoba). Kolekcja Wszech Czasów z kolei prócz pięknie zdobionego, zacnego pudła oferuje grubaśny artbook i równie obszerną instrukcję do każdej z części, koszulkę, i masę soundtracków na (jeśli mnie pamięć nie myli) 4 CD-kach. Nie wspominając o plakacie, bestiariuszu i talli kart tarota, czyli dodatków raczej mniejszej rangi.

KWC HoMM zajęło pierwsze bądź drugie miejsce w naszym forumowym rankingu na najlepszą kolekcjonerkę ever, Gothica nawet nie przypominam sobie by ktokolwiek nominował. Wybór powinien więc być oczywisty :)

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast udało mi się wyrwać kolekcjonerkę King's Bounty za niecałą stówkę. Zważając na wcześniejsze przeceny Cenegi (jeśli dobrze pamiętam to 50, a finalnie 20 zł) średnio się opłacało, ale KB to jedna z moich ulubionych serii, a kolekcjonerka w moim odczuciu niezgorsza. Do trzech razy sztuka? Raz mi anulowali, raz byłem o sekundy od zamówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up.

Szczerze mówiąc tych 200zł + wysyłka za to bym nie dał . Za cenę 150zł z wliczoną przesyłką mógłbym się skusić .

Far Cry 3 Edycje Szaleńca stoją na półkach w różnych sklepach . Np: w MM za 159zł i jak narazie nikt tym się za bardzo nie interesuje.

Anno 2070 stoi za 89zł oraz Settlers 7 za 89zł .

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi? A co powiesz na Warhammer 40000: Space Marine - Edycja Specjalna, również w cenie 29.99 zł:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/669927#galeria :trollface: ?

Mnie te klimaty nie kręcą, ale za tak ładne wydanie NOWEJ GRY, gdzie mamy między innymi stylową torbę, to danie 30 zł jest bardzo dobrym dealem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem preorder StarCrafta 2 Heart Of The Swarm EK pobraniowa wysyłka. O dziwo dziś na mojej skrzynce mailowej jest cd-key do beta testów zdziwiło mnie to że jeszcze się załapałem.

Ja mam nadzieje że niedługo z ceny spadnie Assassin's Creed Antology . AC III taniej więc wypada i temu zestawowi . Jak cena spadnie to być może zagości na naszych półkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta torba taka sobie szczerze mówiąc. Gra też kiepsko schodzi widzę. Jak ktoś chce sobie dodać kolejną edycję kolekcjonerską i chce zabić parę orków to czemu nie, cena mała jest.

@UP

Naszych? Nie na moich. Ubisoft przegiął z wywalaniem DLC w wersjach PC. Oni nie lubią nas, ja nie lubię ich. Mimo iż bardzo mam chęć na resztę części Assassina (grałem i mam tylko pierwszą) to może za jakiś czas zacznę sobie kupować oddzielnie. Nie wiem. Antologia nie zagości u mnie nigdy. Chyba że cena przebije wartość każdej kupowanej części oddzielnie, ale to nie nastąpi nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40000 Dawn of War II PC PL - Retribution - Edycja Specjalna również za 19.99

http://sklep.wirtus.pl/produkt/635729

PC Krater: Edycja Specjalna za 27zł. i na gram za 30zł (ale chwilowo niedostępna, może rzucą jeszcze jak Divinity)

http://www.ps.com.pl...sklep/ix/348280

http://www.gram.pl/s...danie-specjalne

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko miał kasę, to Retribution w edycji specjalnej chętnie bym przygarnął. ;) Szkoda, że nie mam kasy... :/

Dodam jeszcze, że powoli szykuję się na mały update, a w zasadzie podsumowanie moich zakupów od połowy grudnia 2012, do dnia w którym będę robić fotki, liczę że uda mi się to zrobić w najbliższy weekend, bo przez pewien okres nic Wam nie pisałem o moich zdobyczach, a trochę się tego uzbierało, chociaż niektóre rzeczy nie są aż tak kolekcjonerskie, jakbym tego chciał. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...