Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

. Pewnie Wuwu się ucieszy. ;d

:)

Najtaniej w Saturionie: http://www.saturion.pl/product/171611/Strefa_Gier/Gry_na_PC/Farming_Simulator_2013_Edycja_Kolekcjonerska_PC_.html .

Bleub? 98 zł ze ten zafoliowany zestawik, to już chyba uczciwa cena :trollface: ?

Dla równowagi pokażmy wydanie niemieckie (u nas jej w ogóle nie było) kolekcjonerki Symulator Farmy 2011: Landwirtschafts Simulator 2011.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na Amazonie, ale musisz spełnić jeden ważny warunek - musisz mieć pełne kieszenie brzęczących monet :trollface: .

Naprawdę nie sądziłem, że tak wiele klasyków ma swoje "stalowe książki". Taki Quake III: Arena, który był wydany bodajże w 1999 roku, napewno takowego nie posiadał. To jeszcze nie były te czasy... Tak, czy siak - efekt wizualny jest w wielu przypadkach fenomenalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywajmy jednej sprawy - jak człowiek sobie zrobi sieć kontaktów, tak jak dla przykładu Ja czy Blaz to wiele rzeczy da się w miarę łatwo dostać. Oczywiście nie znaczy to, że będzie się coś dostawało za darmo. Jak widzicie Blaz ma już dobre kontakty tak więc przedmioty wysypuje z rękawa :3

Co do Steelboxów. Teraz mało się wam opłacają, ale i dla was przyjdzie taki czas, że będziecie mieć na nie taką chętkę jak na big boxy :3 Oczywiście nie znaczy to, że trzeba przepłacać. Jednak jak się chce to można znaleźć steele w dobrych cenach - trzeba być tylko cierpliwym.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Dobrze wiesz, że nie dałbym za grę tak wątpliwej jakości jak ta więcej jak 25zł, jednak niecała stówka za kolekcjonerkę jest do przełknięcia ;).

@Crix

Zasadnicza różnica pomiędzy steelbookami a big boxami jest taka że te drugie zawierają również samą grę, steelbook to natomiast... samo metalowe pudełko.

PS.

Nowy odcinek Co-Relacji :>

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokładnie - jednak jak poszukasz... A nie, czekaj. Jedno i drugie na dobrą sprawę jest drogie, a jak znajdziesz - tanie.

Wiem że jest i gra jednak i steelbok jest pełen genialnego i unikalnego klimatu, którego big boxy nie mają (bo mają swój klimat).

BOSH... Znowu 2h wyjęte z mojego życia.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul

Wejdz na ebay.pl, w wyszukiwarce wpisz steelbook i nacisnij enter. :) Pozniej jeszcze zmien w menu po lewej stronie Lokalizacje na Caly swiat, a kategorie na Gry. Mnie w tej chwili pokazuje ponad 700 wynikow dla nieuzywanych metalowych pudelek wystawionych tam na sprzedaz. Najdrozszy z nich, nowy steelbook z Assassin's Creed 2 na X360 ktos wystawia za "jedyne" 2 tysiace zlotych. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jednak bardziej mi pomożecie odnośnie zbierania figurek. No ale skoro nie, to w sobotę pojawią się tylko unboxingi... Tylko potem nie mówcie, że nie wyciągałem do was ręki.

No i już od kilku miesięcy czekam na paczkę z Kanady... Zaczynam się martwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, za steelbooczek, 5 litografii i wszystkie części serii wraz z DLC i trójką z Season Passem na PC byłbym skłonny wyłożyć te 2 stówki, niemniej 250 złociszy to wciąż atrakcyjna cena, dlatego liczę na niewielkie obniżki sklepów wysyłkowych i być może "łyknę" to wydanie. Zestawik trudno podciągnąć pod edycję kolekcjonerską, niemniej wraz z pudełkiem zbiorczym prezentuje się interesująco. Dla kogoś kto żyje pod kamieniem i z serią AC styczności nie miał, ewentualnie ograł tylko 1. część i mu się podobała - świetna okazja. Seria jak mało która warta jest wydania na nią takich pieniążków.

Edit.

@Crix

Zwalczaj lenia i zerknij chociaż na główną CD-A, miast nabijać kolejny post :>.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie zauważyłem, rzadko sprawdzam główną... Po za tym idę w twoje ślady :3

Bardzo fajne wydanie i zapewne nawet się skuszę. Jak nie dal mnie, to dla brata. Kupić taki zestawić, a potem grać po sieci :D Cena całkiem atrakcyjna - nie to co cena na konsolę. 2x więcej?

Teraz czekamy co nowego pokaże nam Blaz. A ja dalej czekam na odpowiedzi na wcześniejsze pytanie. Jak na razie 0 współpracy.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed Antologia to naprawdę ciekawy kąsek. Dla mnie steelbook wygląda bosko, ciekawi mnie tylko jak zostanie rozwiązana kwestia tego, że każda część to jedna DVD dwuwarstwowa, a AC3 to aż dwie takie płytki. Nie widziałem jeszcze steela na więcej niż 4 płyty, pewnie się to zmieni. Cena 250zł to grosze i to co napisał bleub mnie rozłożyło na łopatki. Za cenę Assassin's Creed III i Seasson Passa dostajemy całą historię Desmonda, z genialną fabularnie pierwszą częścią, ze świetną dwójeczką(ah ten OST), z bardzo dobrymi DLC do AC II, a to wszystko okraszone specjalnym pudełkiem i litografiami. Zrzędzenie na cenę, że za dużo wynika pewnie z braku wiedzy nt serii AC. Sam wstrzymam się do grudnia z zakupem tej edycji, ale macie pewność że jak do mnie tylko trafi, to nagrywam unboxing, bo to że kupię jest pewne.

Podpisano: Fan serii Assassin's Creed

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne że zarzucasz mi brak wiedzy na temat serii (bo co ja tam mogę wiedzieć w porównaniu do takiego fana serii jak Ty..), którą w poprzednim poście chwalę, ograłem sporą jej część, szanuję i podsumowałem jako jedną z niewielu na którą warto wydać takie pieniądze. Sam natomiast przez swoje fanbojstwo zapominasz o jednej ważnej kwestii - gry, podobnie jak samochody, sprzęt elektroniczny czy filmy z czasem tracą na wartości. Kupowane w pakiecie tym bardziej - bo przecież nie dasz za 5 gier wartych 30zł każda 150zł, bo to Ci się zwyczajnie nie opłaca. Dokładnie przez ten pryzmat patrzę na to wydanie - 25 złociszy za każdą część wydaje mi się optymalną ceną w przypadku próby sprzedania tych samych gier kolejny raz. Ba, w część tych gier zagrałem, przeszedłem je i nie jestem skłonny płacić za każdą nawet równowartości jej dzisiejszej ceny na rynku wtórnym, no ale to już osobna kwestia której nie powinniśmy brać po uwagę. I właśnie dlatego cena 200zł wydaje mi się za ten zestaw najbardziej odpowiednia, 550zł na konsolę przemilczę natomiast zduszonym rechotem.

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez sie skusze na to wydanie zbiorcze serii Assassin's Creed na PC. Chociaz cos mi sie wydaje, ze odfoliowywac jej nie bede (w koncu mam za soba juz wszystkie wczesniejsze odslony, a trojeczke bede miec w dwoch egzemplarzach) i potrzymam to zbiorcze wydanie "dla potomnosci". wink_prosty.gif

EDIT:

Te, chlopaki, wyluzujcie bo sie zaczyna nieprzyjemnie robic...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

AC3 jest dla Ciebie grą za 25zł? Jeszcze do tego z Seasson Passem? Jeśli tak, to nie mamy o czym dyskutować...

EDIT:

@Tesu

Nie mam zamiaru się bawić w wojnę na forum, bo to głupie, ale uważam, że niektóre rzeczy lepiej wyjaśnić od razu.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Widzę albo problemy w czytaniu ze zrozumieniem i interpretowaniu czyjejś wypowiedzi, albo zwykłe czepialstwo chytry_prosty.gif. Pozwolisz, że zacytuję samego siebie: "25 złociszy za każdą część wydaje mi się optymalną ceną w przypadku próby sprzedania tych samych gier kolejny raz."

Nie, nie brałem w powyższym, cytowanym zdaniu pod uwagi AC 3 którego wartość premierową wyceniam na circa 100zł.

Edit.

@Tesu

Spoko loko, staram się tylko uświadomić koledze że nie ma jedynej, najmojszej i najsłuszniejszej racji, tym bardziej w tej kwestii.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

No to zabieram się za rozkładanie edycji na czynniki pierwsze:

AC1: 10-25zł

AC2: 15-30zł

ACB: 15-30zł

ACR: 40-60zł

AC3: 100-130zł

AC3 Seasson Pass: 100zł

Przy założeniu najniższych cen wychodzi nam 280zł, więc na tej edycji jesteśmy 30zł do przodu, dodatkowo mamy jakieś gadżety. Wydaje mi się, że po prostu nie uwzględniłeś ceny Seasson Passa o AC3, który w tej edycji się znajduje i dlatego twierdzisz, że się przepłaca w tej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTT

Z ceną seasson passa trochę przesadziłeś. Nie wiem jak to wygląda w przypadku PS3, ale na Xbox Live trzeba za niego zapłacić 2400 MSP, co w przeliczeniu na złotówki daje około 70 zł. Na razie i tak nie napalałbym się na tą cenę 249 zł, gdyż takie info jest tylko na głównej stronie CDA. Na innych stronach nie ma wzmianki o edycji pecetowej, a jedynie informacja, że w tym tygodniu poznamy wszystkie platformy na jakie zostaną wydane antologie.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Animus Edition po namysłach w ultimie.Zapłaciłem z góry.Przez dobre kilka dni nie było żadnego odzewu więc piszę do nich co się dzieje i okazało się że wszystkie egzemplarze jakie maja są kompletnie zniszczone i nie nadają się do wysyłki.Co za lipa ; / .Na amazonie stoi za 50 funciaków ale już te 200zł dosyć ciężko mi było dać za sama Encyklopedię.Kurde a chciałem dorwać tę edycję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...