Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Wszystkie filmy na dzisiaj przewidziane już są na kanale. Jeden z nich jest czymś nowym więc byłbym wdzięczny za komentarze.

@TTT

Ja bym mimo wszystko odradzał wydawania nawet tych 50 zł na tą edycję. Jak już mówiłem - nic specjalnego, ani wartego tej ceny. Wydawać pieniądze żeby wydawać - bez sensu. Jak by chociaż był w tym steelbook to można by było kupić. Jednak już jak ci tak zależy to poszukać to wydanie za max. 20 zł.

Szkoda że nit z was mimo wszystko nie chce otworzyć tej Puszki. Fajnie było by widzieć jak to wygląda. Było to jakoś ograniczone? Znaczy jedna na osobę? Bo coś czuję, że możemy się ich niebawem spodziewać na Allegro i eBay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Chyba nie było ograniczenia, ale nie cieszyła się popularnością. Ja kupiłem od razu po wejściu i miałem 30, bo były też sprzedawane w VIP Day. Po kilku godzinach poszedłem zobaczyć jakie są wystawione i były od 32 do 40. Przy wychodzeniu przed godziną 16 były do 50. Ciekawe czy sprzedali cały nakład 100 sztuk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Ta edycja HoMM5 dostępna jest w okolicach 50-60zł już od zamierzchłych czasów, nie ma w niej nic interesującego czym mógłbyś kierować się przy jej zakupie.

@TTT

Ja bym mimo wszystko odradzał wydawania nawet tych 50 zł na tą edycję. Jak już mówiłem - nic specjalnego, ani wartego tej ceny. Wydawać pieniądze żeby wydawać - bez sensu. Jak by chociaż był w tym steelbook to można by było kupić. Jednak już jak ci tak zależy to poszukać to wydanie za max. 20 zł.

Zdaję sobie sprawę, że ta edycja długo stoi w takiej cenie, ale sądzę że brak opadu tej ceny wynika z faktu, że to import i taniej się sprzedawcą nie opłaci jej opchnąć. Co do biednej zawartości, to prawda, że ta edycja powinna się nazywać Gold Edition i tak ja do niej podchodzę, aczkolwiek to wydanie jest w digiboxie, a ja akurat bardzo lubię digiboxy. Dodatkowo są tam chyba jeszcze jakieś dodatkowe materiały na Bonus DVD, ale wiedzy o nich nie mam żadnych. Edycja interesuje mnie głównie dlatego, że miałem w planach ściągać angielską wersję Heroesa V*, ale zawsze mój czas mnie ograniczał i w zasadzie prędkość neta. Teraz jednak nie mam czasu ani ochoty ściągać, chociaż sprawdzić angielski dubbing mam zamiar, więc myślę nad kupnem właśnie takiego czegoś. Jednak uważam, że musu nie ma, bo na razie nie będę i tak w Heroesa grać, więc wydanie to wydanie zbiorcze poczeka, aż moje oczy zostaną uhonorowane kolekcjonerkami AC3. :)

*z tego co się orientuję, w Polsce można posiadać kopie zapasowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nothin' special, że tak powiem. "W zestawie - prócz hitu ekipy Bethesda Game Studios - otrzymamy mapę, t-shirt z charakterystycznym emblematem, powieść 'The Infernal City: An Elder Scrolls Novel', pocztówki z koncepcyjnymi artami (sześć sztuk), a także płytę wypełnioną różnymi materiałami. Wymienia się tu: trailery, solucje, 5 pieśni, zakulisowe materiały czy 600-stronicowy przewodnik po najważniejszych strategiach rozgrywki (forma e-booka)".

- mapa - jest w edycji premierowej w Polsce

- powieść (książka) jest dostępna w Polskim wydaniu od dawna (ok. 30 zł, sam mam na półce, to taka kontynuacja Obliviona)

- DVD z materiałami dodatkowymi to nic innego, jak darmowe rzeczy, których od groma w sieci (5 utworów na CD też jest w polskiej premierówce)

Zatem wyjątkowo dostajemy pocztówki (meh), e-book (e-book!? I co, mam to sobie wydrukować? MEH) i T-shirt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Żeby było śmieszniej ten zestawik wycenili na około 250 zł, co jest jednym wielkim żartem. Nie dodali nawet zestawu DLC, a dokładać tyle kasy za taki słaby content - śmiech na sali.

Przy okazji możliwość zobaczenia fajnego pudełeczka zbiórczego i przede wszystkim medalu z edycji AC III JoD, który wygląda przepięknie. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy będzie można wyrwać tą edycję za małe pieniążki

ACIII JoD Unboxing

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna Cienie czarnobyla - zwykle ponad 200 zł.

Czyste niebo podobnie.

Rozchodzą się mniej więcej w tych cenach bo są to EK pożądane.

No i o tym właśnie mówię...

http://allegro.pl/show_item.php?item=2718409531

Co najgorsze - ostatnio zaczęło sporo ludzi zza granicy licytować u nas na Allergo. Coraz trudniej wygrać jakąś fajną aukcję.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix ewidentnie nie licytował tego dla siebie, dodatkowym czynnikiem był też licytujący Rusek i stąd tak wysoka wartość końcowa. Osobiście widywałem te edycje schodzące za 120-160zł więc nie można w ich wypadku mówić o żadnych optymalnych cenach.

Edit.

Kolejne kuriozum - klik!

Royalka TW2, nowa i oryginalnie zafoliowana dostępna jest w oficjalnym sklepie Reality Pump za 140zł, na amazonie zaś za 20 funali (~105zł) i darmową wysyłką do PL.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Groteska666

Strzelałbym raczej że Crix to "M...X" ;) . No, chyba że allegro nie ukrywa środkowej części nicku ale również zmienia pierwszy i ostatni znak.

W każdym bądź razie, dziś dotarł do mnie Steelbook Jade Empire, pomimo tego iż był on nieco nadgryziony zębem, najpewniej czasu, choć może i jakiś pies miał tu coś do gadania, kupiłem go po dość taniej cenie i jestem z niego zadowolony. Dobra polerka i nie będzie widać że używka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji możliwość zobaczenia fajnego pudełeczka zbiórczego i przede wszystkim medalu z edycji AC III JoD, który wygląda przepięknie. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy będzie można wyrwać tą edycję za małe pieniążki

ACIII JoD Unboxing

Orchi (i inni) zadziwiające że można zrobić 11 minutowy unboxing gry w której jest "tylko" medalion, książeczka i pudełko z grą a już powaliło mnie pokazanie płyty o d..rugiej strony, ciekawe czego On się tam spodziewał :)

a sama edycja dość zacna zwłaszcza w tej cenie

@Kizami

na alledrogo musisz polować i raczej tanio nie dostaniesz

ale akurat ta wklejona przez CriXa to ewenement, znalazło się dwóch "świrów"(fanów?) i pociągnęli ostro

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolekcjonerką Czystego Nieba nie ma aż tak tragicznie. Dwa miesiące temu była jedna bezpańska aukcja, gdzie pomimo 50 zł, nikt tej EK nie chciał przygarnąć. Zresztą, nie dziwie się, bo STALKERY nie mają w sobie nic urywającego czerep - ot, zwykłe budżetowe śmieci. Czyste Niebo nadrabia niezłym plecakiem, ale na tym koniec. OCZYWIŚCIE, to tylko moje zdanie, ale jak widać na przykładzie tamtej aukcji, wiele osób podziela mój pogląd.

Obcokrajowcy na Allegro to zło. Powinno im się zabronić licytowania, bo budżety mają większe i podbierają nam niezłe kąski. Dlatego ebay jest dla mnie skreślony - tam dopiero trzeba słono posypać, żeby coś konkretnego upolować.

@Join or Die,

Super pudełko zbiorcze i sam medal w pokrowcu, me gusta. Przygarnę jak cena zejdzie do pułapu edycji Nexus Revelations, co jest wielce prawdopodobne. Tymczasem czekam na Freedom i ubolewam, że oba wydania asasyńskie róźnią się tymi subtelnymi detalami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Akurat teraz to ja licytowałem dla kogoś. Sam marzę o tej EK ale cena za kompletny zestaw nie raz mnie zabija. Obecnie jest go trudno dostać, a nie obchodzą mnie niekompletne zestawy... Cena i tak na szczęście wyszła niska. Ta osoba prosiła mnie żebym licytował do max 660 zł... Wygrałem praktycznie tylko ze względu na czas. Drugi konkurent pewnie licytowałby jeszcze wyżej. Osobiście strasznie boli mnie to, że zagraniczni dostali dostęp do Allegro. Z tego co wiem mogą oni przeglądać oferty przez swoje portale aukcyjne. Trzeba by było o tym dokładniej poczytać, lub musiałbym popytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy filmik prezentujący Omega Edition jaki aktualnie chyba jest na sieci.Cały zestaw wygląda całkiem fajnie nie powiem,steelbook z prostym artem ale nie spodziewałem się niczego innego.Co do statuetki to myślę że wykonanie tak jakby z brązu pasuje do serii.

Mimo wszystko cena sprowadzenia tego z przesyłka to jakieś~600zł więc ja podziękuję niestety.

EDIT: Moja Freedom Edition została wysłana dzisiaj do salonu empiku w moim mieście.Ciekawe czy jest szansa na to żebym mógł już jutro odebrać a nie 2,jak jest w statusie.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Doszliśmy do mementu w którym nie ma o czym gadać?

To ja już nie wiem jak jest z tą premierą AC III skoro Empik zaczyna wysyłać EK... Ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć? No chyba, że chcą żeby leżakowały u kuriera prawie miesiąc czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Kompanii Graczy był dostępny artbook z F3, więc sobie go kupiłem (podobnie jak pudełko śniadaniowe i figurkę). Artbook jest na świetnej jakości kredowym papierze i opłacało sięgo kupić (za punkty) :

http://img821.imageshack.us/img821/2607/31381027.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/6928/46193278.jpg

http://img855.imageshack.us/img855/148/24353287.jpg

http://img585.imageshack.us/img585/6103/77148027.jpg

serduszka2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Ile razy mam jeszcze napisać, że premiera AC III na PC będzie miała miejsce 22 listopada :P ? Po prostu nie zaktualizowali Wam daty premiery w zamówieniach edycji pc.

Ja natomiast przeżyłem dziś szok, rozczarowanie i sam nie wiem co jeszcze. O godzinie 8 obudził mnie telefon, kurier zadzwonił z informacją, że ma dla mnie paczuszkę. Oczywiste było dla mnie, że to moja edycja Ubiworkshop. Fajnie. Po 10-ciu minutach - drugi telefon " Zapomniałem panu powiedzieć, trzeba zapłacić 150 zł z groszami za cło " WHAT !? Zamurowało mnie. Ubisoft centralnie spartaczył sprawę z przesyłką, czego im nie popuszczę. Od razu nasunęło mi się pytanie czy jakiś bezmózgi celnik nie potraktował mojej przesyłki tak jak kiedyś mogliśmy zauważyć na przykładzie bleuba. Odbieram paczuszkę, oczywiście na pierwszy rzut oka widać, że była otwierana. Sorry, ale szlag mnie trafił.

Pudełko zbiórcze fajne, nie jest to najgrubszy karton, ale nie jest też cienka tekturka. Oczywiście, liczne wgniecenia, zagniecenia rogów. Tak trudno włożyć pudło do kartonu w takim stanie w jakim się go wyjęło ? Fajne zamknięcie pudła też poszło się ...... Inteligenty pan celnik zamiast odwiązać sznurek po prostu go przeciął. NO K.......

Koperta z litografiami, była zaklejona, no właśnie BYŁA. Ktoś miał trudności z jej odklejeniem, więc ją po prostu przeciął nożem. Dzięki Bogu, że litografie całe.

Okładka encyklopedii - piękna. Co z tego, że przy jej sprawdzaniu ktoś popijał sobie kawę, czekoladę i ukradkiem kilka kropel spadło na okładkę. phi.

O dziwo komiks jest w stanie idealnym :o No kto by coś przemycał w komiksie.

Miałem robić unboxing, ale na razie nie jestem w stanie, nie mam ochoty ani chęci. Mam nadzieje, że będę mógł odebrać dzisiaj Freedomke, bo choć trochę poprawi mi się humor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

A ja się domagam, a nawet żądam od ciebie unboxingu. Chcę zobaczyć i żeby inni też zobczyli jak te cepy obchodzą się z naszymi paczkami. Jak najbardziej powinienes pokazać co jak zostało potraktowane i twoje odczucia i co planujesz zrobić. Tak więc czekam na film.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey mistrzu.

Ubiworkshop Edition Unboxing

@bleub

Zapomniałbym, tak jak obiecałem, zwracam honor jeśli chodzi pudło zbiorcze i jakość jego wykonania.

Tutaj promocje w sklepe.pl i na allegro. Przy zakupie ACIII dostajemy steelbooka. Mi osobiście średnio się podoba, ale może komuś wpadnie w oko.

http://www.sklepe.pl...x360-p1429.html

http://allegro.pl/as...2755993382.html

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszwmorde, to pudełko zbiorcze wygląda wyjątkowo kupiasto, a jego otwarcie to chyba jakiś żart :/ Co do okładki - moim zdaniem to plus, że dają Ci do wyboru zostawienie interesującego (aczkolwiek nie jest to w żadnym calu innowacyjny pomysł..) loga z grafik bądź wyjęcie encyklopedii i wywalenie obwoluty do kosza. Dodatkowy plus takiego rozwiązania to mniejsza szansa na zabrudzenie właściwej okładki księgi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będę jechał odebrać Freedomke i Divinity Antologie to krótko napiszę swoją opinie.A co mnie bardziej ucieszyło to że EU także dostanie swoje limitki Revengeance http://www.ppe.pl/ne...evengeance.html .W UK jest to ex dla zaavi wiec lekka lipa,mam nadzieję ze w pl będzie,i że przeliczą to z tych 99 euro a nie z 99 funtów.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże! Co ci celnicy zrobili...przecież to jest niemożliwe, żeby nie umiec otworzyc koperty, a poza tym- jak to możliwe, żeby cokolwiek przemycac w fabrycznie zamkniętym, nigdy wcześniej nieużywanym pudełku z grą, prosto od dystrybutora?! Naprawdę nic tym chamom nie można zrobic? Ja bym chyba zawału dostał, jakbym takie coś zobaczył.

SasWickas nie wydaje mi się, żeby byli aż tacy głupi, a zwyczajnie mają świadomość, że nikt im nic nie zrobi, więc korzystają. Ciekawi ich jakiś towar, to go oglądają, a że to i tak nie jest ich, to obchodzą się z tym tak, a nie inaczej.

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...