Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Co tu się wyprawia....

8 stów za EK Borderlands 2? Albo ktoś nie sprawdził, jak ten Loot Chest w rzeczywistości wygląda albo...nie wiem sam. Hype hypem, ale nie przesadzajmy - aż tak? Tell me - coś ze mną nie tak, czy to tylko świat znów zwariował?

Ok, przyznam się bez bicia, sam się swego czasu przepotężnie tą EK jarałem, ale hell - przeszło mi (co nie zdarza się zbyt często). Czegoś nie dostrzegam? tongue_prosty.gif

-----------------------------------------

Btw - nie wiecie, czy pierwsza część Darksiders została wydana w jakimś delikatnym steelbooku, nie mówiąc już o edycji kolekcjonerskiej? Strasznie wnerwia mnie granie na PC i chciałbym kupić ją jeszcze raz na Boxa (tak, jako rozgrzeweczkę przed dwójką - jeszcze nie odfoliowałem). I właśnie - jeśli się da - w jakimś "bogatszym" wydaniu, niż standardowe, plastikowe pudełko.

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę odbiegnę od zachwytów nad tym i owym i zadam pytania, które mnie nurtuje od dłuższego czasu:

Czy Kane & Lynch 2 i/lub Just Cause 2 miały jakieś edycje kolekcjonerskie(chodzi mi tu głównie o wersje PC, wydane na EU/USA).

No i czy w/w gry miały edycje pre-order limited(gra + jakieś tam DLC) i czy owe były dostępne w Polsce.

Wiem, że google nie boli, ale szukałem i albo jestem słabym poszukiwaczem skarbów, albo nic konkretnego nie ma... ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo, jak zwykle świetny unboxing, który oglądało mi się z przyjemnością, tylko coś za mało wyświetleń masz :). EK GW jak wszyscy przewidywali jest po prostu epicka. Ciężko znaleźć jakiś sensowny argument przeciw temu wydaniu. Bo o ile komuś może się to kilka artów w artbooku nie podobać lub komuś nie odpowiada opakowanie na soundtrack, to figurka sprawia, że zapomina się o tych małych szczegółach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... Jak widzę unboxingu już robić nie muszę... Za dobra konkurencja jak na mnie...

Co do pudła to chyba porównywalne z Skyrimem lub większe - już się nie mogę doczekać.

Zdjęcia dam pewnie dzisiaj jak tylko wrócę po robocie.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś ty CriX :) Dawaj też unboxing :)

Co do uwag to rzeczywiście. Można czepiać się paru szczegółów tej kolekcjonerki (np. kartonowe opakowanie na płytę z grą niezbyt dobrze wymierzone, niektóre arty czy w moim egzemplarzu nieco wybrzuszona podstawka) ale ... jak patrze na tą figurkę to micha się cieszy :D Jak stoi jest wyższa niż kolekcjonerka Starcrafta 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Co do Just Cause 2 nie jestem pewny, trochę poszukałem i znalazłem coś takiego, ale nie wiem czy to nie jakiś fake http://img154.images...1/jc2lcewi6.jpg (Jak dla mnie na 99% fake, albo wstępny projekt który nie wyszedł, bo to jedyne co znalazłem). Natomiast limitkę miało taką http://www.thesixtha...werpoint_v2.jpg.

Kane and Lynch 2 chyba nie miało kolekcjonerki, a w limitce dostawaliśmy 7 nowych broni i 8 masek, i mapke do multi. http://ecx.images-am...hL._AA1500_.jpg

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście dzisiejszy news na głównej na temat kolekcjonerki (Prestige Edition) gry Call Of Duty: Black Ops 2? Z tego, co widzę na zdjęciu, to ta skrzynia przebija wszystko, co do tej pory wyszło. Pewnie cena zrobi to samo :trollface: .

Jutro mają to otworzyć, a dzisiaj jest tylko nabijanie hype-u. Ja poproszę zdalnie sterowanego drona i replikę jakiejś spluwy :trollface: .

Oby tylko nie było tak, że po otwarciu kufra okaże się, że w środku jest pudełko DVD z grą + zdrapka na DLC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki BO II to prawie na pewno w środku będzie latający dron. W 1 części dodawano o ile dobrze pamiętam zdalnie sterowany samochodzik. Jeśli będzie to prawda to może być najdroższa kolekcjonerka jaka wyszła w Polsce... Ale pożyjemy, zobaczymy ;)

Lobo1985 - twoje piwne recenzje są świetne ! Naprawdę świetnie słucha się twoich rozważań i recenzji, opisujesz wszystko na dużym luzie. Podoba mi się, że potrafisz wyrazić swoje zdanie. Czekam z niecierpliwością na Twój następny odcinek ;)

Ps. może recenzja hitu tego lata czyli Lech Shandy lub Warka Radler? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znajac zycie, to kolekcjonerka nowego CODa jak zwykle bedzie wydana tylko na X360 i PS3. Tak przynajmniej bylo w przypadku pierwszego Blopsa i serii Modern Warfare i jakiejkolwiek zmiany na korzysc PC pod tym wzgledem chyba nie bedzie. Szkoda, bo chociaz do TV mam podlaczona plejke i lubie serie COD, to nie bede kupowac wersji konsolowej skoro w FPSy wole grac na PC.

A dla tych, ktorzy sa zainteresowani kupnem artbooka poswieconego universom stworzonym przez Blizzarda mala informacja - amerykanski Amazon wlasnie mnie poinformowal, ze data premiery The Art of Blizzard zostala przesunieta z listopada na okolice swiat Bozego Narodzenia, czyli ewentualne paczuszki z artbookiem dotra do Europy na poczatku stycznie dopiero. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem mocno zaskoczony in plus, bo już wczoraj w okolicach południa dotarł do mnie kurier z długo wyczekiwaną kolekcjonerką 'Guild Wars 2'. Empik to już uznana firma jeśli chodzi o sprzedaż wysyłkową - nie dość, że szybko dostarczone to jeszcze solidnie opakowane i wysłane wraz z karteczką z podziękowaniami za zakup Pre-Purchase - niby drobiazg, a cieszy w głębi ducha.

Odnośnie samej kolekcjonerki to nie będę oryginalny - to IMO najlepsza tegoroczna kolekcjonerka jaka wjedzie na salony (obawiam się, że Assassin's Creed III nie da rady, ale mocno kibicuję jakości figurki Rathanhake:tona). Monstrualne, a do tego elegackie pudło, choć mniejsze od takich gigantów jak 'Skyrim', czy 'Gears of War 3', skrywa najwyższą jakościowo zawartość. Ogromna!, tak, ogromna! figurka generała Rytlocka robi wrażenie pieczołowitością jej przygotowania. Na tym polu deklasuje wszystko co do tej pory widziałem, łącznie z Alduinem ze Skyrima, Alcatrazem z Crysisa 2, czy dedykowanymi figurkami ze Starcrafta 2, po prostu bomba i wisienka na torcie mojej kolekcji gier! Tym bardziej cena jest uzasadniona, bo za takiego kolosa można sobie śmiało liczyć grubo ponad 300 zł! A to przecież nie wszystko. Reszta dobra zapakowana jest w wyjatkowe metalowe pudło z pięknymi wytłoczeniami i logotypem gry. Sam miód! W środku nie ma może wiele, ale wszystko to jakość pierwszej wody. Elegancka ramka na grafiki, plus zestaw tychże grafik spakowany w gustownej kopercie, a każdy art odseperowano ochronnym papierem. Dalej mamy album making of, który może nie powala formatem, ani ilością stron, ale kompletną porażką też nie jest. Na koniec pozostawiam wybrane utwory z soundtracka na płycie (szkoda, że wybrane, bo Jeremy Soule stworzył kolejne cudne motywy!) oraz samą płytę z grą. Wszystko w kartonowych pudełeczkach, co uważam za minus. Przy tak dopakowanej EK można się było pokusić o zbiorczy steelbook i wszyscy byliby zadowoleni.

Reasumując, nie żałuję wyłożonych z ciężkim sercem 500 zł - opłacało się i powtórzę raz jeszcze, nie wygląda na to, żeby jakaś inna EK przebiła w tym roku tą z 'Guild Wars 2'. Oczywiście wspomnę jeszcze o samej grze, która daje radę i stanowi dobry pretekst do wspólnego expienia (pozdrowienia dla bleuba i lobo!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram się i boję straszliwych 600-700 zł za Care Package.

Nawiasem mówiąc- cicho szlocham nad brakiem EK Guild Wars 2. Kolekcjonerka zaiste epicka, ale nie wiem, co boli mnie bardziej - fakt braku jej posiadania, czy prawda, że i tak nie miałbym czasu grać w samą produkcję. Eh, czasie wolny z lat młodzieńczych - gdzie się podziałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...