Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@CriX - Daj spokój i nie zachowuj się w ten sposób, to że ktoś ma inną opinię nie znaczy zaraz że nie zna się na tym czy na innym. Sam lubię kolekcjonować, w szczególności Boxy, ale szanuję też Rocka i oglądam czasem jego filmy, jak na Vlogera jest na prawdę popularny, a jego produkcje są dość ciekawe (choć wolę Roja czy Piecyka :P). Też zdziwiła mnie lekko ta opinia, ale nie zaraz żeby mu pojechać. Polecam filmik jego kolegi Roja (także znany Vloger), który na spokojnie ujął że woli gry na fizycznym nośniku, w przeciwieństwie do Rocka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rock zawsze wydawał mi się mocno fałszywy, a jego opinia o klasycznej dystrybucji gier zawsze była dla mnie oczywista. Nie zgadzam się z nią, rzecz jasna.

A ja polecam Maćka Makułę, ze swoim Suchym Kanałem. Zabawny, rzeczowy, pewny siebie, ze świetnym głosem. : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać jakiego unboxinga chcecie widzieć dalej, itd.

Ok, chętnie bym zobaczył któryś z tych:

DNF, Wiedźmin 2, Heroes VI.

Przyglądając się Twoim fotkom, nie da się nie zauważyć, że dość bogate wydania :)

PS.

Czy z nadchodzących gier masz na oku jakąś kolekcjonerkę?

PS 2.

Ten "pajączek" z AvsP też jest interesujący. Tutaj też możesz pobawić się w Spielberga :)

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rock'a - koleś fajnie wypowiada się przed kamerką. Ma jakiś tam pogląd na różne sprawy i mówi o tym. Jeśli chodzi o gry to szkoda gadać. Niby kanał o grach, ale jest graczem słabym. Taki tzw. niedzielniak.

Rojo natomiast jest super sympatycznym kolesiem, dla którego gry w życiu bardzo wiele znaczą. Jest również ich kolekcjonerem, co widać po jego kolekcji, w której znajdziemy nawet big box'y :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rock'a - koleś fajnie wypowiada się przed kamerką. Ma jakiś tam pogląd na różne sprawy i mówi o tym. Jeśli chodzi o gry to szkoda gadać. Niby kanał o grach, ale jest graczem słabym. Taki tzw. niedzielniak.

Rojo natomiast jest super sympatycznym kolesiem, dla którego gry w życiu bardzo wiele znaczą. Jest również ich kolekcjonerem, co widać po jego kolekcji, w której znajdziemy nawet big box'y :)

Dokładnie Rock to straszny nudziarz a gracz z niego żaden. A Rojo co innego. Pod płaszczykiem szaleństwa "sprzedaję" całkiem ciekawe poglądy o grach i nie tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie obaj są na równym poziomie. Rock jest poważnym człowiekiem, za to Rojo... rojo to takie odzwierciedlenie mnie:) (Swoją drogą to też mam na imie Patryk, może nie Rojewski, ale zaczyna się na R:D) Czyli: Zabawny człowiek, BOOM HEADSHOT'owiec ( ja też mam takie "tiki", że od czasu do czasu musze powiedzieć "BOOM HEADSHOT!!!").

Jak napisał jeden z YouTube'owiczów- "Przy Rock'u można pomyśleć o życiu, a przy Roju od niego odpocząć"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z kasą nie jest za wesoło ale na pewno będę kupował:

EK Diablo III

EK Guild Wars 2 (jeśli będzie)

Ze starszych:

Arkam City

Two Worlds 2 (chyba)

New Vegas (jeśli pewna osoba załatwi :D)

Na razie chyba tyle...

Jutro jestem w domu więc pewnie nagram coś :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, po części racja, bo większość elementów jest podobna (pety do Wow'a, soundtrack, artbook, pendrive), ale w EK Diablo ]|[ jest jeszcze czaszka, czyli można ją zakwalifikować pod dużą figurkę. Tu nasuwa się wniosek - D3 wygrywa pod względem jakości EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby artbook, soundtrack, making-off, pendrive, cyfrowe dodatki, spore pudełko - to wszystko jest w obydwu edycjach, tyle że dotyczące poszczególnych produkcji. Czyli zawartość mocno podobna. EK Diablo może trochę bogatsza (czaszka), ale niewiele.

PS

Jak kogoś jednak EK Star Crafta II interesuje to jest za 300 na ultimie.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle samo na alledrogo.

EK Diablo również mam na oku, nie jest to jednak na tą chwilę 100-procentowy must-have, nie wiem po prostu, jak będę stał z forsą w chwili premiery (wydatków będzie sporo).

@down

Bez przesady. Czaszka, z tego, co widać na podglądowym zdjęciu EK, nie wygląda na zbyt dużą, więc dla mnie stanowi tylko niewielki dodatek do pendrive'a, artbooka i making off na blu-rayu.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że obie kolekcjonerki, tj. Diablo III i StarCraft II, mają delikatnie mówiąc, nieproporcjonalnie wysokie ceny do zawartości kolekcjonerskiej. Ja rozumiem, że mowa o DIABLO III i STARCRAFT II ale jakieś 400zł za tak relatywnie niewiele (Skyrim tez tutaj lekko przegina pałkę)? Rozumiem gdyby do tych edycji były dołączone jakieś wypaśne figurki, np. Marine czy samego Diablo (coś w stylu Marcusa? z Gears'ów itp.). OK - wtedy miałoby to jako taki sens. Choć muszę przyznać, że obie Blizzardowe kolekcjonerki mają nieźle wyposażone pendrive'y, do tego ścieżki dźwiękowe i artbooki. Jednak nie wiem czy dałbym 400zł za coś takiego. Kurde - za tyle przecież można mieć np. całkiem niezły dysk twardy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 to jedyna potwierdzona póki co kolekcjonerka z tego roku, którą zamawiam, jak tylko będzie oficjalna zapowiedź daty premiery oraz cena. Cena nie gra roli - myślę, że będzie ona w przedziale 399-449 zł, czyli standard Blizzarda. Zawartość zestawu jest jak zwykle najwyższej klasy.

W ciągu roku liczę na zapowiedź kolekcjonerek 'Bioshock: Infinite', 'Starcraft 2: Heart of the Swarm' - jeśli tylko takowe będą to biorę z miejsca. Liczę również, że wydawcy zaskoczą mnie przy okazji kolekcjonerek innych gier i będę miał miłą niespodziankę.

Ultima ostatnio wyciągnęła z odmętów swoich magazynów kolejne sztuki kolekcjonerek Starcrafta 2. Cena - 299 zł to już stówa mniej niż przy premierze. Co by nie patrzeć zawartość tej EK jest zacna dla fana serii - miażdżący soundtrack na osobnej płytce, gustowny, stylizowany pendrive z jedynką na nim, do tego genialnej jakości artbook i pudło zbiorcze. 10 sztuk rzuconych na Allegro rozeszło się w niecały dzień. Muszę się pochwalić, że wyciągnąłem swoje najgłębsze rezerwy i również zarezerwowałem sobie jedną :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obowiązkowa kolekcjonerka w tym roku to BioShock: Infinite, a mojego brata - Diablo III. To chyba jedyne w tym roku jakie kupię z nowych. Chyba, że pojawi się nowy Fallout ni z gruchy ni z pietruchy. : P

@DOWN, ja tak samo, jedynkę mam w edycji premierowej i w steelbooku, a dwójkę EK. Chciałem kupić 1 kolekcjonerkę, ale zobaczyłem na ebayu, że to nie na mój portfel.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam nad edycją kolekcjonerską Diablo III, gdyby cena była w granicach 300 - 350 zł. Pozycja kultowa i w ogóle. Tylko mam nadzieję, że opakowanie nie będzie białe, bo to psuje cały efekt. Ma być minimalizm, czyli czarne pudło z czerwonym napisem pośrodku i nic więcej :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł to to nie będzie kosztowało, a szkoda, bo po takiej cenie jeszcze mógłbym się skusić, zwłaszcza wobec tego, że i podstawowa wersja przecież wcale tania nie będzie, a nawet jeśli pod względem bogactwa zawartości, Blizzard ani przy SCII ani przy DIII się nie popisał, to już jakość wykonania jest niesamowita. Już samo pudło kolekcjonerki Starcrafta robi wrażenie - po kształcie tego z DIII można wnioskować, że tu będzie ono otwierane podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie.

Mam możliwość kupna dwóch z poniższych kolekcjonerek za ok. 50zł. ew. jedną. Którą polecicie?

-Far Cry 2 na Xbox 360 ale bez gry (sam xboxa 360 nie posiadam)

-Settlers 7

-IL Sturmovik Cliffs of Dover

-Silent Hunter 5

-PoP Zapomniane Piaski

PSChyba dobra oferta ale i tak nie kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tutaj nigdzie linka ale Ferrou dał unboxinga Twierdzy 3 EK.

Ech, Ferrou, czy ja mam tobie reklamę robić? :P

Filmik wyszedł bardzo fajnie, nie powiem :D Dobrze się słuchało itd. Obym się też kiedyś kamerki dorobił i mógł kręcić w takiej jakości :D

Ooo, jak się RIP wypowiada, czy jakiś inny mod to aż dziwnie jest :P

Niestety znając politykę Blizzarda to cena minimalna to 400 zł. Nie zdziwiłbym się nawet jak by za EK Diablo 3 dali 500 zł. W końcu jest to gra na którą czekają tysiące, jeśli nie miliony graczy na świecie :D Samo to może zachęcić Blizzarda do podniesienia ceny, w końcu kto będzie chciał ten i tak kupi, a oni mogą być pewni że EK szybko zniknie. Diablo to moim zdaniem pewniejsza marka niż Starcraft.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...