Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Miałem dzisiaj nagrywać unboxing ale pewnie zabiorę się za to jutro. Poniedziałek to zły dzień na zaczynanie czegokolwiek. Przynajmniej dzisiaj postaram się znaleźć jakieś dobre miejsce do nagrywania. Siostra na razie wyjechała więc może skorzystam z jej studia fotograficznego (jej pokój).

Po za tym mam pomysł na coś i muszę się tym zająć. Przy następnym filmiku powinna już być pewna niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś niezbyt często słucham muzyki z gier, choć trochę płytek by się znalazło. Zazwyczaj muzyka podczas samej gry mi wystarczy.Muszę jednak przyznać, że bioshockowe utwory dają radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów kolejny tutek - http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...showentry=34807 . O Nuka-Coli.

No fajnie to wygląda, ale wątpię, by chciało mi się taką butelkę zrobić :tongue:.

@matrix312

Z chęcią zobaczę, zwłaszcza jak wygląda figurka. Samą gierkę jednak mam i to premierówkę. Z tego co pamiętam to ta edycja została wycofana ze sprzedaży w Polsce w okolicach premiery w sklepach typu gram.pl, tak to pewnie bym wcześniej kupił zamiast zwykłej.

PS Pokażesz nam swoją twarz na filmiku ? :wink:

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie pokażę twarzy, bo nie mam jak ustawić aparatu. Unboxing zrobię tak jak CriX - aparat naprzeciwko stołu, ja ustawię się bokiem i będziecie widzieli tylko moje ręce, ew. w ujrzycie moją twarz w odbiciu płyty ;)

P.S. Tysięczny post!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to na razie dosłownie zajawka, ale udowadniam, że Falloutowe Monopoly się robi. :) Dokładniej tutaj możecie zerknąć na projekt planszy - na razie bez napisów i dodatkowych pół (wszystkie pola są puste). Na dniach mam zamiar skończyć planszę, potem biorę się za banknoty, karty działek i karty typu "szansa" (coś na wzór tego. Szczęście, że mam oryginalny (po polsku) Monopoly, to mam na wzór wszystko. Potem jeszcze trzeba pomyśleć o pasujących pionkach i kostkach.

Oczywiście nie mam zamiaru kopiować czyiś pomysłów - sam robię własny projekt, przynajmniej będzie w miarę unikalny.

edit: zapomniałem, że jeszcze są domki i hotele. :P Pracy tyle, że hej, ale coś wymyślę, a nie wezmę ich z oryginału raczej. No chyba, że nie będzie wyjścia, to wtedy trzeba będzie.

edit 2: kostki już znalazłem. Pomysł z kapslami - pionkami jest OK. Ale co do udostępnienia pracy, to jeszcze nie wiem - po prostu tu jest w samym Photoshopie bardzo dużo pracy, więc ewentualnie mogę za okazyjną cenę po znajomości odsprzedać licencję na użytek własny, tudzież wysłać wydrukowane. :P No ,zawsze możemy też ubić jakiś deal, np. wymiana na jakąś grę czy gadżet. :happy:

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionki i kostki to akurat nic trudnego. Kostki można znaleźć w sklepach za 5zł czy na Allegro, żółte najlepiej. A pionkami mogą być ponumerowane kapsle Nuka-Coli lub kapsle Nuka-Coli w 4 różnych kolorach albo jeszcze inaczej - 4 różne kapsle (Nuka-Cola, Nuka-Cola Quantum, Sunset Sarsaparilla i np. Nuka-Cola Victory). Jak uda ci się uporać z projektem, z chęcią zobaczyłbym pliki graficzne i może spróbował sobie wydrukować. :)

Co do domków możesz użyć tych z oryginału i przemalować je na inne kolory dwoma lakierami i później farbami akrylowymi (czarny, zielony, brązowy) dodać sztuczne zabrudzenia i zniszczenia. Możesz też skorzystać z pomysłu z tego linku, co podałeś wcześniej - łuski po nabojach.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ja się biorę za nagrywanie unboxingu. Potem będzie montaż i może uda mi się go dzisiaj wstawić na YT. Trzymajcie więc kciuki :D

EDIT:

Filmik nagrany. Biorę się za edycję :D

Jedno wiem na pewno - muszę poćwiczyć mówienie, żeby było bardziej zrozumiałe :D Czasem trudno zrozumieć o co chodzi :P

No ale to dopiero moje początki :D Jeszcze się nie przyzwyczaiłem XD

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem maila od Gram.pl. Mass Effect 3 EK nie będzie w moim posiadaniu...To jeden wielki żart. Grą zamówiłem 2 miesiące !!! temu, aby przed premierą dowiedzięć się, że gry nie otrzymam. CD Projket postępuje naprawdę niefair. Na takie podejście brak mi słów. Czuję się nabity w butelke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu zadzwoniłbym to tego sra... przepraszam - gram.pl i się zapytał dlaczego robią ze swoich klientów idiotów. Z podobnym pytaniem wyjechałbym również do dystrybutora.

W ogóle ten sklep zalicza ostatnio wtopy - jakiś czas temu oferował StarCrafta II w polskiej, KINOWEJ, wersji językowej. Oczywiście okazało się to bzdurą. Przykre jest, że ludzie, którzy są odpowiedzialni za rzetelne opisy sprzedawanych produktów prezentują taki "profesjonalizm".

Nauczony doświadczeniem, kiedy nie jestem czegoś pewien, dzwonię i pytam. Oczywiście w przypadku Pre-orderów sprawa wygląda nieco inaczej. Tutaj można by się zastanowić czy w ogóle przed-premierowe zamówienia mają sens. Polityka tego sklepu jawnie pokazuje, że jednak nie.

Teraz tam, przy ME3 Ed. Kol. jest wywalone "Nakład wyczerpany". Nieźli są - nie ma już czegoś, czego nigdy nie było. :dry:

Crix - chętnie zobaczę, co tam wysmażyłeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie, że CD Projekt nie dystrybuuje gier EA. Zamówienie złożyłem specjalnie zaraz po tym, jak gra weszła do oferty sklepu. Dzisiaj, na kilkanaście dni przed premierą, dowiaduję się, że mogę pomarzyć o EK. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to mega wypasiona edycja, ale i tak chciałem ją posiadać. Naprawdę nieprofesjonalne zachowanie. W ramach rekompensaty mam wybrać grę z EA Classic??? Szkoda gadać. Właśnie straciłem zaufanie do Gram.pl.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja. Proponuję wszystkim poszkodowanym zadzwonić do infolinii i zrobić raban (o-pe-er wszystkim tam za taki stan rzeczy). Może chociaż w ramach rekompensaty dostaniecie jakieś zniżki na zakupy lub coś w tym guście. Typowo kasowe podejście CDP.

Edit. Ferrou mnie wyprzedził z poradą :)

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA po prostu ucięło nakład kolekcjonerki. Zdarza się. To samo miałem z edycją Epic Gears of War 3. Zamówienie złożone w lipcu, a 2-3 tygodnie przed premierą informacja o wycofaniu oferty. Każdy sklep do końca walczy o dostępność produktu i w tym wypadku się nie udało. EK Mass Effecta 3 i tak była wyjątkowo biedna. :rolleyes:

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...