Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

1. Po kiego ci FC jak nie masz kloca ani nie dostaniesz płyty?

2. Czy Settlers 7 jest fajne to obejrzyj mój kanał na YT z unboxingu ( http://www.youtube.com/user/marcinus2000?feature=guide )

3. IŁ jako gra i kolekcjonerka jest kiepski

4. Sileny Hunter fajna gra...ale w tej cenie EK się nie opłaca.

5. POP podobnie

6. NAJWAŻNIEJSZE: KUPUJ EK TYCH GIER, W KTÓRE GRASZ I KTÓRE LUBISZ BO GRA JEST NAJWAŻNIEJSZA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, w unboxingu KB wspominałeś, że zostałeś pozbawiony statywu. Mój statyw będzie wyglądać tak: tapczan + krzesło + karton :P

Kolejny wyśmienity unboxing Ferrou. Ty znasz się aż tak bardzo na historii, czy przygotowałeś się przed występem? Dzięki za pozdrowienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim statywem obecnie jest statyw od lampy fotograficznej. W końcu to sprzęt mojej siostry, a ona na razie wyjechała i zabrała ze sobą właściwy statyw. Tak więc w pewnym sensie statyw jest ale nie ma możliwości regulować konta nachylenia, a to już przy nagrywaniu jest spory problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w mordę :dry: Ale mnie ten YouTube wkurzył. Byłem pewien, że ten filmik się nie zaczepił... Cały dzień pałowałem się z tym. No ale spoko. Ważne, że się udało.

Dzięki Crix za zalinkowanie :)

@Matrix - historia to moje hobby ale i wyuczony zawód (na szczęście nie wykonywany :wink: ) - jestem historykiem

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, świetny unboxing od Ferrou. Ta skrzyneczka wygląda całkiem sympatycznie, ale najlepsze było sianko :laugh: . Również byłem zaskoczony tym, że dołączono model tekturowy z jakiejś serii wydawniczej, która pewnie gdzieś tam jest w sprzedaży. Myślę, że zamiast twierdzy Chocim - jak słusznie zauważyłeś, nie z tej epoki i średnio tu pasujący - bardziej odpowiedni byłby zamek w Malborku.

W grę nie grałem, ale czytałem recenzję i autor jej właśnie wspominał o całej masie bugów. Dobrze, że patche rozwiązały tą kwestię i będzie się można spokojnie za tą pozycję zabrać, co z pewnością uczynię. Głos Piotra Fronczewskiego też jest atutem.

Tak, czy siak panu Bradbury z FireFly Studios należą się dyby z wypuszczenie produktu, dla którego chyba całkowicie pominięto etap beta - testów.

Fajnie się ogląda Twoje prezentacje i mówisz w nich z sensem. To ważne.

Dziękuję bardzo za pozdrowienia i Ciebie również pozdrawiam :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou,

Kolejny przyjemny unboxing, który mogę zarekomendować każdemu. Muszę przyznać, że pudełko EK 'Twierdzy 3' zrobiło na mnie najlepsze wrażenie, bo reszta zestawu prezentuje już raczej budżetowy poziom. Generalnie lubię takie drewnopodobne szkatuły, skrzynki, w których można opakować całość. Podobnie jest w EK 'Heroes V' i 'King's Bounty', które mam i sobie cenię. Do tego zachęciłeś mnie do samej gry, bo nie śledziłem o niej informacji po premierze, kiedy została obrzucona błotem właśnie ze względu na zabugowanie. Jako wielki fan jedynki, w którą za młodu przegrałem długie godziny muszę rozważyć zakup. Wielkie dzięki za pozdrowienia i sugestie, aby powalczyć z moim przedpotopowym sprzętem. Za namową spróbuję zrobić test w mocno słoneczny dzień i podjąć decyzję, czy rezultat nadaje się do upublicznienia :> Co na koniec? Czekamy na kolejne video, w których nie musi być od razu kolekcjonerka, a jakiekolwiek inne, ciekawe wydanie gry bliskiej Twojemu sercu, o której możesz powiedzieć to i owo.

@Matrix,

To Ty o bitwach pod Chocimiem nie słyszałeś? Generalnie masz jeszcze na to czas, ale ja nadal pamiętam dobrze z czasów liceum, kiedy historia była moim konikiem do tego stopnia, iż startowałem z powodzeniem w konkursach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że obie kolekcjonerki, tj. Diablo III i StarCraft II, mają delikatnie mówiąc, nieproporcjonalnie wysokie ceny do zawartości kolekcjonerskiej

Blizzard, tak jak Apple np., zawsze się cenił. Z drugiej jednak strony ich gry i gadżety są najwyższej jakości, co rekompensuje wyższą kwotę. I to się sprawdza - fani piszczą z zachwytów, a Blizz swoje zarabia.

Niestety znając politykę Blizzarda to cena minimalna to 400 zł. Nie zdziwiłbym się nawet jak by za EK Diablo 3 dali 500 zł. W końcu jest to gra na którą czekają tysiące, jeśli nie miliony graczy na świecie

Nie walną pięciuset, pozostaną przy tradycyjnych już 4 stówkach. Oznajmili również swego czasu, że kolekcjonerek DIII starczy dla wszystkich, więc nie widzę powodu do skoku na kaskę i ceny z kosmosu.

Miło byłoby, gdyby zaistniała sytuacja jak z EK Wieśka 2 - wszyscy szacowali ją na co najmniej 300zł, a tu miłe zaskoczenie. Sam poczekam chyba na pierwsze recki, by mieć pewność, że nowe Diablo będzie genialne, a nie "tylko" bardzo dobre i że w pełni zasługuje na te 4 stówki za EK.

@jacekw123

Do 50zł ciężko cokolwiek wynaleźć. Radzę pozbierać nieco więcej kaski i wtedy kupić coś naprawdę sensownego.

@Ferrou

Bardzo dobry unboxing. Ogląda się Ciebie z przyjemnością, pomimo sporej długości filmiku, refleksje jak najbardziej rzeczowe i na miejscu - super. Sama EK natomiast - bez rewelki w moim odczuciu. Pudełko zbiorcze bardzo mi się podoba, bo zawsze to coś innego niż kartonowe pudła, ale przede wszystkim bardziej trwałego i praktycznego. Sianko to jakaś pomyłka, pendrive wygląda jak jakaś chińska tandeta (jakby opitolić te rogi to jeszcze dałoby się go używać, ale w formie takiego gumowego krzyża jest kompletnie niepraktyczny ;)). Co innego koszulka - bardzo ładny arcik. Model do złożenia - z jednej strony plusik za oryginalny pomysł, ale sposób wdrożenia jego w życie to totalna porażka. A szkoda, bo edycja ta ma potencjał. Zamiast skminić i stworzyć coś własnego to wykupili nakładzik jakiegoś miesięcznika dla modelarzy i wrzucili do pudła z EK. Tak się kolekcjonerek nie robi...

Jeszcze raz - naprawdę fajny unboxing :)

PS. Bardzo mi miło z pozdrowień. Co do mojego avatara - mnie też kręcą te szpile ;)

@Yaper

Matrix w podstawówce mógł co najwyżej liznąć historii, prawdziwa nauka przeszłości zaczyna się od gimnazjum. Co nie zmienia faktu, że wiedza historyczna Ferrou nie jest mała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podziękowania ;)

No ale chłopaki chyba trochę przesadzacie z tymi "ochami" i "achami" ;) Filmik jak filmik, nic aż takiego nadzwyczajnego. Niemniej cieszę się, że Wam się spodobało :) Poza tym z rozpakowywaniem (wcześniej nieotwieranej gry) jest o tyle stres, że hmm... nie można zrobić powtórzenia nagrania jak coś nie wyjdzie - to coś jakby "występ na żywo" - jak coś zrypiesz, musisz jechać dalej. W sumie fajna zabawa jest przy tym.

Heh... na jakiś czas wyczerpałem limit nagrań. Niech ktoś inny pojedzie "na żywca". Bleub? Matrix? Wuwu? Was chyba jeszcze nie było ;)

Przyznacie chyba, że takie prezentacje (nie musza to być najnowsze tytuły przecież), nawet przy średniej jakości obrazu itp., są chyba ciekawsze w odbiorze niż nawet najbardziej dopieszczone fotki.

@Wuwu - nie no spoko. Przeca to była taka luźna sugestia. Oczywiście wszystko w miarę możliwości :)

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznacie chyba, że takie prezentacje (nie musza to być najnowsze tytuły przecież), nawet przy średniej jakości obrazu itp., są chyba ciekawsze w odbiorze niż nawet najbardziej dopieszczone fotki.

Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić :wink: . Musiałbym najpierw jakąś kamerę kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie.

Mam możliwość kupna dwóch z poniższych kolekcjonerek za ok. 50zł. ew. jedną. Którą polecicie?

-Far Cry 2 na Xbox 360 ale bez gry (sam xboxa 360 nie posiadam)

-Settlers 7

-IL Sturmovik Cliffs of Dover

-Silent Hunter 5

-PoP Zapomniane Piaski

Moja opinia nie będzie specjalnie odbiegać od słów Kraven'a.

Po co kupować same dodatki bez gry a tym bardziej w sytuacji nie posiadania odpowiedniej platfomy? To tak jakby kupić rybki i nie posiadać akwarium. Bezsens i strata kasy.

IL i SH5 to dość specyficzne gry. To symulatory, gatunek, który w dzisiejszych czasach stał się gratką ale chyba dla koneserów. Jeśli znaszz te gry i lubisz podniebne, tudzież, podwodne boje, to ok. Jednak jeśli same gry miałyby tylko grzać półkę, to jak wyżej - kompletny bezesns.

PoP jest nawet ciekawą grą. To produkcja nastawiona na dzisiejszy model konsumpcji - fast food, fast car, fast sex, no i... fast games. Jeśli lubisz takie zręcznościowo, logiczno platformowe TPP, to kupuj. Jeśli, nie, to wiadomo...;) Bezsens.

Ja akurat z podanych tytułów wybrałbym Settlersów - lubię gry strategiczne a rzeczona "siódemka" jest w pyteczkę. Dodatkowo kolekcjonerka też jest niezła. Kraven ostatnio wrzucił unboxing tego wydania

No ale tutaj znowu wchodzi kwestia Twoich upodobań - jeśli nie zamierzasz grać w Settlersów, to nie kupuj.

To oczywiście jedynie sugestie. W końcu nikt nikomu nie będzie mówić co ma robić ze swoją kasą.

@Crix - to kiedy następny filmik? :) (Wiesz, Heroes VI albo AvP i ten pajączek... :tongue: )

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou - bardzo fajny unboxing, jak dla mnie nawet lepszy od poprzedniego.

Tutaj link do sprzedawcy, w którym znajdziemy te kartonowe modele. Malbork też jest :)

@Matrix - historia to moje hobby ale i wyuczony zawód (na szczęście nie wykonywany :wink: ) - jestem historykiem

Trudno ze znalezieniem pracy, czy co, bo sam się nad tym zawodem zastanawiam ?

Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malinoirz

Dzięki :)

Ten Malbork faktycznie nieźle wygląda ;)

Natomiast co do zawodu historyka, to akurat w moim przypadku (dyplom uzyskałem w 2008 roku) nie było specjalnego problemu ze znalezieniem fuchy nauczyciela. Jednak będąc na praktykach zawodowych, doszedłem do wniosku, że misja pedagoga nie jest chyba dla mnie... Sądzę, że gdybym zdecydował się na nauczanie, to prędzej czy później zobaczylibyście mnie nie na youtubie ale raczej w którymś z odcinkmów "Uwagi" czy "Interwencji" ;) Wiecie, nauczyciel psychopata... :tongue:

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou

To dobrze słyszeć, bo wokół tylko straszą, że obojętnie jaki zawód by się nie zrobiło, to i tak pracy nie znajdziesz :)

Natomiast jeśli chodzi o makietę Malborka to wygląda bardzo dobrze. Wiem, bo u nas w klasie jest identyczna. Na prawdę robi wrażenie :)

PS. Następnym razem też proszę wspomnieć o mej osobie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou

No, całkiem nieźle sobie radzisz w tych unboxingach. Naprawdę dobrze się Ciebie ogląda, choć dla mnie Twoje filmiki mogłyby być troszeczkę krótsze. Sama kolekcjonerka - taka sobie. Nie licząc pudełka to gadżety wyglądają dość średnio. Ciekawiej prezentowała się EK Polskie Imperium Od Krzyżaków do Potopu. Sama gra też nie me gusta, więc to raczej pozycja nie dla mnie. W każdym razie - czekam na kolejne unboxingi, tak trzymaj :wink:

Jeszcze a propos Diablo III EK i dość wysokiej ceny. Weźcie pod uwagę, że zwykła edycja jest wyceniana na 200 zł. Po za tym, zobaczcie ile te gadżety mogłyby osobno kosztować - artbook - spokojnie 50-60 zł, pendrive i czaszka - 60, soundtrack - 40, making-offy - 50. Do tego jeszcze przecież DLC i pudełko. Tak więc nie jest w sumie tak źle.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matrix,

To Ty o bitwach pod Chocimiem nie słyszałeś? Generalnie masz jeszcze na to czas, ale ja nadal pamiętam dobrze z czasów liceum, kiedy historia była moim konikiem do tego stopnia, iż startowałem z powodzeniem w konkursach.

Yap, policz sobie ile jest lat między podstawówką a liceum :P. Swoją drogą też lubię historię i z powodzeniem startuję już drugi rok z rzędu w Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce.

@ CriX: to będzie dziś ten unboxing? Czekam z niecierpliwością :)

@ Ferrou: dam unboxinga EK TW2, od razu gdy poradzę coś na niesprawny aparat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie stronkę. Właśnie zamówiłem tam Settlers 7 EK za 44 zł. A AC Revelations kosztuje 105. Po za tym mają parę punktów odbioru osobistego.

O widzę nowy filmik CriX. Całkiem nieźle, ale wydaje mi się, że mógłbyś nagrywać na większym luzie, sypnąć czasami jakimś żarcikiem. No i zyskałbyś wiele przy lepszej jakości nagrywania. Ale ogólnie - dajesz radę, mam nadzieję, iż będzie coraz lepiej :tongue:

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX: No, no, no, tym razem wyszło Ci już naprawdę świetnie. Wszystko dokładnie opisałeś, pokazałeś. Nie jąkałeś się, było Cię słychać wyraźnie. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to ,,pisze na nim...'', lecz to już czepianie się na siłę.

W następnym unboxingu chciałbym zobaczyć EK ME.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...