Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@CriX

Ładnie, naprawdę ładnie, rzeczowo, bez zbędnego gadania, same konkrety. Brakowało troszkę światła, ale to akurat jest jak najbardziej do poprawienia. Nagrywałeś ten film późnym popołudniem, czy po prostu w zaciemnionym miejscu?

Chętnie obejrzałbym Stalkery, jednakże bez pośpiechu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane było może z godzinę min temu... Co do oświetlenia to jest takie bo chciałem zobaczyć czy tym razem będzie to lepiej wyglądać. Bałem się, że ponownie tło może zniknąć. Zobaczę jak to wyjdzie przy następnym filmie.

Było też kilka przejęzyczeń ale wyłapałem to dopiero po zamieszczeniu... zdarza się, ale pracuję nad tym. Muszę też uważać żeby nie zasłaniać elementów rękoma, jak np podczas demonstracji zamknięcia EK. Jednak czasem jest to trudne gdy stoisz obok stolika i musisz prezentować, a sam nie widzisz jak to wygląda w aparacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maliniorz - nie bój żaby. Nie będziesz zapomniany

@Rafi - z tą długością filmików to i tak mocno się kontroluję, bo spokojnie mógłbym gadać dwa razy dłużej. Taka papla ze mnie... :/

@CriX - super :) Dostałeś "okejkę" :) Szkoda tylko, że tak ciemno (chyba nie kręciłeś w piwnicy). W lepszym świetle te koszulkę byłoby lepiej widać. No ale i tak jest świetnie. Oglądałem z przyjemnością. Widać, że cenisz sobie tych Heroesów VI. Sam zestaw cholernie zacny. Faktycznie jedna z lepszych kolekcjonerek na rynku. Szczególne wrażenie robi artbook - duży, gruby z masą odjechanych grafik. Muzyka, zresztą jak w każdej części serii i tym razem nie zawiodła. Soundtrack na płytce musiał być - nie mogło być inaczej :) Cały zestaw zasługuje na szóstkę z uśmiechem i w koronie :tongue:

Ja wiem, że możesz się krępować itd. ale przy następnym materiale spróbuj nagrać siebie, tzn. żeby widać było Ciebie. Po prostu - zrób sobie taki eksperyment, dla siebie - zobaczysz, ocenisz i jak uznasz, że można puszczać w eter to spoko. Sugeruję żebyś spróbował w ten sposób, bo np. siedząc za stołem czy biurkiem z obiektywem przed sobą, łatwiej i wygodniej jest pokazywać te zestawy. Przynajmniej moim zdaniem. Oczywiście zrobisz jak zechcesz :)

Filmik bardzo dobry :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest mój lekki katar i przez to słychać pociąganie nosem :D Też mi to przeszkadzało.

@Ferrou

Zobaczymy co da się zrobić :D

EDIT

Nagle ile osób pokazało się w temacie :D Czyżby wszyscy czekali na filmik ode mnie?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Obejrzałem wszystkie 3 Twoje unboxingi i widać progres, pierwszy filmik był dość krótki ale to też kwestia dość niewielkiej ilości dodatków, natomiast przy drugim i trzecim było już fajnie co prawda w 3 filmiku słychać było, że masz katar ale nie było to jakoś bardzo słyszalne, IMO bardzo fajny pomysł na te filmiki i jak dla mnie to powinieneś pokazywać unboxingi najbogatszych edycji bo to ma największy sens ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, naprawdę miło ogląda się te Wasze prezentacje. Normalnie nie mogę już się doczekać, kiedy i mnie przypadnie zaszczyt zaprezentowania tego i owego. Dzisiaj próbowałem zrobić testowe video przeklętą komórką, ale w pokoju kompletnie nie miałem światła przez tą pochmurną pogodę (a sztuczne odpada z wiadomych względów). Było aż tak źle, że nie mogłem zrobić zdjęcia poglądowego kolekcjonerki, która dzisiaj do mnie przybyła (guess what :P).

@CriX, prezentacja całkiem całkiem, ale boli brak dobrego oświetlenia na tego typu sprzęcie. Obstawiam, że pogoda była dziś u Ciebie równie niesprzyjająca, co Cię usprawiedliwia. Czekamy na kolejne odcinki, a z przyjemnością obejrzałbym EK 'Mass Effecta', bądź 'Gears of War' (jeśli masz, nie pamiętam już) lub 'STALKERA'.

@Ferrou, olewaj te komentarze jakoby Twoje prezentacje były za długie. Ja właśnie obejrzałbym jeszcze bardziej okazałą kobyłę. Kto wymięknie niech wyłączy, nikt go nie przetrzymuje. Ja bym z chęcią posłuchał nieco więcej o samej grze. Taką spontaniczną mini recenzję. Jak będę się zabierał do moich prezentacji, to chciałbym zrobić właśnie coś takiego i zmonotwać to razem z fragmentami rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik wrzucę przed wyleczeniem kataru. Najprawdopodobniej nowy odcinek ukaże się jutro. Później będzie zapewne dłuższa przerwa w kręceniu, ale oczywiście bez przesady :D Zastanawiam się czy tym razem nie zrobić odcinku specjalnego.

Przy okazji dodałem kilka rzeczy u siebie w profilu. Teraz pora zabrać się za kanał YT.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou, olewaj te komentarze jakoby Twoje prezentacje były za długie. Ja właśnie obejrzałbym jeszcze bardziej okazałą kobyłę. Kto wymięknie niech wyłączy, nikt go nie przetrzymuje.

Dokładnie. Popieram słowa Yapera w 100%. Jak masz ochotę robić dłuższe filmiki, to takie rób. Mnie to w ogóle nie będzie przeszkadzało :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie Kompanii Graczy znów pojawiła się figurka Nathana Spencera. Jako, że miałem już trochę punktów prócz owej figurki wziąłem jeszcze:

- Assassin's Creed Bonus Mini-DVD

- Assassin's Creed Rodowód DVD

- Borderlands - zestaw gadżetów

I jeszcze dwa pytania: co znajduje się w tym zestawie gadżetów z Bordelands? I jaką wysokość ma Spencer? TOYCRAFT podaje, że 19 cm, a w opisie na KG stoi jak wół: 10 cm.

P.S. Chce ktoś wymienić się kodami na 30 pkt? Tak się składa, że mam dwa egzemplarze DMC4, więc drugiego już nie zarejestruję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...