Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Wiem, że takie pytanie padło ale nie mogłem znaleźć.

CoJ jednak trochę drożej kosztuje a nad BoS się zastanawiam. Za Settlers 7 dzięki.

Macie coś jeszcze (możecie dać cytata z tamtego pytania bo nie mogę znaleźc)

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie już raczej nic więcej się nie znajdzie. Przejrzałem allegro i jest co prawda EK Frontlines za niecałe 50zł, Men of War i Red Faction w okolicach 80zł ale dodatkami odbiegają one od Cartela/Jaj ze Stali. Z używek nic godnego uwagi. Na Twoim miejscu brałbym Cartela (mimo nieco wyższej od 80zł ceny).

Btw:

Cukiereczek na allegro warty spore pieniążki.

Edit. Biały Kruk.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, Tobie wszystko trzeba na tacy podawać :P

Far Cry 2 używana, w dodatku bez koszulki, więc nie jest warta nawet 30zł. Bioshock 2 w licytacji od 99zł z przesyłką, więc poza zasięgiem, w dodatku to wersja UK.

Co do Men of War i Red Faction - bez szału, najciekawiej wygląda tak naprawdę Frontlines, bo za 50zł masz ciekawsze gadżety, niż w tych kolekcjonerkach po 8 dyszek. Więc radziłbym: Frontlines za 50zł lub Jaja ze Stali za 80zł. Ewentualnie, zrezygnować z 2 paczek fajek i spróbować zapolować na Bioshocka 2.

Linki do:

Frontlines

Men of War

Red Faction

Nie dziękuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, iż ten sklep premierę nowej gry Blizzarda wyznacza na 30 marca tego roku... Co akurat nie wydaje się prawdą.

To dodaje dramatyzmu do całej sytuacji, wobec edycji kolekcjonerskiej Diablo III i ma sprawić, aby ludzie się spieszyli i w jak największej ilości składali pre-ordery.

Czysty marketing :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle myślę nad Frontlines. Co do Diablo III w jakiejkowliek edycji to czekam na edycję na PS 3 o ile wyjdzie. Jeśli nie wyjdzie - nie kupuję. Ta płytka z muzyką ze skyrima też fajna. Na Biały Kruk ŚPZ nigdy sobie nie będę w stanie pozwolić:D Szlag, fajne tytuły daliście, ale powiedzialem sobie ze mała przerwa z grami i całość kasy na kulturę ładuję w książki w lutym.

Edytowano przez Iselor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na swoją premierową ŚPZ i na tą z linka Crixa i się zastanawiam co tam jest takiego specjalnego. Oprócz innego pudełka, innego wydania instrukcji, innego pudełka na płyty i poradnika (którego ja nie mam, choć nie jestem pewien czy go gdzieś nie podziałem) nie ma tam nic specjalnego. Wszystko inne (nawet książka) jest w wydaniu premierowym. -.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest w niej takiego specjalnego :)? Sam sobie na to pytanie odpowiedziałeś. 666 wyprodukowanych egzemplarzy, gustowny design i wysmakowane dodatki - instrukcja i poradnik na papierze kredowym, mapa również ze specjalnego papieru i fajny dodatek w postaci certyfikatu autentyczności. Szkoda troszkę, że książeczka nie jest w twardej oprawie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, nieopłacalny zakup byłby (choć wiadomo, że to też kwestia dyskusyjna). Brak mapki, brak kartonowego pudełka. Za taką cenę zdarzało się ludziom wyrwać nowe, zafoliowane sztuki. Sam poluję na taką edycję Morrowinda, ale kompletną i w możliwie niskiej cenie. Mogę chętnemu dać namiary do człowieka z tego forum, który taką sprzedaje - kompletną i za niższą kwotę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompania Graczy dodała do katalogu nagród coś dla kolekcjonerów. Otóż za 300 punktów można nabyć pudełko śniadaniowe z edycji kolekcjonerskiej Fallout 3, a za 500 punktów figurkę Vault Boya. Jeżeli więc komuś zależy na tych dwóch gadżetach to teraz może je nabyć za darmo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze gdzieś znaleźć EK Fallouta 3 w porządnej cenie? Sprawdzałem na muve, ultime, 3kropki, sklep.gram.pl, sklep gryonline, wirtus i na allegro ale dość pobieżnie. Mogłoby być nawet bez gry ,bo tą mam już na steamie.

ps Są jeszcze jakieś sklepy z grami i EK o których zapomniałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze gdzieś znaleźć EK Fallouta 3 w porządnej cenie? Sprawdzałem na muve, ultime, 3kropki, sklep.gram.pl, sklep gryonline, wirtus i na allegro ale dość pobieżnie. Mogłoby być nawet bez gry ,bo tą mam już na steamie.

ps Są jeszcze jakieś sklepy z grami i EK o których zapomniałem?

Kolekcjerkę Fallout 3 jest zdobyć naprawdę trudno. Jeżeli nie zależy Ci na grze to może zainteresuje Cię ta aukcja: LINK. Samo pudło z dodatkami, bez gry, a do tego Mass Effect. Za 50 zł to chyba nie najgorsza oferta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/Fallout-New-Vegas-...9#ht_500wt_1413

http://www.ebay.com/itm/Fallout-3-Nuka-Col...#ht_1351wt_1396

http://www.ebay.com/itm/Fallout-New-Vegas-...ac#ht_500wt_922

Znalazłem parę ciekawych aukcji dla fanów Fallouta, kupiłbym sobie parę takich kapsli i pudełko po Mentatach, ale źródełko z kasą się wyczerpało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123 - Wszystkie elementy kolekcjonerski są do nabycia w kompanii graczy, więc jeśli tylko masz punkty...

@Up - Kapsle nic ciekawego, ale zegar jest piękny. Co do elementów z EK to świetna sprawa, jak za 111 zł, ciekawe jaka będzie cena końcowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

Widziałem przedwczoraj tą aukcję z mentatsami :D I nie wiem, czy dobrze czytam, ale chyba jest możliwość wysyłki tegoż do PL za śmieszne 5$ (wcześniej tego nie zauważyłem, także proszę mnie poprawić, gdyby było inaczej). 35zł za taki zestawik wydaje mi się ceną jak najbardziej wartą przemyślenia :) Gdyby ktoś znalazł jeszcze coś ciekawego - wrzucać śmiało!

A co do elementów EK - Zodiak ma rację. Cena końcowa imho spokojnie dobije do 50$.

Edit.

Zestawik z serii "World of" dla jacekw123.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...