Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

9 Kompania Edycja Kolekcjonerska:

Pudełko zbiorcze:

DSC_0194.JPG

DSC_0195.JPG

Poszczególne elementy:

DSC_0196.JPG

Gra + instrukcja

DSC_0197.JPG

Kolorowy poradnik

DSC_0198.JPG

Film "9 Kompania" + poster

DSC_0199.JPG

Fankit/Soundtrack

DSC_0200.JPG

No i to, co tygryski lubią najbardziej - flaga (wielkość w porównaniu do pudełka):

DSC_0201.JPG

Replika pocisku (porównanie wielkości w stosunku do pudełka z grą):

DSC_0202.JPG

DSC_0203.JPG

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SadystycznyOrzech - kurczę, mam tak samo. Mam ER ME1 - fajne bajery: filmik ze studia CDP, pocztówki - wysłałem jedną na Noverię :wink: Po kupieniu ME2 premierówki, zobaczyłem w Empiku kolekcjonerkę "dwójki" za 50 zł - no ale oprócz artbooka nie było nic wartego uwagi, a nie chciałem kupować drugi raz tego "samego".

Kolekcjonerkę ME 3 biorę w ciemno już teraz - cokolwiek w niej będzie o ile będzie. Jak myślicie co będzie w edycji kolekcjonerskiej albo co chcielibyście w niej ujrzeć ? Osobiście byłbym zadowolony z artbooka, osobnej płytki z soundtrackiem z całej trylogii :smile: i np. 10cm figurki z losową wybraną postacią z gry, a co w 10.000 pudelku pozłacany Shepard - wyobraźnio moja :wink: no i jeszcze jakieś pierdółki, DLC w metalowym pudełku .

EDIT: Popiersie Mirandy z uwzględnieniem walorów - tak, tak, tak i jeszcze raz tak. Aż napiszę chyba do EA z prośbą. Będę miał Geralta w parze z Mirandą :happy:

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Dobra, kolekcjonerka Wieśka 2 opłacona więc teraz czekam. Na osłodę:

Kubeczek z Dragon Age:

p5020005x.th.jpg

Oryginalna podkładka ze Srebrnej Edycji Settlers 3 którą posiadam:

p5020004.th.jpg

Czapeczka Red Alert 3:

p5020003.th.jpg

Po za tym - Bleub domagam się żebyś przerobił swojego posta i wstawił miniaturki zdjęć bo denerwuje mnie już ten olbrzymi rozmiar.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda brzydka, więc na osłodę zarzucam zdjęcia Gran Turismo 5 Signature Edition. Pomimo, że nie na PC, to jest tak wypaśna i słitaśna, że warto się z nią zapoznać :)

Wielgachne pudło zbiorcze:

DSC_0204.JPG

Po otwarciu:

DSC_0205.JPG

Artbook:

DSC_0206.JPG

Model samochodu Mercedes SLS AMG w skali 1:43

DSC_0207.JPG

Gra i podręcznik Apex:

DSC_0208.JPG

Pendrive 2GB z filmem

DSC_0209.JPG

Ciężki, metalowy brelok

DSC_0210.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Zrobiłem i możecie teraz obejrzeć. Oczywiście nie ma tu wszystkiego co jest w moim i Drugiego posiadaniu ale po remoncie itd. dam już zdjęcia/filmik wszystkiego - a trochę tego jest :D

Youtube Video ->Oryginalne wideo

Tak więc proszę komentować.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Crix- szacun. Dla mnie to lekka przesada, ale szanuję twoją wytrwałość (i portfel :P). Świetna kolekcja, filmik jest w takiej jakości, że wszystko pięknie widać :) Tylko 2 pytania, które już być może już się pojawiły, ale przeoczyłem. Od jakiego czasu na poważnie kolekcjonujesz gry i czy przeszedłeś chociaż większość z nich :P ? Przy takim natłoku można dostać zawrotu głowy, na twoim miejscu nie wiedziałbym w co grać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dziwne pytanie. Z bratem ukończyliśmy wszystkie gry, niektóre nawet po kilkanaście razy. Są oczywiście tytuły w które ja/mój brat nie grał -em ale mimo to WSZYSTKIE gry ukończyliśmy. Obecnie z braku kasy gramy tylko w LOL'a bo nie chce nam się jak na razie któryś raz kończyć jakiś tytuł. Jedynie z czasopism nie ukończyłem każdej gry ale ich do kolekcji nie liczę. Z resztą po co kupować grę jeśli nie chcesz jej ukończyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Oto przed państwem EDYCJA KOLEKCJONERSKA:

WIEDŹMIN 2: ZABÓJCY KRÓLÓW

------------------------------------------------

Pudełko zbiorcze:

p5120001.th.jpg

Dwie postaci z gry, do wycięcia i złożenia:

p5120002.th.jpg

Artbook i przykładowa strona z niego:

p5120003z.th.jpg p5120004.th.jpg

Pudełko z grą, soundtrack i materiały filmowe:

p5120005.th.jpg

Talia kart z grafikami z gry i poradnik jak grać:

p5120008b.th.jpg p5120007.th.jpg

"Przeklęta moneta" i zestaw kości do gry (rewelacyjnie wykonane):

p5120009b.th.jpg

Świetnie wykonane gipsowe popiersie Geralta:

p5120010s.th.jpg p5120011.th.jpg

---------------------------------------------------------------

Polak potrafi. Świetnie wykonana i bardzo bogata edycja kolekcjonerska. Powinna znaleźć się u każdego fana wiedźmina. Za cenę ok. 230 zł dostajemy naprawdę duże i ciężkie pudło. Wszystko zostało przygotowane bardzo dobrze i solidnie. Nie mogę się do niczego przyczepić.

Zapraszam więc do komentowania.

UPDATE:

Kilka zdjęć jeszcze dodam jak naładuję aparat. Okazało się że w pudełku z muzyką i filmami jest koperta a w niej jeszcze mała moneta. Co więcej to potem napiszę jak sprawdzę wszystko.

Po za tym co przeczytałem na pudełku z grą (to tak dla tych co mają coś przeciwko zabezpieczeniom): "Instalacja wymaga polączenia z internetem (nie jest ono wymagane do uruchomienia i samej gry)", "Podczas instalacji gra ściągnie plik o rozmiarze 50 MB", "Grę można zainstalowac dowolną ilość razy na dowolnej ilości komputerów. Jedyne ograniczenie: gra może być zainstalowana na maksymalnie 5 komputerach naraz".

Tak więc nie ma utrudnień i niemożliwych warunków... Tak więc dlaczego część użytkowników zrezygnowała z zakupu z powodu zabezpieczeń? Głupota?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc nie ma utrudnień i niemożliwych warunków... Tak więc dlaczego część użytkowników zrezygnowała z zakupu z powodu zabezpieczeń? Głupota?

Nie ma utrudnień ? Wytrzymać trzy dni z ikoną na pulpicie i świadomością, że nie możesz uruchomić gry przed 16 bardzo irytuje. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix troszkę pomyliłeś się w opisie. Moneta, którą uwieczniłeś na zdjęciu to Oren temerski, czyli waluta, którą posługujemy się w grze. A przeklęta moneta jest w kopercie wraz z pamfletem Jaskra.

Zaś ta figurka do złożenia to figurka Drauga - jednego z bossów. I ona tylko jest w EK. Zaś postać z gry + Geralt jest w każdej edycji Premium.

A kolekcjonerka bombowa, jaram się nią ciągle i nie mogę przestać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...