Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Nie no jak zobaczyłem zawartość kolekcjonerki Wiedźmina 2 i cenę to wiem jedno. Biorę na bank. :D Tylko dopiero wtedy gdy będzie potwierdzona data premiery. :P Takiej kolekcjonerki mi trzeba. Do tego chyba zakupię po świętach kolkcjonerkę Wiedźmina jedynki. :P

Data premiery Wiedźmina 2 znana jest już od dawna. 17 maja 2011 roku. Kolekcjonerki będą wysyłane szybciej.

A kolekcjonerka pierwszej części Wiedźmina jest obecnie bardzo rzadka (tylko Allegro) i baaardzo droga - poniżej 300 zł raczej nie kupisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie bez sensu dla kogo innego ma sens. Trzeba być kolekcjonerem a od dawna wiadomo że nie każdy jest. Wiesz, mnie nie kręci wydawanie pieniędzy na papierosy i alkohol wiec niby czemu nie miałbym wydać pieniędzy na kolekcjonerkę. Przynajmniej coś z tego jest fajnego a nie tylko popsute zdrowie - ale to tylko przykład.

Mądrze powiedziane, szkoda jednak że większość kolekcjonerek to buble w stylu "dołożymy figurkę i cena podskoczy 3 x".

Zdarzają się oczywiście EK warte swojej ceny jak np. Uncharted 2 ale jest ich bardzo mało. Sam zbieram na kolekcjonerkę Diablo III i zapewne kupię, jeżeli będzie obfita w różne ciekawostki tak jak EK Starcrafta 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka miała chyba jeśli dobrze pamiętam z 15 cm ale mogła być większa. Teraz już nie pamiętam ale jej wygląd jest świetny. Strasznie mnie tez intryguje ten plecak stylizowany na nano kombinezon. Cena 420 zł to sporo ale jeśli dostanę od nowego roku to postaram się to kupić.

Jeśli będziesz chciał coś robić z repliką to jak coś to pytaj bo w razie czegoś mogę doradzić czy podsunąć jakiś pomysł (tych mi nie brakuje). Co do laserów to trzeba było je rozebrać, dorobić okablowanie i włącznik do jednego źródła zasilania tak żeby można było jej za jednym razem włączyć. Jak będziesz miał projekt to wyślij mi linka na PW bo tutaj szkoda go umieszczać nim będzie wersja finalna. Zresztą temat nie jest o projektowaniu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, szacunek za temat, jesteś moim duchowym bratem! Również mam fioła na porządne kolekcjonerki, do czego włączam również bogate premierowe wydania z przeszłości w postaci masywnych kartonowych boxów, które śmiesznie kontrastują z obecnymi skromnymi DVDBoxami ze świstkiem instrukcji. Wiadomo, z kasą zawsze jest krucho zatem nie mam wszystkiego co bym chciał (ostatnio np. musiałem zrezygnować z tak wyczekiwanej przeze mnie EK Starcrafta 2, bo niespełna 400 zł piechotą nie chodzi i tym samym nabyć biedną ed. normalną, ale za to z fajnym kartonowym pudełkiem na rzep - w przyszłości na bank kupię EK, chociażby jej zawartość bez gry), ale sukcesywnie wyławiam perełki po aukcjach i uzupełniam swoją biedną kolekcję (chętnie odkupię wiele ciekawych EK w kompletnym stanie).

Pierwsze zdjęcia i listę gier podam w późniejszym terminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper wielkie dzięki :D Tak więc oczekuję zdjęć z niecierpliwością. Ja jestem wielkim kolekcjonerem nie tylko gier ale też figurek, Anime, mang, i innych fajnych rzeczy. Planuję tez sobie kupić jakąś replike karabinu i pistoletu (AirSoft więc pozwolenia na nie nie trzeba a strzelać się da :D) bo katane już mam :D i fajny sztylet :D Zdjęcia po kliknięciu na odnośnik poniżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już dawno temu oglądałem Twój wirtualny pokój zatem znam badziewie jakie tam trzymasz. Wielki szacun za tak dużą liczbę EK, w tym kilka mnie interesujących, których z różnych powodów nie mogłem nabyć, a obecnie nie mogę nigdzie znaleźć.

Na pierwszym miejscu jest to Kolekcja Wszechczasów z Heroesów, której bardzo pragnę, ale sklepy już nie sprzedają (świetnie uzupełniłaby kolekcję, bo mam Heroes 1 z CDA - teraz to unikat, premierowego Heroes 3 - tego z 1999 roku!, premierowego Heroes 4 - sztuk 2 [w tym dołączone Heroes 1 i 2] :D, premierowego Heroes 5 w edycji kolekcjonerskiej z kufrem [tu jako gratis Heroes 3 :D], a poza tym Heroes 3 Gold pudełkowe z pierwszej Ekstra Gry [pudełko do złożenia jeśli ktoś pamięta jakie to wydanie], kolejnego premierowego Heroes 3 - tylko sama płyta i Złotą Edycję Heroes 4 z Taniej Serii, aczkolwiek już rzadko spotykaną). Jak widać jestem fanatykiem serii Heroes, a część trzecią wywyższam pod niebiosa, bo to gra mojego życia [obok The Settlers 2, której notabene mam również pudełkową edycję premierową - nie do zdobycia!, obok premierówki Heroes 3 mój największy powód do dumy].

Druga to EK Kings Bounty z tą objechaną skrzynią i sztyletem, ale tutaj z czasem pewnie zdobędę, bo widziałem już nieraz nówki na Allegro od 100zł wzwyż.

Co do tematu innych gadżetów to ostatnio rozmyślam zakup jakiejś fajnej figurki. Na pierwszy ogień idzie jedna z grupy: Geralt, Little Sister, Big Daddy, Marcus Fenix. Fajnie byłoby położyć coś takiego na biurku, bo wstyd przyznać, ale żadnej nie mam, nawet Vault Boya z EK Fallouta 3, który u forumowiczów jest niezwykle popularny :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK nie posiadam żadnych z przyczyn wielu. Nie czuję się takim kolekcjonerem, nie posiadam aż tyle kasy, żeby mieć komfort takich specjalnych edycji :P a poza tym średnio mi się podoba mieć coś co ładnie wygląda na półce... tutaj akurat prezentuję trochę więcej utylitaryzmu ;p W najbliższym jak i dalszym czasie brak jakichkolwiek planów na zakup EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie posiadam żadnej EK ale w sumie mogę zrozumieć ludzi którzy kupia 1-2 swoich naprawdę ulubionych gier :) Mimo to nie kupię żadnej.....Chyba że wyjdzie kolekcjonerka MGS !!!! Dla mnie to must-have jakby coś takiego było :) Wydał bym na to swoje ostatnie pieniądze ! (Powtarzam swoje ! :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten nacisk na "swoje pieniądze". Myślisz że ja na przykład kupuję kolekcjonerki bo mam bogatych rodziców? Nie. Ja kupuje tylko i wyłącznie za własnoręcznie zarobione pieniądze. Jak się potrafi gospodarować środkami to można mieć każdą wymarzona grę i kolekcjonerkę a i tak ci zostaną pieniądze na życie itd. Jak chcecie kupować kolekcjonerki to polecam prostą metodę: Kupujcie kolekcjonerkę a z kupowaniem nowych tytułów czekajcie aż stanieją. W ten sposób będziecie mieć jedno i drugie. Oczywiście jedynym wyrzeczeniem jest to że gry nie będziecie mieć w dniu premiery... Ale to i tak bardzo małe wyrzeczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie do mnie ale chciałem to zaznaczyć :D

Faktem jest jednak że sporo osób jest jeszcze w wielu "kieszonkowego" więc możliwości kupowania są wtedy bardzo ograniczone. Nie mogę jednak zrozumieć osób które zarabiają a mimo wszystko wolą ściągać piraty. Jenak to nie temat na to więc nie będę kontynuował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej kolekcjonerki bo uważam że dużo lepiej jest mieć 2 nowe gry w dzień premiery niż wydać 300 zł na ek i mieć tylko jedną grę w dniu premiery :P. Brzmi dziwnie no ale :D. Jeśli pod ek można by zaliczyć Call of Duty Deluxe Edition Box Set z soundtrackami etc to teoretycznie mam jakąś kolekcjonerkę.

Chociaż wiem że fajnie jest mieć art booka albo jakieś inne pierdółki no ale w sumie na co mi to ?. Jeżeli Dota 2 od Valve wyjdzie w edycji kolekcjonerskiej to chyba będzie to jedyna gra za którą dam się pociąć :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię figurek w kolekcjonerkach, jakoś mnie to nie kręci. Ubóstwiam kolekcjonerki za wspaniałe plakaty, ale najbardziej za funkcjonalne dodatki z gier jak plecaki, maski gazowe, hełmy, różnorakie bronie - to już prezentuje się ładnie. Gdyby była Kolekcjonerka z repliką AK-47, Kamizelką taktyczną czy kominiarką nie wahał bym się z zakupem natomiast takie małe pierdółki to tylko zajmują miejsce. Sam mam jedynie kolekcjonerską edycję Herosów (Wszech Czasów:E) i nie żałuję zakupu, mimo 260 zł i tego że każdą część miałem już w kolekcji. Na prawdę polecam.

Bardzo fajna była też EK z najnowszego Black Ops na konsole - Zdalnie sterowany samochodzik RC-XD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam EK Neverwinter Nights (jak będę w domu dam foty),

mam pytanie jak wygląda Assassin's Creed Brotherhood Codex (na x360) i czy kodeks jest pl? :cool:

Problem z kompem, potem dodam...

Edytowano przez WIW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycje kolekcjonerskie?

Zapodam fotki jak bede mial czas tymczasem moge tylko powiedziec co posiadam:

Warhammer mark of chaos

* specjalne, powiększone pudełko;

* metalową figurkę z postacią ze świata Warhammer;

* oficjalną powieść ?Warhammer: Piętno Chaosu? w polskiej wersji językowej;

* biurkową podstawkę na sztandary (wraz z 3 sztandarami do pomalowania);

* plakat;

* zestaw nalepek;

* booster z 10 kartami do gry War Cry, umieszczonej w świecie Warhammera;

* płytę DVD z polską wersją gry Warhammer: Mark of Chaos;

* drukowany na papierze kredowym, 72-stronicowy, kolorowy podręcznik użytkownika w polskiej wersji językowej.

warhammer-mark-of-chaos-edycja-kolekcjon

Heroes 5

* Wykonana z drewna skrzynia ze skarbami, w którą zapakowane będą wszystkie elementy pakietu!

* Mapa świata w formacie A2 (45 x 60 cm),

* Rozszerzona instrukcja do gry,

* Album z artami,

* Film dokumentalny o powstawaniu polskiej wersji gry.

Oprócz tego w Edycji Kolekcjonerskiej znajdą się również wszystkie elementy standardowego wydania polskiej edycji Heroes of Might and Magic V:

* Pełna polska wersja językowa gry Heroes of Might and Magic V,

* Prezent w postaci pełnej polskiej wersji językowej gry Heroes of Might and Magic III,

* Drukowany poradnik,

* Obszerna instrukcja,

* Karta pomocy podręcznej,

* Dodatkowe mapy do gry,

* Ekskluzywne rozkładane opakowanie digipak na płyty (dostępne tylko w pre-orderze gram.pl)

Edycja%20Kolekcjonerska.jpg

Niestety z heroes sprzedalem wszystkie elementy zostawiajac sobie skrzynke :)

i zakupilem komplet:

1172.jpg

Natomiast juz zamowilem kolekcjonerke wiedzmina 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 4 Arcania

Pudełko zbiorcze:

pa160455.th.jpg

Kufel i pudełko z grą:

pa160456.th.jpgpa160457.th.jpg

Koszulka (nie chciałem się już bawić w rozpakowywanie :D ):

pc040620.th.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------

Drakensang

Pudełko zbiorcze:

pc040579.th.jpg

Koszulka i smycz:

pc040582.th.jpg

Pudełko z grą:

pc040585.th.jpg

Poradnik i drzewo umiejętności:

pc040588.th.jpg

Figurka krasnoluda z systemu Dark Eye (do pomalowania):

pc040591.th.jpg

Mapa:

pc040594.th.jpg

--------------------------------------------------------

Drakensang 2

Pudełko zbiorcze:

pc040597.th.jpg

Koszulka:

pc040600.th.jpg

Mapa i drzewo umiejętności:

pc040603.th.jpg

Poradnik z zasadami systemu Dark Eye i karta postaci do niego:

pc040613.th.jpg

Pudełko z grą Drakensang 1, Drakensang 2 i 3 pocztówki:

pc040610.th.jpg

Kości do gry w gustownym woreczku z logo, moneta będąca walutą w grze, świeczka z logo Drakensang 2:

pc040606.th.jpg

Reszta gier już niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na totalną nowość.

Dead Space 2

---------------------------------

Pudełko zbiorcze:

p1250510.th.jpg

Pudełko z grą Dead Space 2 (2 DVD), litografia i Soundtrack z gry.

p1250512.th.jpg

A teraz to na co wszyscy czekali. Replika Plazma Cuttera.

p1250516.th.jpg

A teraz kilka ciekawostek co do repliki. Po odkręceniu śrubki można do środka włożyć dwie baterie paluszki AAA przez co po naciśnięciu spustu replika świeci. Od razu mówię że nie są to laserki tylko zwykłe diody ale efekt jest i tak świetny a "lufy" nie da się ustawić poziomo jak to było w grze..

Off

p1250522.th.jpg

On

p1250518.th.jpg

Ze swojej strony polecam ten zakup bo cena porównując do niektórych edycji kolekcjonerskich wcale nie jest taka duża.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...