Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ale dla zaspokojenia mojej "duszy kolekcjonera" w zupełności wystarczą mi te EK, które mogę kupić taniej. Nie czuję potrzeby kupowania wszystkich gier w wybajerzonych wydaniach szczególnie, że są one z definicji przeznaczone dla największych fanów danej serii gier. Niech się zabijają i wyciągają ostatnie zaskórniaki z portfela, a ja za jakiś czas postoję spokojnie w kolejce na wyprzedaży/trafię na promocję w sklepie internetowym i coś ponadprzeciętnego do kolekcji mi wpadnie. :wink:

Popieram i rozumiem kupowanie EK jednej czy dwóch ulubionych serii gier jako hołd dla twórców, ale uważam również, że kupowanie dużej ilości kolekcjonerek po premierowych cenach jak leci to "lekka" przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem edycji kolekcjonerskich, bo ze względu na malutkie mieszkanie nie byłbym w stanie się wymieścić z wszystkimi bonusami. Kupiłem w swoim życiu tylko jeden taki zestaw. Byłem niesamowicie podekscytowany na premierę God of War III, że sięgnąłem głębiej do portfela i nabyłem edycję z puszką pandory i artbookiem. Samą grę już jakiś czas temu sprzedałem, ale puszka godnie stoi na szafie, a jako, że jest sporych rozmiarów to rzuca się w oczy ;)

e28b496f0e36fe3d2c47bcbd4ddebf1c.jpg

Zdjęcie nie moje :)

W przyszłości raczej nie planuję kupna podobnych zestawów, chociaż kusi kolekcjonerka Killzone 3. Jeśli cena nie będzie zaporowa to pewnie się na nią zdecyduję, bo samą grę napewno zechcę kupić.

Killzone3collectors.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro podejdź do tematu na poważnie. Jak już dajesz zdjęcie skrzyni to domagam się zdjęć wszystkiego co się w niej znajdowało. Edycja kolekcjonerska God Of War obecnie należy do najdroższych na platformę PS3/xBox.

Killzone 3 też się fajnie zapowiada dla konsolowców jednak licze że cena będzie się zaczynac od 400 zł, przy czym bardziej jestem skłonny powiedzieć 500zł.

Raxus polecam ci się zainteresować jeśli chcesz Falloutem 3 - cena ok 70 zł, lub Frontlines Fuel of war - ok. 70 zł. Poza tym jeszcze gdzie niegdzie można za 70 zł dostac C&C wojny o tyberium - wersja GDI lub NOD.

Jeśli kogoś by naszło na odkupienie od kogoś edycji z AvP to nie spodziewajcie się że będziecie miec też koszulkę. Koszulka z twoim pseudonimem była tylko dostępna przez jakiś miesiąc od premiery. W tym czasie trzeba było wysłac specjalny kod w raz z pseudonimem który chciało się mieć napisany na niej. Ja mam ale oczekiwanie było strasznie długie.

Ja z bratem kupuję kolekcjonerki tylko tych gier co się nam podobają. Jeśli jakiegoś gatunku/gry/tytułu nie lubimy to na pewno nie kupujemy. To nie jest tak że kupujemy wszystkie jak lecą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę temat nie cieszy się zainteresowaniem. Odświeżam więc i na razie z braku czasu dodaję jedną grę.

Aliens vs Predator

--------------------------

Pudełko zbiorcze

pb120596.th.jpg

Pudełko z grą

pb120599.th.jpg

Facehugger

pb120602.th.jpg

Jak już kiedyś pisałem wraz z kolekcjonerską edycją dostawało się kod na koszulkę z własnym nickiem. Jeśli odkupicie czy gdzieś dopadniecie jeszcze tą edycję z kodem to od razu o koszulce zapomnijcie. Miesiąc po premierze kod stracił ważność (informacja o czasie na rejestrację kodu była podawana)

pa020430.th.jpg

pa020431.th.jpg

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś tanie edycję kolekcjonerskie do kupienia?

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=pr...r=759⊂=3

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=360

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=423

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=524

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=833

http://www.gram.pl/sk8_9QTiH,2_Prince_of_P...kcjonerska.html

Co do tej ostatniej, to trzeba by napisać maila do sklepu i dowiedzieć się, czy będzie jeszcze dostępna.

Jak widzę temat nie cieszy się zainteresowaniem.

Pewnie dlatego, że kolekcjonerki są drogie, więc ludzie częściej kupują normalne edycje. Sam nie mam żadnej kolekcjonerki, bo po prostu szkoda mi pieniędzy. Można co prawda dorwać coś nawet za 50 zł, ale nie są to jakieś bardzo interesujące tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, może ja poproszę o radę. :smile:

Bardzo podobała mi się pierwsza część Wiedźmina (jak książki), więc jest już pewne, że zamówię przed premierą. A że odłożyło mi się trochę kasy i nie mam żadnej edycji kolekcjonerskiej, to zacząłem na poważnie rozważać zakup. Musiał bym zapłacić ponad 100 zł więcej, więc nie wiem czy warto. Z drugiej strony muszę się w miarę szybko zdecydować, bo kolekcjonerki mogą się skończyć.

Zawsze lubiłem dodatki w pudełkach z grami.

Co mi radzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie namawiam cie na kupienie edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 2. Porównując ją z innymi kolekcjonerkami które posiadam to mogę powiedzieć że cena jest bardzo zachęcająca szczególnie że pudełko zawiera bardzo dużo fajnych rzeczy. Pragnę również zauważyć że to będzie "Prawdziwa kolekcjonerka" a nie pseudo. Pseudo to są takie typu Dragon age w której mamy kilka dlc za wyższa cenę (ok 170 zł).

Ten zestaw u zagranicznego producenta mógłby spokojnie iść za 300 zł. Może i sporo osób kręci głową na myśl o głowie Wieśka z kucykiem ale ilość dotychczas zamówionych edycji mówi sama za siebie - MUSISZ TO MIEĆ.

http://www.gram.pl/sk2_8Q3hHO,1_Wiedzmin_2...kcjonerska.html

Po za tym w przyszłym roku (na razie I kwartał) szykują się jeszcze takie kolekcjonerki:

Dead Space 2 (200 zł)

Assasins Creed Brotherchood (170 zł)

Crysis 2 (420 zł - najbogatsza wersja z plecakiem i figurką)

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiesz ale tam pisało że to miniaturka piły plazmowej. Nie mniej jednak dzięki za zdjęcie bo teraz wiem przynajmniej że warto czekać. Na dobrą sprawę to już się nie mogę jej doczekać. Warto będzie mieć coś takiego w swojej kolekcji. Ale na dobrą sprawę to ty myślałeś że za niecałe 200 zł dostaniesz replikę 1:1? No bez przesady może. 1:1 to pewnie sama replika ze 300 zł by kosztowała. Na dobrą sprawę to już replika Portal Guna z gry Portal z tego co wiem parę tysięcy kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim rozmyślaniu doszedłem do wniosku, że zamówię kolekcjonerkę. Złożyłem zamówienie i zacząłem myśleć, że w sumie pocieszę się parę dni, a potem zapakuję do pudełka i odstawię na półkę, a nic poza samą grą więcej nie wyciągnę. Porozmawiałem z innymi domownikami i z kolegą wszyscy stwierdzili tak samo - że szkoda pieniędzy. Przed chwilą odwołałem zamówienie. Zamówię zwykłą edycję. Szkoda mi trochę tych wszystkich bajerów, ale za 130 zł różnicy w cenie mogę kupić inną grę premierową lub coś innego, niekoniecznie grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska God Of War obecnie należy do najdroższych na platformę PS3

Killzone 3 też się fajnie zapowiada dla konsolowców jednak licze że cena będzie się zaczynac od 400 zł, przy czym bardziej jestem skłonny powiedzieć 500zł.

Hehe GT5 w wersji Signature ciężko będzie przebić... a K3 prawie na pewno kupię bo ten Helgaski łeb wygląda obłędnie. Fajnie by się komponował z miniaturkę hełmu Vadera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja standardowa Wiedzmina2 jest o niebo lepsza od wielu innych, nawet kolekcjonerskich wersjii(np. Deus EX HR, liczyłem na coś wiecej...), dlatego nawet pdst. wieśiek wypada całkiem smacznie...

To też właśnie również brałem pod uwagę. I tak będę miał naprawdę bogatą edycję (choć nie aż tak wypasioną jak kolekcjonerka), a 130 zł w kieszeni. Zresztą ostatnio oglądałem w Empiku kolekcjonerkę Mass Effect 2 i była mniej kolekcjonerska, niż standardowa edycja wiedźmina. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale replikę pewnie sobie sam zrobię,(w originalnym rozmiarze!!) ferie świąteczne się zbliżają, będzie czas. Wykonałem juz ich trochę, a piła czeka juz w kolejce :trollface:

Przy okazji, dostanę jeszcze gdzieś kolekcjonerkę Splinter Cella Conviction na PC????

Patrz się za Splinterem na gram.pl albo Ultima.pl (cenega chyba tego nie wydaje??) bo z tego co wiem na tych powinna być.

Jeśli zrobiłeś juz jakieś repliki to daj zdjęcia. Jeśli nie dasz to jesteś kłamca bo tutaj trzeba udowodnić a nie tylko mówić (ta sama zasada co w: Wasza Kolekcja Gier)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidp09 egzekucja została przesunięta ale jeszcze nie odwołana :D Rewolwer wyszedł ci świetnie. Kiedyś tez myślałem żeby może jakąś replikę zrobić i może sie wreszcie za to wezmę :D Aż mnie tym zachęciłeś :D Czekam na resztę zdjęć.

Kamiladam poszukaj Fallouta 3 ok 70 zł kosztuje kolekcjonerka, albo Wiedźmin (edycja z figurką) też ok 70 zł w Empiku kosztuje. Te są akurat chyba najtańsze.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie bez sensu dla kogo innego ma sens. Trzeba być kolekcjonerem a od dawna wiadomo że nie każdy jest. Wiesz, mnie nie kręci wydawanie pieniędzy na papierosy i alkohol wiec niby czemu nie miałbym wydać pieniędzy na kolekcjonerkę. Przynajmniej coś z tego jest fajnego a nie tylko popsute zdrowie - ale to tylko przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to odpowiednia rzecz dla odpowiednich ludzi wiadomo że jak ktoś jest czegoś wilekim fanem to kupi kolekcjonerkę np. kocha mortal kombat jeszcze z czasów dzieciństwa :) (jeżeli grał w takie gry za czasów dzieciństwa) i przeszedł wszystkie części i wie że sama gra to dla niego za mało wiadomo że kupi kolekcjonerkę :)

Edytowano przez MarcinCallOfCthulhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak zobaczyłem zawartość kolekcjonerki Wiedźmina 2 i cenę to wiem jedno. Biorę na bank. :D Tylko dopiero wtedy gdy będzie potwierdzona data premiery. :P Takiej kolekcjonerki mi trzeba. Do tego chyba zakupię po świętach kolkcjonerkę Wiedźmina jedynki. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...