Skocz do zawartości

Polecane posty

Może ktoś wytłumaczyć zasadę "respawnu" potworów? Bo dziś jak wbiłem na swój serwer gdzie akurat była noc, to nie mogłem się położyć spać. Okazało się, że pomimo oświetlenia całej rezydencji, cholerny criper pojawił mi się na strychu i naturalnie nie miałem szans ucieczki (wlazłem na górę sprawdzić). Nie wiem czy wysadził mi cały dach, bo szybko się wylogowałem (mam nadzieje, że tu nie działa tak, że 10 sekund jestem jeszcze w grze, jeżeli tak, to nienawidzę już twórców gry, skoro wydają ją tak dziurawą). Podobnie było, że na całym terenie poukładałem pochodnie, zombie i szkieletów nie widzę, ale naturalnie te zielone szuje pojawiają się. Jest na nie jakiś sposób? Czy naturalnie prócz błędów graficznych to jest kolejny babol, który zrobili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I sense much anger in this one..." : )

To nie musi być bug - creeper mógł podejść (pamiętaj, że one w dzień nie giną). Ja tak nie raz miałem. Sprawdź też, czy nie masz w pobliżu rezydencji jakiegoś zaciemnionego miejsca, taki przypadek też miałem raz i drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim Mam do Was Ogromnie ważne pytanie - Czy wiecie jak zrobić mapę w MCEdit typu sky block napewno o tyj mapie slyszeliście ja mam taki problem jak tworze nowy swiat w MCEdit to wszystko jest OK i mapa wygląda jak by była w prózni i obok niej nic nie było wchodze do Minecrafta a tu nagle widze mój kawałek mapy a reszta generuje sie normalnia jak to wyłączyć żeby zostało to co zrobilem i nie generował się normalny świat ^^ Czekam od Was na odpowiedź !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem konto preium na allegro i działa do dziś. Czyli ok rok temu.Gdy inne aukcje mają po 18 zł ja pomyślałem, że na wszelki wypadek kupię ten nieco droższy (tak dla pewności) i do dziś się ciesze moim Minecraftem.Ale to poleglo na tym, że sprzedawca kupował konto premium na moje konto i dało mi tu pouczycia bezpieczeństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko - tym razem prawdziwe, trybu survival. Emocje większe niż w MW2 :wink:. Nie zapomnę momentu, kiedy już się ściemniało, a ja nie mogłem znaleźć schronienia... Musiałem sklecić naprędce łódkę z reszty drewna. Wypłynąłem szybko na morze i całą noc broniłem się przed szkieletami i pająkami :). Świetna gra, nie ma co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wioske. Z kościołem. Zbudowałem tam swój dom. Kilka dni rozbudowywałem(mury itd.) wioske i dom. Niestety skończył mi się węgiel. Wyruszyłem na wyprawe. Około 100metrów dalej znalazłem kopalnie. Wydobyłem tam duuuuużo węgla, żelaza i DIAMENT. miałem wioske i diament. Czy mogło być lepiej? Nie wiem. Przy wychodzeniu z kopalni(popołudnie) zabił mnie creeper(zaszedł mnie od tyłu i nie mogłem nic zrobić =,="). I..... zrespiłem się tam, gdzie zacząłem grę. MOŻĘ MI KTOŚ POWIEDZIEĆ DLACZEGO NIE ZRESPIŁEM SIĘ W WIOSCE, W ŁÓŻKU W KTÓRYM SPAŁEM JESZCZE DZIEŃ WCZEŚNIEJ!!!!???????? Nienawidze tej gry bardziej niż czegokolwiek na świecie mimo, że mam oryginał, to mam ochote pobrać 20(A CO!!!) pirackich wersji, żeby się zemścić(tak, wiem, że to strasznie głupie..). Jeszcze raz:

nienawidze Cie MC

nienawidze Cie Notch..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj, poszukaj spokojnie tej wioski, sprawdź przez np. GCartographera (nie wiem czy działa) i następnym razem dla pewności gdy coś znajdziesz rób screena koordynatów, wystarczy sobie wyrobić ten prosty nawyk a zaraz będzie prościej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c00rtka

Hehe, dość częsta sytuacja, nie Tobie pierwszemu się przytrafiła więc nie bulwersuj się tak. Jeśli idziesz sobie nazbierać wyngla i różnych takich itemów to wyłącz zombiaki. A wypadki w kopalni zdarzają się często. Ja mając kupę diamentów, złota, redstonów, żelaza itp wpadłem do lawy i już nie było szansy nawet na znalezienie tych wszystkich rzeczy bo spłonęły razem ze mną. Po chwili bluzgania i złorzeczenia zrobiłem nowy świat i grałem jeszcze raz. Dzięki tym wszystkim doświadczeniom (zazwyczaj bolesnym) wiem teraz jak przeżyć w Minecraftowym świecie. Więc otrzyj łzy i graj jeszcze raz, spróbuj znaleźć tą wioskę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla większości tutejszych Minecroftowych geeków to będzie pewnie średnio wartościowe, ale po przeczytaniu recenzji z CDA postanowiłem poznać grę, zagrałem w 1,5 godzinne demko i napisałem reckę oczami nowicjusza. Jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam: http://gwkg.blogspot.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...