Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałbym wam przedstawić pewną sytuację i zadać pytanie. Otóż zrobiłem sobie wyspę. Podłoże jest z kamienia, a tuż nad nim ziemia. Wyspa ta nie graniczy z lądem (to chyba logiczne). Pytanie jest takie:

Czy jest możliwość zasadzenia w jakiś sposób trawy na ziemi (nie chodzi mi o zboże), jeśli ta ziemia nie jest obok innej ziemi z trawą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprowadź ze stałego lądu pas z ziemi (dirtu) tak by ten pas łączył Twoją wyspę, z jakimś blokiem z trawą, trawa przejdzie, ale zajmie to jej trochę czasu.

Ew. możesz zainteresować się tym i sobie zrespić kilka bloków trawy, położyć w kilka miejsc na wyspie, a resztę zostawić by trawa się sama rozrastała.

http://www.minecraftforum.net/topic/94310-...ommands-v210-2/

Edytowano przez deffik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprowadź ze stałego lądu pas z ziemi (dirtu) tak by ten pas łączył Twoją wyspę, z jakimś blokiem z trawą, trawa przejdzie, ale zajmie to jej trochę czasu.

Też o tym pomyślałem, tylko problem w tym, że wyspa jest dobre czterdzieścikilka klocków od lądu, więc prowadzenie ziemi nie za bardzo mi się uśmiecha. W każdym razie dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wiadomość od NOTCHA informacje o nowym mobie a mianowicie :

http://mycraft.pl/notch-o-tworzeniu-endermanow-i-strachu/ o imieniu Enderman .Tajemnicza istota która przeraziła mnie samym swoim wyglądem .A także zachowaniem .Musicie o nim przeczytać bo to będzie chyba mój nowy ulubiony mob po creepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elon zapomniałeś ,że strzały lecą po łuku i opadają a więc wystarczy wycelować lekko nad nim.I tak pewnie zaatakuje po trafieniu strzałom .Ale już go lubię i moim zdaniem to pomocnicy HEAROBRAINA! Będą mu budować wielką wieże albo zamek .A w najgorszym przypadku straszne lochy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ci Endermani się podobają i to bardzo. Widać, że Notch jest kreatywny wymyślając takiego moba. Nie jest to jakiś tam zwykły goblin czy troll (jeśli wogóle można nazwać ich zwykłymi) tylko potwór wymyślony przez niego, tak jak Creeper. A wiadomo coś o tym kiedy ten patch wyjdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałam, że pod koniec sierpnia, jednak informacja jest źródła wątpliwego.

Endermani są niesamowici. Klocki budzące przerażenie, ot co. Pomysł bardzo mi się podoba, jednak zastanawia mnie, co będzie, jeśli już na takich wpadniemy, bo ani im uciec, ani ich zbytnio pokonać.. =o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani ich zbytnio pokonać..

Tego nikt nie powiedział, technicznie rzecz biorąc... Nic nie stoi na przeszkodzie, mimo wszystko, ostrzeliwać. No i jeszcze dochodzi kwestia współpracy, dzięki której Survival będzie jeszcze bardziej Survivalem, a kto nie chce Endermanów będzie się bawił w Creative.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. To jest dość niebezpieczny przeciwnik i niektórym grającym na Peacefulu mogło by przeszkadzać jeśli Enderman atakował by za dnia i na tymże poziomie trudności. On będzie działał jak inne umarlaki. Tak mi się wydaje bo jeśli będzie inaczej to niektóre osoby mogły by się hmm przestraszyć. (Chodzi mi tu o młodszych graczy). Nawet teraz Minecraft potrafi przestraszyć. Taki bulgot zmobiaka w ciemnej jaskini. (Coś wspaniałego ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, w Minecrafcie ogranicza cię tylko twoja własna wyobraźnia. A ja mam pytanie do Was forumowicze. Wiecie, w Minecrafcie można "rysować" różne postacie przykładowo na ścianach. Pokemony, postacie z gier itp. Układając klocki wychodzi konkretna postać. I pytam się czy znacie strony gdzie jest wzór tego jak to zrobić. Nie chodzi mi o Youtube i filmiki instruktażowe tylko strony z wzorami. Widziałem taką u kumpla tylko nie mogłem jej znaleźć. Proszę o podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...