Skocz do zawartości

Minecraft


Polecane posty

Raczej nie.

Dzisiaj z kolei, spotkała mnie niemiła przygoda. Wczoraj komputerek musiałem przymusowo zresetować, niestety MC był wtedy włączony. Dzisiaj wchodzę, i nie widzę mojego save'a. Okazało się że jest, ale uszkodzony.

Uratował mnie backup, który robiłem mniej więcej tydzień temu. Niestety, około 12 - 16 godzin pracy poszło w huhu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aktualizacja nie była potrzebna. Wprowadzono zaledwie kilka nowych rzeczy (w tym zupełnie niepotrzebną trawę, która zamula kompa), naprawiono trochę bugów (i zapewne wprowadzono nowe), a jedyna ciekawą funkcją jest działający nether w multi. A żeby zagrać w multi po akualizacji trzeba poczekać, bo serwery się jeszcze nie zupdateowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecrafta bardzo lubię. Sam w singlu mam bazę podwodną i nie dokończony rollercoaster. Oprócz tego mam kilka domów. W najbliższym czasie pragnę dokończyć kolejkę górską i zrobić sobie porządną willę z różnokolorowej wełny. Wszystko tylko w singlu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzę o Minecrafcie? Grałem trochę w demko i - jak dla mnie - nuda. Nie wiem, co w tym takiego widzą, poza tym oficjalna cena to absurd - 80 zł za taką minigierkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym oficjalna cena to absurd - 80 zł za taką minigierkę?

Widać, żeś totalnie niedoinformowany. To jest gra, która została wydana na realia Europejskie. Czyli dla nich 15 Euro to tak, jak dla nas 15 zł. Po drugie gra kosztuje już 44 zł{przedtem 60}, a nie 80 zł, bo można za tyle kupić już klucze. Przeliczanie kursu złotego się kłania kolego. I nie rozumiem, o co to wzburzenie na cenę? Wiele gier oferuje mniej od tej gierki, a kosztuje więcej. Grafika się nie liczy, bo sama grafika nie da ci przyjemności z gry.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bethezer, że nie przesunąłes tych postów do GwŚ, bo może ktoś by przeczytał i zainteresował się. A nowych graczy nam w sumie potrzeba.

Nawet nie przypuszczałem, że jestem na Wiki. Muszę się zgłosić o opłatę za wykorzystanie mojego wizerunku:D.

Mi tam MC w singlu sie szybko znudził. Pewnie dlatego, że nie mialem kompletnie pomysłów co budować. A jak coś już zacząłem to było brzydkie.

Pewnie dlatego na serwerze jestem górnikiem.

Zawsze możecie tam powtórzyć te posty, prawda? ;) - Bethezer

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć sukcesu symulatora farmy, dziwi mnie także fenomen tej gry. Naprawdę. Patrząc na oprawę to zaprzeczenie tego co serwują nam wielcy producenci. Czasami myślę, że to trochę taki "linux" w świecie gier online. :) Jak zobaczyłem początkowe menu (na youtube) to przypomniał mi się rok 93 czy 94. Jest to ciekawe choć mnie nie ciągnie. Nie wiem co ma więcej sensu - nabijanie leveli czy budowanie Enterprise naturalnych rozmiarów. Mi osobiście od bardzo dawna marzy się gra, w której będę mógł ze swojego domu pojechać np. samochodem w dowolne miejsce na Ziemi. Może Google zrobi kiedyś coś takiego (takie mega zaawansowane google maps) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest modyfikacja pozwalająca hodować dynie. Są też drzewa cytrusowe, jabłka itd. Tu masz prezentacje Klik

Linki i instalacja:

ModLoader niezbędny do działania większości modów.

Xie Farming mod sam mod. Pobierasz pierwszy link pod wersje 1.6.5- zadziała na najnowszej.

I teraz jak zainstalować?

Wchodzimy w start -> uruchom tam wpisujemy %appdata% Wchodzimy do folderu .minecraft potem do folderu bin Bierzemy plik o nazwie minecraft i otwieramy winrarem. Usuwamy ze środka folder META-INF i przerzucamy całą zawartość ModLoader'a i moda. (wrzucamy pliki, nie foldery!)

Powinno działać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłka (o ile dobrze pamiętam) wypadały z mobów, które zostały usunięte z gry. Teraz można je jedynie znaleźć w skrzyniach obok mob spawnerów, ale należą one do ogromnej rzadkości. A jak ktoś znajdzie w skrzyni ZŁOTE jabłko, to ma farta przeogromnego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO pistony to nie taka fajna sprawa jak się wydaje. Mam moda już kilka tygodni, i zrobienie prostego tajnego przejścia przez regał z książkami to katorga. Nie mówiąc już o samobudującym się moście.

Znacznie bardziej czekam na Adventure mode. Tego moda nie mam zamiaru instalować, poczekam do aktualizacji.

Edytowano przez EsDe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...