Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2010

Polecane posty

Znowu gra którą już mam i w dodatku niezbyt atrakcyjna :/

Noooooooo kiedy będzie CDA bez płyty? Po co mi te płyty? uważam że tylko na wyrzucenie się nadają :/ Gry dajecie słaba, jak trafi się coś lepszego to wiadomo że już mam/grałem...

Uważam że dodawanie płyty do czasopism o grach jest głupotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Znowu gra którą już mam i w dodatku niezbyt atrakcyjna :/

Noooooooo kiedy będzie CDA bez płyty? Po co mi te płyty? uważam że tylko na wyrzucenie się nadają :/ Gry dajecie słaba, jak trafi się coś lepszego to wiadomo że już mam/grałem...

Uważam że dodawanie płyty do czasopism o grach jest głupotą.

Czy ja Ci już nie mówiłem przypadkiem, że te Twoje... eee... wypowiedzi są głupotą? Jak Ci się płyta nie podoba, to gierek z niej nie instaluj i już, a jak chcesz pisma o grach bez płyty, to jedź to Anglii, bo tam podobno jest jakieś pismo bez płytek... Ty w ogóle jakiś dziwny jesteś... Praktycznie każde chyba pismo o grach w Europie dodaje płytki z pełnymi wersjami jako dodatek do lektury i to jest według Ciebie głupotą? Sorka, ale nie bardzo Cię teraz rozumiem... Przez myślenie tylko o sobie i o tym, że Tobie jest coś niepotrzebne to Ty daleko w życiu nie zajdziesz... Pozdrawiam...

PS I fakt, że Ty w coś grałeś, czy coś już masz, nie znaczy, że wszyscy też grali, albo już mają... Jak chcesz się chwalić ile to kasy i czasu masz na gry, to rób to przed kolegami albo coś... Tyle tylko, że długo, to oni z Tobą wtedy nie wytrzymają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu gra którą już mam i w dodatku niezbyt atrakcyjna :/

Noooooooo kiedy będzie CDA bez płyty? Po co mi te płyty? uważam że tylko na wyrzucenie się nadają :/ Gry dajecie słaba, jak trafi się coś lepszego to wiadomo że już mam/grałem...

Uważam że dodawanie płyty do czasopism o grach jest głupotą.

Rozśmieszyłeś mnie ;D

To co byś chciał w czasopiśmie o grach? Klocki lego? Może puzzle?

Napisz może jakiś list do Smugglera ale będzie beka ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyłeś mnie ;D

To co byś chciał w czasopiśmie o grach? Klocki lego? Może puzzle?

Napisz może jakiś list do Smugglera ale będzie beka ;D

Na pewno już pisał. To nasz znany kolega z AR dAb, któremu ciągle nic nie pasuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
będzą chyba tradycyjnie 3 pełniaki :)

Pewnie tak, ale fajnie by było, jakby Ghost napisał... Zawsze pisał ile będzie pełniaków, dlatego dziwne, że teraz nie napisał... Może szykuje się coś EKSTRA... Nie wiem co, ale to przecież numer grudniowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lost wydaje się być trochę niszowy, raczej ma przyciągać wzrok popularnym serialem niż dawać frajdę z grania... uważam że powinni dać coś z większą ilością akcji (chętnie bym F.E.A.R.a zobaczył) albo chociaż jakąś bardziej znaną markę (GTA? NFS?) Bo jak na razie to jest sporo mniejszych i mniej znanych tytułów (oczywiście rozumiemy że to nie takie proste, ale na święta które są raz w roku można kombinować cały rok) a te znane pochodzą z przed co najmniej 3-4 lat i spora część ludzi zdążyła już je przejść/kupić albo (O zgrozo!) spiracić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lost: Zaginieni Dla fanów serialu pozycja obowiązkowa, naprawdę przyjemnie się grało, mogłaby być trochę bardziej rozbudowana, ale ciekawym doświadczeniem jest wcielenie się w jednego z Rozbitków. Największy minus Losta, to jego długość. Była dla mnie niestety za krótka. Muzyka i udźwiękowienie na najwyższym poziomie. Tak samo jak w serialu.

SPOILER

I te sceny z dymem. Ahhh. Serce mi nieźle łomotało... Muzyka i udźwiękowienie mistrzowskie.

KONIEC SPOILERA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie odpowiadają tylko plakaty. Nie przepadam za bardzo za nowymi przygodówkami i nie oglądam "Losta", więc ten pełniak, co dzisiaj zgadliście, odpada. Fajnie by było, gdybyśmy ujrzeli na coverze w niedługim czasie jakiegoś Silent Hill'a. Pograłem w jedynkę i mi się spodobała i chcę nabyć kolejne części. Jednak żadnej już u mnie nigdzie nie ma w żadnym sklepie, na żadne platformy, to muszę mieć nadzieję, że jakieś pismo da.

a jak chcesz pisma o grach bez płyty, to jedź to Anglii, bo tam podobno jest jakieś pismo bez płytek...

Jak byłem tam na wakacjach, to wszystkie miały płyty z demami. Chyba, że coś przeoczyłem..

ciekawe jaki będzie główny stawiam że coś z mikołajem XD

Santa Claus In Trouble?

albo chociaż jakąś bardziej znaną markę (GTA? NFS?)

Na ich nie licz. To nie Włochy.

No właśnie jak mi się nie podoba to nie istaluje... Tyle że muszę zapłacić za tą płytę, pewnie gdyby płyta nie była dodawana to CDA nie kosztował by więcej niż 10 zł i było by super

Właśnie by dalej koszłował więcej niż 10 zł. Większość kasy płacimy za pismo, nie płytę.

ja tam mam nadzieje, że będzie podkładka na gry

Nie chcę cię martwić, ale gdyby miała być, to byśmy już o tym wiedzieli. A i tak dla mnie to dobrze, że nie będzie jej, bo tylko miejsce by zawalała.

SPOILER

<bla bla bla>

KONIEC SPOILERA

Korzystaj z komendy "[ spoiler] [/ spoiler]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja puszcze wodze wyobraźni, a co tam :smile:

Napiszę kartkę do św. Mikołaja. Żeby załatwił mniej lub bardziej znanemu w jego stronach miesięcznikowi zwanego CD-Action, pozwolenie na wydanie całej, powtarzam CAŁEJ trylogii Call of Duty na PC włącznie z BO i pomijając część trzecią z oczywisty powodów :tongue: . I żeby też do każdego egzemplarza czasopisma była dołączona obudowa do komputera, a za specjalną dopłata 1zł (1.22+VAT) rolka papieru toaletowego ?Regina? i czerwoną bombkę w kształcie pocisku kasetowego z firmowym nadrukiem CD-Action. A ci, którzy mają zmówioną prenumeratę dostaną dodatkowo płytę audio z nagranymi Kolendami śpiewanymi przez załogę CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już chyba o tym wspominał , ale nie jestem pewny , więc pisze .

Przydałaby mi się nowa podkładka pod myszkę ! ;)

Juz sie nie mogę doczekać jutra , żeby wiedzieć główny pełniak . Chodzi słuchy po forum CDA , że może to być Fallout 3 . Marzenia .... Nigdy w to nie grałem , a wiem że gra świetna . Gdyby było w CDA nadrobiłbym zaległości .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no no jestem zaskoczony.Jeśli byłyby 3 pełne wersje to Lost okazałby się najlepszym "zapychaczem" covera ostatnich lat ;)

Ja na głównego pełniaka obstawiam S.T.A.L.K.E.R.A,ale nie będę się napalał strasznie bo potem dadzą co innego i będzie zrzędzenie.

Po za tym niedługo święta,więc w Biedronce prawdopodobnie znów niedługo będą gry po dychę i może będzie właśnie S.T.A.L.K.E.R ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden główny pełniak, no to wiemy co będzie. Tytułu nie podam co by Ghostowi przecieków nie psuć. Chyba, że redakcja sprawi sporą niespodziankę i zapoda nie to czego wszyscy się spodziewają :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...