Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2010

Polecane posty

Mało mnie obchodzą te plakaty,raczej nie będę w nie grał

LOL :D

A tak na serio, uważam, że na pewno będzie coś jeszcze, wszakże to numer świąteczny :)

EDIT: Zdaje się, że nie doceniłem Tomb Raidera jako pełniaka. Zestaw jest godny tego specjalnego numeru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się że CDA na poważnie zastanawia się nad BluRayem - kurcze przeciez nie bede kupowała sobie napędu.

Mam nadzieje ze tak sie tylko zastanawiają...

Nie obawiajcie sie z tym blu-rayem, przeciez jezeli juz bedzie wprowadzane to na pewno w sensowny sposob, czyli przez dluzszy czas beda funkcjonowaly rownolegle wersje DVD i BD (tak samo bylo przy przechodzeniu z CD na DVD). Calkowita rezygnacja z DVD nie nastapi dopoki naped BD nie stanie sie standardem wsrod PC-towcow w Polsce (to z kolei nastapi dopiero gdy ceny BD beda duzo przystepniejsze, oraz nosnik zacznie byc szeroko wykorzystywany w grach PC).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh irytują mnie komentarze typu że pismo upadnie od takiego czegoś itp. To pismo nie powstało po to żeby zadowalać ciebie Janie Kowalski z Warszawy z Ulicy Kwiatowej 10.Ma zadowalać wszystkich (przynajmniej się starać) więc nic nie wskóracie komentarzami typu nie kupię albo CDA schodzi na psy.Nie jesteście sami na świecie.Mnie osobiście też pełniaki nie satysfakcjonują ale kupuję tą CDA dla samej gazety.Szczerze mówiąc nie przeszedłem jeszcze żadnej gry z CDA ahhh nie oprócz Fable.Więc nie obchodzą mnie żadne tam pełniaki i jak co miesiąc we wtorek pójdę do kiosku po CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachwycony byłem pełniakami z poprzedniego numeru. Oprócz Sublustrum pograłem sporo w DMoMaM i NecroVisioN. Tomb Riderów nie lubię, przygodówka mnie nie kręci, Losta nie oglądałem.

Trudno. Mieć co się chce można tylko wydając na to grubą kaskę w sklepach.

Może za miesiąc coś co mi przypasuje bardziej. Cieszę się natomiast z plakatów. Pipboy pewnie zawiśnie na ścianie (mam nadzieję że na jego rewersie nie ma Batmana, bo ten plakat mi się też podoba). Wiedźmin wygląda jak upośledzony, nie będę go wieszał, a panienki na tle wypasionych bryk mnie nie kręcą (aż tak, żeby je wieszać).

Poczekam na pełny opis, bo recenzencko może być ciekawie. Black Ops i nowy NFS, może coś jeszcze ciekawego. Następny numer pewnie będzie bardziej wypasiony, w końcu noworoczny:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ALL UP

Trzeba szukać pozytywnych informacji.

Po 1 numer wyjdzie w przeciwieństwie do Clicka a to już sukces

Po 2 nie dostaliśmy trylogii Hitmana w pudełku świecącym w ciemności [ a to nie to samo co trylogia w zwykłym pudełku lub każda cześć oddzielnie ].

No i po 3 okładka jak zawsze lakierowana więc wejdzie bez wazeliny w d.... dłonie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Nie wiem czemu, ale miałem takie dziwne przeczucie, że w tym numerze ukaże się Tomb Raider: Legenda... Grałem już w nią co prawda, ale cieszę się, że wśród tego spamu gier z Eidosa w tym roku (może to CDA wykupiło Eidosa a nie Square Enix, hehe [joke])... Gierka naprawdę rewelacyjna i tym co nie grali gorąco polecam, Crystal Dynamics spisało się świetnie... Chociaż moim zdaniem tytuł ten byłby w sam raz na styczniowy albo lutowy, a w grudniu fajnie by było, jakbyście dali coś świeższego, bo TRL już został przepchnięty przez możliwie wszystkie już tanie serie i duuużo osób już w nią grało... A więc jeśli chodzi o płytkę, to mamy dwie baaardzo krótkie gry z czego jedną baardzo słabą... Gdyby to nie był numer grudniowy, to byłbym bardzo pocieszony, a tak to czuję lekki niedosyt... Cóż, znając życie, CDA i tak pewnie kupię (na 80%) dla poczytania... Pozdrawiam ;)

PS O co chodzi z tym wtrąconym do newsa zdaniem z sondą o BluRay w CDA? Jaki jest tego cel? Czyżbyście chcieli wydać ten lub następny numer w tej wersji? Bardzo proszę o odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action zaskoczyło mnie... negatywnie. Wg. mnie jak na numer grudniowy- słabo a nawet bardzo słabo. Nawet w porównaniu z tegorocznymi pełniakami wypada dla mnie najgorzej. Ciekawe ile jeszcze poczekamy na rekompensatę za odgrzewane Hitmany bo mam nadzieje, że to nie Tomb Raider. Wiem, ze to nie cena ocenia (masło maślane) grę ale jednak dwa pełniaki-jeden średni drugi dobry-kosztujące niewiele więcej niż numer czasopisma z nimi to trochę... dziwne. Podsumowując- pełniaki nie dla mnie.

Ale zapewne teksty będą świetne - jak zawsze- i i tak ten numer kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grudniowego nie kupie, bo się spłukałem assasin'em, ojcem chrzestnym 2 i jericho. Szkoda, bo zawsze w grudniu kupowałem, no nic może w styczniu się kupi. Swoją drogą to nie lubie TR i Lost'ów oglądałem raz i już więcej nie ( wole House'a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, trochę kiepsko jak na grudzień i, kurna sami o tym dobrze wiecie. Tak jakby na szybko były one wybierane. Zupełnie inaczej niż było w poprzednim numerze.

I jeszcze niby będzie pewnie chcieli za niego więcej, bo przecież świąteczny, nie?

Plakaty pójdą do kosza, a płytka na półkę, nawet jej nie otworzę.

I o co Ghost, chodziło z tym tekstem o wypowiadaniu się o Blurayach w CDA i w jaki to sposób miałoby wpłynąć na pełniaki w piśmie. (Nie ukrywam, że CDA kupuję dla gier).

Pozdro and Peace!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szczerze mówiąc, "pełniaki" tym razem są słabe :confused: Naprawdę, zrozumiałbym, gdyby dotyczyły one jakiegoś, np. majowego numeru. Ale żeby takie coś dawać w grudniu, na Gwiazdkę?! :unsure: Sądziłem, że zostanie to lepiej rozłożone, bo jednak o 100 razy lepiej prezentuje się zestawienie Cryostasis + King's Bounty: Legenda... Więcej nie piszę, bo nie ma sensu.

Słabiutko panowie, słabiutko.

Dobrze, że mam jeszcze gry, które zakupiłem jako premierowe :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... gdybyście nie byli stopięćdzi... stupię... 150 stronowym pismem ;), to zacząłbym bluzgać na wieść o takich pełniakach w grudniu. Ale mam nadzieję że nadrobicie to świetnymi tekstami, jak zawsze;).

Aha, jeszcze jedno. Jęczą o tego Wiedźmina i jęczą. Może w styczniu?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak pierwszy pełniak jest co najwyżej średni i już go mam, a drugi pełniak jest super lecz też już mam.

W tym miesiącu jak w każdym innym na płycie nie ma nić dla mnie :/ Z prostego powodu gry oddawane do CDA w większości przypadków już mam...

Więc redakcja powinna zastanowić się nad edycją CDA bez płyty... Bo prawdziwi gracze którzy grają w gry na bieżąco są poszkodowani :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu grałem w pierwszą część Tomb Raidera, więc z miłą chęcią zagram w tę część. Pełniaki 50/50. Lost - , Tomb Raider +. Czekam na zapowiedź. :happy:

Dla mnie plakaty są niepotrzebne, szkoda będzie tej złotówki. Skąpy? Z Krakowa jestem. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SerwusX TRL to nie przygodówka, to jest gra akcji a że "zwiedzasz" miejsca jako pani archeolog nie oznacza że jest to przygodówka. Ja cię cieszę, w TRL grałem lecz nie skończyłem, w Lostów też pograłem chwile i powiem szczerze że jest to jedyna przygodówka w którą ciekawie mi się grało. Ale i tak pewnie samo pismo zaskoczy.

P.S: Zdaje mi się że numerem świątecznym będzie styczniowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...