Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2010

Polecane posty

Yyy..to na pewno grudniowy numer? O Loście się wypowiedziałem w poprzednim poście, a Tomb Raider: Legend jest najwyżej przeciętny, łatwo można go nabyć i kosztuje 30 zł(Pominę to, że mam już 2 egzemplarze..). Już cover w 2 ostatnich numerach był dużo lepszy. Ale lepsze to niż przecieki w świątecznym playu... Mam nadzieję, że zawartościowo będzie się lepiej prezentować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Legenda. Chciałem kupić w jakiejś taniej serii, bo demo bardzo mi się podobało. Jak dla mnie bardzo dobry drugi pełniak. Czekam z niecierpliwością na trzeciego. :)

Nie będzie trzeciego ... Wszyscy marudzą że Tomb Raider jest za słabą grą na numer grudniowy . Wszyscy sobie zaostrzyli apetyty po DMC . Ale ja bym tak szybko nie skreślał tego numeru . Może będzie 196 stron jak w numerze z grudnia 2007 ? Poczekamy zobaczymy , chociaż to tylko marzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na psp i na PC to samo. Szkoda slow na takich ludzi....

Szkoda słów!? Może trochę szacunku? pomyśl zanim coś napiszesz , bo mogłeś mnie urazić...

A nie wiem czy wiesz , ale niektóre wydania gier na PSP różnią się grą wydaną na PC (patrz nowe Prince of Persia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na psp i na PC to samo. Szkoda slow na takich ludzi....

Szkoda słów!? Może trochę szacunku? pomyśl zanim coś napiszesz , bo mogłeś mnie urazić...

A nie wiem czy wiesz , ale niektóre wydania gier na PSP różnią się grą wydaną na PC (patrz nowe Prince of Persia).

Zaiste sie roznia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że te pełniaki to zmyła (to na grudniowy numer!? GRUDNIOWY!?) Mało mnie obchodzą te plakaty,raczej nie będę w nie grał a ostatnie numery miały o wiele lepsze pełniaki.Pierwszy raz mogę powiedzieć "na cholerę mi to?" jeśli chodzi o CD-action.Jeśli chodzi o gry to czytając blog Ghosta pisał że negocjacje o licencje gry trwają miesiącami i może teraz było tak samo i nagle coś się nie spodobało którejś ze stron i CDA nie dostała licencji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagram w Lost: Zagubieni PL ale jak przejdę Battlefield Bad Company 2 i Assassin's Creeda 1 :D

EDIT:

Boje się że CDA na poważnie zastanawia się nad BluRayem - kurcze przeciez nie bede kupowała sobie napędu.

Mam nadzieje ze tak sie tylko zastanawiają...

Ja też się martwię choć z drugiej strony wiedzą, że zmiana płyty na Blu-Ray była by dla nich kolosalnie finansowa o 60% były by mniejsze sprzedaże bo ludzie nie kupowali by gazety ze względu na płytę Blu-Ray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kicha... W Lost zagram napewno a Tomb Raidera byc moze jakos srednio mnie do niego ciagnie. Fajnie ze jest plakat ale jezeli numer styczniowy bedzie przed swietami to mam nadzieje ze tam pelniaki bardziej trafia w moj gust.

A teraz czekamy na zapowiedz numeru i ciekawe artykuly w nim zawarte :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do poprzednich miesięcy cienko, ale i tak kupię. Z TR'ów miałem styczność tylko z jednym demkiem,-może jednak zagram jeśli znajdę czas...? No i brat będzie bardzo zadowolony :wink: Niedawno sprezentowałem sobie ME2, więc marudzenie na pełniaki w CDA jest ostatnią rzeczą, która przychodzi mi na myśl. Chociaż... Czy ja właśnie nie marudzę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...