Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

sklep.cdaction.pl

Polecane posty

Jeśli ktoś chciałby podyskutować o sklepie na stronie cdaction.pl to może to zrobić w tym temacie. Jeśli macie jakieś fajne propozycje, pomysły na promocje, to piszcie.

UWAGA!!! Temat ten nie służy do składania reklamacji, pytania o zamówienia, płatności itp. Stroną techniczną sklepu zajmuje się muve.pl i tam kierujcie takie zapytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła decyzja wg. mnie. Szybko zaczną się ataki na was, że sprzedaliście się. Nie dziwie się. Czy warto bowiem sugerować się recenzją sprzedawcy danego produktu? Czyż nie zależy mu na sprzedaniu jak największej ilości towaru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepem CD-Action bym tego nie nazwał. Ot, Muve.pl załączony na waszej stronce. Oczekiwałem czegoś więcej. Niemniej jednak, przedtem tam nie zaglądałem, teraz może się to zmienić (szczególnie, gdy dacie jakąś promocję na ciekawe gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Jak na moje, inicjatywa godna pochwały. Metro last Light było w naprawdę ciekawej cenie! Szkoda tylko, że nie miałem środków, by je zakupić. Zakupiłem wcześniej ze zniżką z muve.pl a i tak wyszło że zapłaciłem drożej.

@2real4game

Moim zdaniem, układ obecnie panujący w sklepie jest fair. Ty kupujesz grę za mniej, a oni i tak się z lekka odkują, dając zniżkę od ceny wyższej, co zresztą jest wyraźnie napisane.

A odnośnie konkursów na kupony: wierz mi, konkursy miałyby wzięcie. Są w końcu łowcy okazji, którzy nie przepuszczą nawet czegoś takiego jak możliwość zniżki bez wydawania kuponów Kompanii Graczy. A jakby to były zniżki na gry od Ubisoftu lub edycje kolekcjonerskie, wzięcie gwarantowane.

A czy decyzja była prawidłowa? Cóż, nie nam to oceniać. Ewentualna słuszność ataków o treści CD-Action się sprzedało będzie miało sens tylko wtedy, jak spadnie jakość samego pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jakieś fajne (...) pomysły na promocje, to piszcie.

-50% na Disciples 3: Reincarnation. Albo -75%, jeszcze lepiej :D

A co do samego sklepu, to pomysł jak pomysł. Niby tylko muve.pl, ale zawsze to jakieś dodatkowe promocje i przeceny. A przeceny zawsze są dobre ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja Skyrima i jego dodatków jest po prostu genialna! Idealnie trafiona w czasie, dla mnie. A jeśli chodzi o promocje, które można by zasugerować, to ja bym zasugerował próbę "wytargowania" zniżki na Fallouta 3 w wersji GoTY. O ile jest to możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa za bardzo fajną promocję na Skyrima. W sytuacji, gdzie ciężko jest wyrwać ten tytuł za dobre pieniądze, 50 zł to cena idealna i z miejsca poleciłem sklep CDA kilku znajomym, którzy od dawna czaili się na Skyrima. Sam być może zaopatrzę się w dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu zrobiliście kopię tego, co już istnieje. Od Muve.pl różni Was jedynie nagłówek. Ci, którzy się przyzwyczaili będą kupować na muvie, inni, być może przez sentyment przerzucą się tutaj. Ale czy to będzie dawać rezultaty, jakich się spodziewacie? Nie mam pojęcia.

Żeby chociaż strona główna miała inny wygląd. Nie przyglądałam się, ale ceny chyba też są te same. Najbardziej boli mnie fakt, że popełniliście ten sam głupi błąd jaki zapoczątkował Muve.pl. Dlaczego nie możecie zmienić koloru numerów stron do przeglądania, no naprawdę ciężko jest odróżnić białe od białego, nie wiem jak Wam, ale mi w każdym razie jest ciężko. Przez pierwsze kilka dni naprawdę myślałam, że Muve.pl ma tak malutki asortyment gier. Całe szczęście się pomyliłam :)

Bardzo Was proszę, zróbcie coś chociaż z tymoczy_na.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

sklep? spoko spoko.

ale myślałem, że pierwszy, dużym krokiem będą e wydania. najpewniej temat już został przewałkowany ale jeśli nie, to comyśli redakcja a co czytelnicy. ja się nie mogę doczekać. po latach kupowania actiona sterta makulatury...nie jestem sentymentalny ani nie mam w sobie kolekcjonera. i e wydaniia dają tyle możliwości...może kupiłbym wszystkie dotychczasowe numery:) dla mnie naturalne pytania jest kiedy w końcu bede mógł dostać e cd action?

no i kiedy jakaś apka;)

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że CDA wyjdzie z pomysłem sprzedaży gier, które pojawiły się już w ich piśmie, ale np. w promocjach itd. Póki co sklep wydaje się być tylko kalką z muve.pl. A szkoda, bo zapowiadało się nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...