Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Runes of Magic

Polecane posty

Głosowałem za tematem to warto żebym coś napisał. :) Zacznę może od tego, że to najlepsze darmowe MMORPG w jakie grałem. Dalej, wciągnęło mnie od samego początku (grą zainteresował mnie kolega), jednak po pewnym czasie, hmm, jakby zaczyna się nudzić. Pewnie w dużej mierze jest to spowodowane moją ogólną niechęcią do gatunku RPG (z małymi wyjątkami), jednak gra się w to naprawdę przyjemnie. Nieliniowe zadania, dużo grających stale osób, zróżnicowane lokacje i potworki. Ogólnie rzecz biorąc polecam, zwłaszcza że nie trzeba już ściągać całości z internetu jak ja to robiłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepsza darmowa gra mmo, masa nieliniowych questów, dużo ekwipunku, wiele osób z którymi można miło spędzić czas, jedynym minusem może być tylko waga instalki dla tych którzy nie kupili nowego cda^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że i ja wrócę do gry, bo mam nawet bardzo dobre wspomnienia z beta testów angielskich, i powiem wam. Że gra była nawet spoko, i nadal taka jest z tego co widzę po komentarzach. To jest coś jak darmowy WoW, ale czy lepsze, gorsze lub równe. Pozostawiam maniakom MMO do rozstrzygnięcia.

Najlepsze co mnie spotkało w tej grze, to zdecydowanie dobranie sobie dwóch specjalizacji. Podczas testów miałem maga / kapłana, ale chyba teraz zmienię na coś innego, jedyna wada ? No podczas beta testów, wierzchowce miały ograniczenie czasowe, tylko godzinę jazdy. :/ Może to zmienili nie wiem. Podoba mnie się to, że za diamenty można dokupić coś, albo zmienić wygląd postaci. Ja tam z tej gry jestem zadowolony, i pod koniec maja, kupuje CDA i instaluje grę z powrotem. :) I pytanie, jest jakiś Polski serwer PvE ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nieźle się załatwiłem z tym koniem, bo jest na 24 h, a ja go użyłem, pograłem z pół godziny, a następnego dnia jak chciałem pograć to go już nie miałem. :P Radzę wam użyć go gdy wiecie, że możecie akurat pograć nieco dłużej, bo inaczej to strata bonusa, dość przydatnego btw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z wierzchowcem jest tak, że na samym początku masz konia którego możesz używać przez 24h. Niestety później już trzeba wypożyczać albo na 15 minut albo na 2h.

Można kupić perma za diasy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne darmowe MMO, które mnie nie odrzuciło po godzinie. Poszedłem na wariata i zrobiłem wojownika(teraz13)/maga(teraz20), wszyscy dookoła mi to odradzali i... nie wiem o co im chodzi - gra się bardzo przyjemnie (trzeba odpowiednio dobierać umiejętności). Z plusów gry warto wymienić społeczność - mówisz, że "idę na bernoka" i po minucie masz 6-osobowe party, muzyka też przejdzie (jedyna gra obok Gothica i Wiedźmina, w której nie włączam czegoś w tle). Niestety koło 13:00 do gry zasiada umówiona banda "pokemonów" - od "xd" i "żal" zaczyna się u mnie rozwijać choroba zwana k*****cą, za to koło 22:00 można pogadać normalnie, tylko, że z reguły człowiek odczuwa o tej porze potrzebę snu.

Co do mountów - za diamenty (200-300) - trwałe, na dłużej można też wziąć za "monety phiriusa" - bodajże 1700 wystarczy na 30 dni.

Jakby ktoś się pytał, to: Eldownachi, oczywiście Cath (kanał z reguły drugi).

PS Widzieliście na runesofmagic-online.pl filmy z oblężeń? Nie wiem jak wygląda WoW (grałem kiedyś w WoWa u kuzyna, ale nic konkretnego nie robiliśmy), więc nie powiem, że to najlepsze MMO, ale chyba stwierdzenie, że jest na podium nie jest obarczone jakimś wielkim ryzykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej, ja sam używam często "xd" ale to już raczej z przyzwyczajenia... Zgodzę się, najlepsze mmo w jakie do tej pory grałem :). I zapewne moje ostatnie w razie jakiegoś kataklizmu dla mojej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie.

Może ktoś powiedzieć, jak wygląda sprawa z rasami i klasami w ROM ? Pamiętam z beta testów, że z klas byli tylko.

Zwiadowca, rycerz, wojownik, kapłan, mag, złodziej.

A z ras byli tylko ludzie. Może ktoś przypomnieć, czy coś się zmieniło w tych sprawach ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa pytania :

1. Czy woj/mag ma sens na dłuższą (tj. koło 40-50lvl) metę?

2. Serwery otwierają o 17:00 (według danych podawanych graczom przez ostatnie dni), czy o 15:00 (według zegara na runesofmagic.com)?

I żeby nie był to post "na pomocną dłoń", to napiszę jeszcze, że cenię bardzo w tej grze system przydzielania dobrego ekwipunku po większych misjach (nie wiem, czy jest tak także w innych MMO), dzięki temu nie za rąbanie potworków, a za coś sensownego dostaje się prawdziwe nagrody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa pytania :

1. Czy woj/mag ma sens na dłuższą (tj. koło 40-50lvl) metę?

2. Serwery otwierają o 17:00 (według danych podawanych graczom przez ostatnie dni), czy o 15:00 (według zegara na runesofmagic.com)?

1. Każde zestawienie dwuklasowości ma swoje wady i zalety. To czy to ma sens to zależy od twojego sposobu na grę i rozwijania swojej postaci. Ciężko napisać że takie połączenie będzie grywalne czy nie grywalne.

2. Podejżewam, że tego nikt teraz nie wie. Trzeba po prostu sprawdzić po 15, jak nie będzie działać to po 17.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzielenia itemów podczas chodzeniu na moby w grupach powiem wam tylko, że nie warto ciągle naciskać ''Need'' czyli Potrzeba. Ten wariant wybieramy tylko wtedy, gdy item pozwoli zwiększyć naszą siłę, jest dla nas i ogólenie go potrzebujemy. Jeśli chcemy dostać przedmiot aby go sprzedać to dajemy ''Chciwość''. Za ciągłe naciskanie ''Need'' można zdobyć tytuł, który bynajmniej nie jest pozytywnym tytułem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ninja Looter? Dawno w to gralem, na ok 30 lvl znudzilo mi sie ;/ Ale moze jeszcze raz dam grze szanse skoro tylu graczy dolaczylo, bo na terenach dla poczatkujacych moze nie bedzie tak malo ludzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Runes of magic gra...WRÓĆ.... grało się bardzo przyjemnie, ale kiedy gra została dodana do cda [bez obrazy] zleciała się banda debili [oczywiście nie mówię o wszystkich, którzy mają grę z cda], którzy potrafią tylko niszczyć przyjemność z gry i pytają o podstawy, a jeżeli takiemu delikwentowi powie się żeby z łaski swojej wszedł na forum, bo tam wszystko pisze zaczynają się wiązanki na poziomie podstawówki.Znając życie gra im się znudzi i po jakimś czasie znów będzie dało się normalnie grać.

Tak czy inaczej gra jest wspaniała.

LeboLebo, bo z tym koniem na 24h jest tak że zanim się wylogujesz musisz z niego sam zejść poprzez kliknięcie PPM na ikonce konia koło minimapki.

Ortheon ludzi może mało nie jest, ale większość tych "nowych" jest po prostu chamska.Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich.

PS.Gram na serwerze Saoraid Rycerz lv18/Wojownik lv2 nick: Kolosess

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by tak nie było gdyby RoM nie został spolszczony, bo zazwyczaj te chamy i prostaki nie znają do końca swojego języka a co dopiero obcy, pamiętam jak w tamtym roku po OB się przyjemnie grało ponieważ gra nie była bardzo znana i można było spokojnie pograć ze zgraną ekipą a teraz? brak słów

edit: diamenty można kupić za real kasę albo od jakiegoś gracza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest średnia. Gram sobie, gram, nic ciekawego... Tylko się dziwie, czemu jak np. idę do szkoły to cały czas myślę "którego questa wykonać pierwszego?", "czy dam temu bossowi rade?" itd. Ta gra ma swój UROK. Widziałem jak grają w WoWa (nawet sam grałem) i nie wiem za co ci ludzie płacą. No bo skoro mamy, być może, lepszą grę i to za frajer? Co do początku mojego posta, TO BYŁ SARKAZM. :) Grę oczywiście polecam każdemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam na hotkeyu " = " ustawiony ten teleport do mojego domowego miasta. Jak zmienić, żeby np. tym teleportem co mam na " = " teleportowało mnie do Varanas, czy innego miasta wybraengo ? Da się tak ? Czy zmienia sie to samo przy dluzszej grze ? Wytlumczacie mi wysztko :P

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...