Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Czekałem na Betę BC 2 z Filmików gra przypominała MW tyle ze na większych mapach i z pojazdami jako stary wyjadacza BF42 czekałem na godnego następcę BFa no i dostałem w końcu to co chciałem fakt że nie całkiem

po ładnych godzinach wygranych w MW mam spore problemy ze strzelaniem z BFBC2 choć część rzeczy jak Team play bardzo mi pasuje to system obrażeń w grze jakoś ma u mnie spory minus Gram medykiem z ciężkim KMem i nie raz muszę w kogoś wpakować 100 naboi aby ten raczył w końcu paść a z Barreta M9 wystarczy kilka strzałów ale być może to wina Bety zobaczymy

trochę dziwnie się rzuca granatami niby nasz wojak ciska go z całej siły a granacik leci sobie spokojnie od niechcenia powolutku sunąc po nieboskłonie (zwalam to na betę)

czy tylko mi przeszkadzają te nad wyrost rozwinięte HDRy ?

grę już zamówiłem czekam na pełną oby poprawili większe czy mniejsze błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Beta BC2 pobija MW2 ciekawe akcje, ładna grafika pomimo że gram na medium, dźwięki też niczego sobie łatwo to zauważyć jak nad głową leci heli ale trochę za duże wymagania jak na grafikę moim zdaniem. Crysis miał bardziej dopracowaną grafikę i do tego fizykę a miał mniejsze wymagania. Może bardziej zoptymalizują silnik do premiery.

Jak na razie nastawiam się na kupno i granie na medium aż dopóki nie kupię jakieś lepszej grafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem potwornego Buga W B: Bad company 2 Beta, mam nadzieje że w finałowej poprawia.

Jak byłem sam na serwerze i w drużynie atakujacej to leciały mi punkty doświadczenia, po każdej rundzie miałem ok 1900 punktów.

Bez minimalnej ilości graczy na serwerze potrzebnej do osiągnięć gra nie ma sensu, bo przy pewniej dozie cierpliwości można wbic na maksymalny level, sam zgrindowalem o 5 poziomów zanim mi się znudziło.

Poza tym wywala do windowsa jak na GG ktoś status zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na większości servów pb jest wyłączony

w zasadzie jedynie na polskich g4g.pl spotkałem się z PB

jeszcze jedna rzecz :

dla tych którym nie podoba się zbyt mały dmg :

grajcie na serverach hardcore

2-3 strzały z engineer'owego scara czy xm8 compact i koleś pada

są pewne utrudnienia np. nie widać ile ma pojazd życia , regeneracja hp tylko przez apteczki itp.

ogólnie imho gra się lepiej

btw

A do czego służy klawisz Q?;> Próbowałeś może użyć klawisza Q celując na pojazd z wolnymi miejscami? Zdaje się że wtedy prowadzący pojazd słyszy wołanie i na minimapie pokazuje się ikonka strzałeczki takiej zakręconej właśnie, mówiącej że ktoś zamawia taryfę

nie jest to prawdą

następnym razem sprawdź zanim kogoś poprawisz

strzalka pojawia sie sama z siebie , bez wciskania klawiszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poza hardocrem (muszę go przetestować) polecę friendly fire. Normalnie mnie denerwuje w grach, ale w tym przypadku ma sens. Nie ma sytuacji, w której biegnie na Ciebie piechota wspierana czołgami. Ci ludzie po prostu giną. Obrona ma wtedy sens...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił czemu was PB nie wywalił przez te GG bo przeważnie w grach z PB jest tak że GG/Fraps/Avast/Tlen + PB = kick z serwera.

Jakoś w BF 2 nagrywałem frapsem z włączonym GG i avastem i nic ;] Zawsze mam avasta i gg i nigdy mnie PB nie wywalił.

nie jest to prawdą

następnym razem sprawdź zanim kogoś poprawisz

strzalka pojawia sie sama z siebie , bez wciskania klawiszy

Oczywiście, że jest, jak się samo pojawia to bug.

A mi nie podoba się troche system "komend". Przydal by się jak w BF 2, po wciśnięciu Q pojawia się menu i wybieramy "medyk", "spot", "mechanik" ... itp itd. Troche denerwuje szukanie w tłumie medyka i klikanie na nim Q, a zazwyczaj on i tak ma to w d...

A mi się HC nie podoba. Nie można przycelować shotgunem i tym nadajnikiem mechanika :/ Strzelanie ze stacjonarnych karabinów to też problem :/ Powinny mieć taki swój celownik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest, jak się samo pojawia to bug.

A mi nie podoba się troche system "komend". Przydal by się jak w BF 2, po wciśnięciu Q pojawia się menu i wybieramy "medyk", "spot", "mechanik" ... itp itd. Troche denerwuje szukanie w tłumie medyka i klikanie na nim Q, a zazwyczaj on i tak ma to w d...

Taak! Bo juz nie raz ktoś pisze "i need a medic/repair/ammo...." tyle ze do Bad company przydał by sie mniej rozwinienty system komend bo w bf2 gra jest mniej dynamiczna i mozna sobie szuakc komend. Tu wolał bym jakis intuicyjny system.

A mi się HC nie podoba. Nie można przy celować shotgunem i tym nadajnikiem mechanika Strzelanie ze stacjonarnych karabinów to też problem Powinny mieć taki swój celownik.
Na tym polega Hardcore, ze nie wystarczy siasc do komputera włączyc gre i strzelac do wszystkiego co sie rusza i jest z przeciwnej drużyny a po 15min ownic na mapie. Tu trzeba finezji i taktyki xP A tracerem daje rade celowac podobnie stacjonarka. Każda bron ma celownik na Środku ekranu a poza tym stacjonarka ma namierzanie jak wystrzelisz. A co do ciezkich karabinow/blackhawka po 10 s juz sie wyczówa gdzie leca pociski i tez jest łatwo trafic. Dlatego ten trym jest Hardcore i wlasnie nie kazdy na nim powinien grac i nie kazdy go toleruje, jak dla mnie to tylko hardcore!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko macie może adresy Polskich serwerów do BC2 ?

i jeżeli macie serwery z HC podajcie bo DMG jest za mały na normalnych serwerach

wczoraj zagrałem się na Amen w BC2 rozwijając każdą profesję w becie na maxa powiem że szczerze zaskoczyło mnie jak przydatny stał się snajper w tej grze ze zwykłego Campera jest teraz prawdziwym zwiadowcą i w dodatku z morderczą kombinacją Mortara ;]

teraz w końcu każda klasa jest przydatna

propozycja dla graczy BC2 i forumowiczów którzy nie mają klanów wpiszmy w Clan Tag "CDAR" będziemy się mogli łatwo poznać na serwerach i stworzyć teamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zagrać tylko z Polakami.W ogole gra jest przednia tylko jest jeden mały problem, gdy gram i są czasami wybuchy to robia mi sie kolorowe kreski i to troche utrudnia mi gre.Mam kompa Intel Pentium Dual Core E5300 2,6 GHz , GF 9500 GT 1GB i 4GB RAM i Viste Ustawiłem na Low i dalej to samo. Wiecie może o co chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4nch3z

Pytanko macie może adresy Polskich serwerów do BC2 ?

i jeżeli macie serwery z HC podajcie bo DMG jest za mały na normalnych serwerach

poszukaj w Server Browser czegoś takiego

G4g.pl <chyba hosted by(..)> [3]

polski z hardcorem

propozycja dla graczy BC2 i forumowiczów którzy nie mają klanów wpiszmy w Clan Tag "CDAR" będziemy się mogli łatwo poznać na serwerach i stworzyć teamy

już taki pomysł wcześniej padł

mamy tagi <Actionum>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko macie może adresy Polskich serwerów do BC2 ?

propozycja dla graczy BC2 i forumowiczów którzy nie mają klanów wpiszmy w Clan Tag "CDAR" będziemy się mogli łatwo poznać na serwerach i stworzyć teamy

G4G.pl, mają 3 serwery, oznaczone kolejno [1] [2] i [3] Ten ostatni to tryb HC. Niestety nie ma szukajki serwerów w becie, musisz szukać "ręcznie".

Chociaż czekaj, można zrobić tak:

.../Moje Dokumenty/BFBC2Beta/GameSettings.ini odpalasz w notatniku i szukasz pozycji "FavoriteGames=" po czym po myślniku wpisujesz to:

G4G.pl hosted by GamesNet.pl [2]; G4G.pl hosted by GamesNet.pl [3];G4G.pl hosted by GamesNet.pl [1];G4G.pl hosted by GamesNet.pl [3];

Powinieneś mieć w ulubionych polskie serwery.

W sumie możemy przywalić sobie tag CDA i pograć razem ;]

Kurcze, skąd można ściągnąć betę ? Bo dorwałem klucz, a stronki nie mogę znaleźć...

Jajca se robisz nie ?

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&...804a89cea128776

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec odpowiedni skrypt by odblokować te bronie.

propozycja dla graczy BC2 i forumowiczów którzy nie mają klanów wpiszmy w Clan Tag "CDAR" będziemy się mogli łatwo poznać na serwerach i stworzyć teamy

Od początku bety gramy z tagiem <Actionum> wcześnie jw temacie masz Adres do Servera głosowego gdzie przesiadujemy jak gramy.

I tam sie bawimy własnie ...

np w taki sposob Obi1 (TargetZer0) Pilot UAVa xP

http://vimeo.com/9426330

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zagrać tylko z Polakami.W ogole gra jest przednia tylko jest jeden mały problem, gdy gram i są czasami wybuchy to robia mi sie kolorowe kreski i to troche utrudnia mi gre.Mam kompa Intel Pentium Dual Core E5300 2,6 GHz , GF 9500 GT 1GB i 4GB RAM i Viste Ustawiłem na Low i dalej to samo. Wiecie może o co chodzi

To wina karty graficznej.Poszukaj najnowszych sterowników,mi to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o polonizacji Battlefield'a?

IMO trochę szkoda, że będzie pełna lokalizacja, bo głosy Hagarda i reszty był naprawdę nieziemski.

Co prawda Mirek Baka zawsze rewelacyjnie wypada (vide. SC:CT i DA), ale jak wypadnie reszta? Ciężko powiedzieć. Mam nadzieję, że na x360 będzie lokalizacja kinowa, ale co zrobią pecetowcy?

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie przekonał link Hedrox'a z hyper'a

ostatnia akcja w heli rządzi ^^

btw. jeśli ktoś ma radeona - jakie macie stery ?

radeona mam od niecałego tygodnai , wcześniej zawsze był geforce'y i na amd.com najnowsze stery są z 1/27/2010 - czyli wyszły przed betą bc2

są jakieś inne , nieoficjalne dobre sterowniki czy cos w tym stylu ?

co ile mniej wiecej wychodza nowe stery na amd.com ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero uruchomiłem betę BC 2 i moim zdaniem pod względem ogólnych wrażeń według mnie wypada o wiele gorzej niż MW 2. Jedyna mapa w becie jest dla mnie zbyt duża i jakoś trudno było mi się przyzwyczaić. Bronie szczególnie z dalszych odległości bardzo nieskuteczne szczególnie klasy Assault. Plus za ogólną rozwałkę i mase pojazdów jakimi można się poruszać. Może inne mapy są przystępniejsze ale jakoś nie moge się przyzwyczaić do wielkości tej mapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mioodek

Szybka prawa : MW2 a BFBC2 to zupełnie inne gry. To tak jak z GW i WoWem. W MW2 liczą się fragi, natomiast w BFBC2 gra zespołowa i umiejętności wykorzystania sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destruction 2.0 są ludzie którzy na to narzekają, a bo to budynki są oskryptowane i zawsze zawalają się tak samo, albo walniesz w jeden punkt to zamiast zrobić się w tym miejscu dziura to rozwala się cała ściana itp. a mnie się to podoba bo np. taka taktyka za obrazowana na TYM filmiku może mieć zastosowanie i dla broniących i dla atakujących (z drugiej strony budynku jest kładka prowadząca na dach) ale wystarczy że Recon przeprowadzi na ten budynek atak moździerzowy i już nie jest tam bezpiecznie bo niema dachu, a wyobraźcie sobie jak by to wyglądało w MW2 wystarczyła by drabinka do wejścia na górę i było by kampienie na maksa, za to właśnie kocham BC2. Wiadomo jest kampienie (Sniper Hill) ale nie tak duże jak w MW2, tutaj każdy musi się przemieszczać bo pozostanie w jednym miejscu przez dłuższy czas to jak wydanie na siebie wyroku.

Druga sprawa ludzie narzekają na tą górę snajperów albo na to że śmigłowce są za mocne ale pomyślcie sobie jaka zabawa będzie w trybie Conquest czyli zdobywanie flag - wszystkie 4 odcinki będą połączone i będzie walka o punkty wtedy np. AH-64 nie będzie taki mocny bo nie nadąży za lataniem tam i z powrotem żeby bronić każdego punktu ale za to już sobie wyobrażam te akcje Black Hawkiem czyli desant żołnierzy którzy przejmą punkt na drugim końcu planszy. Dodać do tego jeszcze 10 dużych map i 4 tryby rozgrywki to zabawa będzie przednia :smile:

Co do polskich serwerów (HC między innymi) info na bieżąco macie TUTAJ i TUTAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero uruchomiłem betę BC 2 i moim zdaniem pod względem ogólnych wrażeń według mnie wypada o wiele gorzej niż MW 2. Jedyna mapa w becie jest dla mnie zbyt duża i jakoś trudno było mi się przyzwyczaić. Bronie szczególnie z dalszych odległości bardzo nieskuteczne szczególnie klasy Assault. Plus za ogólną rozwałkę i mase pojazdów jakimi można się poruszać. Może inne mapy są przystępniejsze ale jakoś nie moge się przyzwyczaić do wielkości tej mapy.

Bo to jest Battlefield, a nie call of duty. I tak w porównaniu do poprzednich części jest łatwiej. a mapa wcale duża nie jest.

A co do narzekania - zawsze się tacy znajdą, ja jestem jednym z nich i narzekam tylko na snajperów :P (np dziś, 15 osób - 8 snajperów...). Silnik Frostbite to chyba najlepsza innowacja w grach multi FPS, zniszczenia, każda kula zostawia dziurę, nikt się dobrze nie przykampi - dla mnei miodzio. Jak komuś nie pasuje to niech nie nażeka tylko niech idzie grać w coda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja gram głównie na serwerach G4G.pl pod nickiem takim jak na forum. Nieco dalsze wrażenia z bety są bardzo pozytywne, mało jest gier w które mógłbym grać tak długo tylko na jednej mapie i na jednym trybie. BBC2 właśnie taką grą jest. :) Już się nie mogę doczekać pełnej wersji. Wychodzi tuż po moich urodzinach, więc będę miał fajny prezent. Mam już w becie wszystko odblokowane więc czekam na full żeby od początku pnąć się w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...