Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

A ja mam pytanko dotyczące odblokowywania nowych broni,mianowicie czy to ja mogę decydować o tym jaką broń chce wybrać do odblokowywania???

Chodzi o to,że do odblokowania wyskoczył mi jakiś type 88 sniper,zupełnie niezgodny z moją profesją :dry: ( przez 10 leveli strzelałem tylko shoutganami jako engineer).

bug czy co??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaką klasą grasz. Np. jak grasz assaultem i zdobywasz nim punkty (assault points) to odblokowuje Ci bronie typowe dla assaulta. A dodatki odblokowuje z jakimś poziomem. A to co napisałeś to nie możliwe, bo snajperkę odblokowuje, gdy zdobędziesz ileś punktów snajpera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei jest zrobione tak:

Grasz zakładajmy Assaultem, zdobywasz ileś tam punktów asaultem i odblokowuje ci się XM8 PROTOTYP Bo to bron którą moze nosic tylko assault ale zdobywajac rownie odpowiednia range odblokowujesz Saige (shot gun) którego może nosić zarówno assault medyk jak i Inżynier. Więc Każda klasa ma przypisane sobie bronie które same się odblokowują wraz z postępem zdobywania punktów i rang.

nawiązując, nie ma tak jak w BF2 że wybierałeś sobie która bron chcesz odblokować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche z innej beczki. Mianowicie bardzo martwi mnie inforacja na stornie sklep.gram.pl

Chodzi o to że jest tam napisane, cytuje:

"Wersja językowa: w całości po polsku"

Czy mam to rozumieć, że dotyczy to tylko singla, czy moze EA planuje "uraczyć" nas polskimi głosami także w trakcie gry sieciowej ???

(ala World in Conflict gdzie zamiast "Traks are rolling" słyszymy "Gąsiennice się kręcą". Odkąd to usłyszałem ma koszm)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche z innej beczki. Mianowicie bardzo martwi mnie inforacja na stornie sklep.gram.pl

Chodzi o to że jest tam napisane, cytuje:

"Wersja językowa: w całości po polsku"

Czy mam to rozumieć, że dotyczy to tylko singla, czy moze EA planuje "uraczyć" nas polskimi głosami także w trakcie gry sieciowej ???

(ala World in Conflict gdzie zamiast "Traks are rolling" słyszymy "Gąsiennice się kręcą". Odkąd to usłyszałem ma koszm)

W grze powinna w opcjach dźwiękowych być opcja przełączająca głosy na oryginalne. To jest tez w becie ale nie działa ofkors bo jest tylko angielski. Nikt nie zwrócił na to uwagi?

UWAGA UWAGA:

http://hyper.pl/wideo-battlefield-bad-comp...ja-jezykowa_869

oglądajcie od 4 minuty:D warto oglądać do końca... końcówka jest najlepsza:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze powinna w opcjach dźwiękowych być opcja przełączająca głosy na oryginalne. To jest tez w becie ale nie działa ofkors bo jest tylko angielski. Nikt nie zwrócił na to uwagi?

Opcje zauważyłem. Pytanie czy będzie działać w polskiej wersjii.

Nigdy w życiu nie grałem z polskim dubbingiem. Dla mnie byłoby koszmarem, gdybym musiał grać w BF2 z dubbingiem;|

Same here. Zastanawiam się nawet nad ściągnięciem z zagranicy, ale to niestety droga zabawa ;/

wychodzi, na to że będę musiał jakoś przeboleć wersje polską (napisy + dubbing), z szansą na orginalne głosy w multi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem da rade zmienić z Orginalnego (ENG) na polski i odwrotnie. Mamy taka opcje w Menu Ustawień. A jeśli nie... no Aktorzy czasami nie za bardzo wczuwają się w sytuacje xP

po obejrzeniu reportażu Z Hypera moge powiedzieć ze nie jest najgorzej ale ja kdla mnie za spokojnie i za mało emocji w to włożyli xP

http://www.youtube.com/user/eapolska#p/u/0/0qAJFEd52h8

Więc co da sie zauważyć.

-Jest troche inny hud

-A jest przesuniete (juz ktos to pisał wcześniej)

-rozwalanie z C4 jest naturalne (IMO powinni obnizyc sile c4)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj no ludzie końcówka jest naprawdę fajna:D Moim zdaniem ten dubbing to nie fail. Mogłoby być dużo gorzej. I nic mi nie zastąpi polskiego K***A!!! żadne [beeep] nie jest lepsze. Przypuszczam, że przejdę kampanię 2 razy: raz z dubbingiem raz z napisami. Moim zdaniem Polacy to wieczni narzekacze.. Jakby się starać to i tak im się nie dogodzi. Ja się tam cieszę z tego co mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hedrox ja nie mam nic przeciwko polskiemu dubbingowi ale np "coś nadjeżdża" brzmi no nie bardzo. Ci od Polonizacji powinni wejsc na Ventrilo/Mumble klanow BFa któregokolwiek i posłuchać ich relacji z pola walki. I by sobie uświadomili co robią źle. Ale prawda nie ma to jak Polska Ku**a nadaje klimatu a włos się jeży x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj no a myślicie że nasi wojacy w Iraku krzyczą do siebie po angielsku?? A jak krzyczą po polsku to jest mało realistycznie? Bez przesady. Angielski nie jest "wojskowym językiem" jak to niektórzy uważają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 pytania,

1. Co to są te Dog Tags?

2. Za co się dostaje savior i avenger kills?

A z wersją językową, chyba najlepszym rozwiązaniem rzeczywiście będzie zmiana języków. Trochę nie rozumiem tego że po Polsku ktoś nie chce grać...

Btw, na prawdę przydałoby się coś zrobić z tymi helikopterami... RPG u mnie ma jakiś opóźniony zapłon i strasznie trudno trafić, z tą stacjonarną wyrzutnią też łatwo nie jest, na dodatek czas przeładowania jest dosyć długa. Jedyna nadzieja w taserach, ale nimi też przecież nie łatwo trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz kolejny - W BF sprzęt jest ważniejszy od jednostki. Nic nie zrobią z helikoptere, bo tak naprawdę przecież helikopter jest śmiercionośny i taki ma być w grze. Widac, że w BF 2 nie grales, jak tam są 2 dobre osoby w heli to nieraz 5 metrow nie przejdziesz.

Z RPG trudno trafić ? I bardzo dobrze, bo trzeba pomyśleć, trafić w niego nadajnikiem, zestrzelić karabinem. I tak ja na moj gut helikopter jest dosyć słaby (chodzi mi o pancerz i jego zwrotność).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avenger to tzw. payback - zemsta/mściciel np. koleś zabije członka squadu , Ty zabijesz tego kolesia i masz avengera

savior to wybawca , ale ciężko powiedzieć jak to działa , bo czesto jakoś tego nie dostaje a jeśli już to raczej nie zwracałem uwagi w jakich okolicznościach ( pewnie uratowanie członka squadu/drużyny )

a heli tak jak pisałem wyżej - odblokuj sobie drugą wyrzutnie (gustav ) i strzelaj , strzelaj , strzelaj...

w koncu napewno ogarniesz

a pozniej jak tylko zestrzelisz to w busika ( ta ciezarowka , ktora jest w office site site u attackerow ) i kradzież apache'a ;)

edit:

zapomniałem o dog tags : dostajesz za zabicie nożem kolesi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 pytania,

1. Co to są te Dog Tags?

2. Za co się dostaje savior i avenger kills?

1: Dog tags to można w słowniku sprawdzić: to są nieśmiertelniki. Zresztą przecież widać obrazek co to jest.

2. Savior kill to jest za ocalenie swojego. Czyli za zabicie wroga który zabiłby sprzymierzeńca gdybyś Ty go nie zabił. Zdaje się że kolega musi mocno obrywać i mieć jakieś 20% HP lecz nie zostać ostatecznie zabitym. Avenger kill jest podobny. Tyle że to jest tzw. pomszczenie kolegi i zabicie wroga zaraz po tym jak zabił kumpla.

@up nie myl avenger kill/pin z payback kill/pin bo to zupełnie co innego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA:

http://hyper.pl/wideo-battlefield-bad-comp...ja-jezykowa_869

oglądajcie od 4 minuty:D warto oglądać do końca... końcówka jest najlepsza:D

Polska lokalizacja - jestem tak pół na pół do niej przekonany, w niektórych momentach przyjemnie się tego słucha ale niektóre są jakieś takie dziwne. Co do etapu podczas drugiej wojny światowej to grać będziemy chyba Wyatt-em który prawdopodobnie jest dziadkiem Marlowa.

"Private Preston Marlowe

... He is not the first soldier in his family, his father fought in Vietnam and his grandfather was in World War II. It was because of that he joined the army and to "Fight for truth,justice and the American way"."

źródło

P.S.

podkładanie głosu pod gry i filmy animowane to to samo więc dlaczego np. w takiej

bardzo fajnie to polakom wyszło a w BC2 tak jakoś nie za bardzo fajnie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem właśnie bete BC2.Mam klucz do bety,ale jak wciskam autorun.exe to prosi mnie o włożenie płyty(lol).Co mam zrobić?

prawy - wypakuj tutaj ;] dziwnie to zrobili, trzeba rozpakowac plik .exe i kliknać setup xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem właśnie bete BC2.Mam klucz do bety,ale jak wciskam autorun.exe to prosi mnie o włożenie płyty(lol).Co mam zrobić?

prawy - wypakuj tutaj ;] dziwnie to zrobili, trzeba rozpakowac plik .exe i kliknać setup xd

albo odpalać z dysku C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z Hyper mnie rozwalił. Dubbing jest niezły naprawdę. Dobiło mnie to pod koniec "... a co to rakiety?? O.o. Rakiety!!!!!!!!!!! Widziałem, to tylko stare ruskie rakiety!" xD

Za to misja w japonii emocjonująca jak nie wiem co. Na pewno będą ją pare razy powtarzał. Czekam z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...