Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

w Sumie czasem jest przegięcie jest ze snajperami którzy tylko kampią

co do wielkości map to jak na BFa te mapy są małe polecam zobaczyć jak wielka była Al Alamine z BF42 ;] tam człowiek jak mu skasowali pojazd to był w biedzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Battlefield, a nie call of duty. I tak w porównaniu do poprzednich części jest łatwiej. a mapa wcale duża nie jest.
Jest łatwiej o 400% w stosunku do starych BFów. W BF2 by latac śmigłowcem czy jednym z Jetów nie wystarczyło wsiąść do niego i leciec, a i jest to bron smiercionosna jak sie potrafi latac.

Co do Destr. 2.0 wystarcza 5 c4 położonych w odpowiednich miejscach i budynek sie zawala. A i schematyzm troche irytuje.

Mapa Karkand z BF2

http://wiki.bf2s.com/maps/battlefield-2/strike-at-karkand

a tu Port Valdez:

http://planetbattlefield.gamespy.com/fms/I.../portvaldez.jpg

wiec mapy sa duzo mniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mioodek
Mam już w becie wszystko odblokowane więc czekam na full żeby od początku pnąć się w górę.

Pokaż screena, bo nie wierzę, że odblokowałeś te bronie za 1kk.

A snajperzy i ich "wzgórze" mocno wnerwiają zarówno jak się atakuję i broni, 2/3 ludu nimi gra. Ponarzekałbym także na debili wchodzących do heli oraz czołgów, medycy też czasami potrafią wkur..., bo im się healnąć nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż screena, bo nie wierzę, że odblokowałeś te bronie za 1kk.

Mówię o tych możliwych do odblokowania bez czitów lub "nadzwyczajnych" zdolności. :) Ja gram głównie Assaultem lub Reconem. Trochę mnie wkurza to rozwalanie celów, bo przychodzi sobie taki snajper, rzuca C4 lub wzywa Mortar i już rozwalone. No ale cóż, i tak zazwyczaj wygrywają obrońcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już w becie wszystko odblokowane więc czekam na full żeby od początku pnąć się w górę.

Pokaż screena, bo nie wierzę, że odblokowałeś te bronie za 1kk.

A snajperzy i ich "wzgórze" mocno wnerwiają zarówno jak się atakuję i broni, 2/3 ludu nimi gra. Ponarzekałbym także na debili wchodzących do heli oraz czołgów, medycy też czasami potrafią wkur..., bo im się healnąć nie chce.

Szkoda że nie mam screna bo jak napisałem parę postów wcześniej widziałem ludzi z broni po 1kkk

co do snajperów dobry snajper potrafi nie oddając nawet 1 strzału być w czołówce za sprawą marnego klawisza "Q" i dobrego dysponowania mortarem to że część ludzi po prostu nie używa albo nie reaguje na wołanie to już nie nasza wina

dzisiaj przez 3 minuty próbowałem dostać od asfalta ammo a ten nic dopiero dostałem jak i jemu się amunicja skończyła i sobie podrzucił skrzyneczkę

nie możesz winić ludzi że rozbijają ci czołg czy helikopter bo chcą wypróbować jak się lata bądź się nauczyć jak operować maszyną

Ale jak do Heli/Czołgu dopadnie się 2 typów znających się na rzeczy z odpowiednimi perkami (o ile mogę to tak nazwać) to

przeciwnik ma nieźle przerąbane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możesz winić ludzi że rozbijają ci czołg czy helikopter bo chcą wypróbować jak się lata bądź się nauczyć jak operować maszyną

od tego są puste servy...

a najlepsze jest jak taki "tester" bierze T-90 , jedzie do bazy wroga i wysiada sobie

żeby za chwile zginąć tym samym zostawiając czołg przeciwnikowi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwagę że np Helli nie jest dostępny od razu po za tym nie wy pierwsi wściekacie się na coś takiego w BF42,BFV,BF2 było tego naprawdę sporo czekasz na samolot 5 minut wsiada do niego n00b i rozbija się zaraz po starcie ;] taki jest urok serwerów FFA na nich chodzi o dobrą zabawę nie o przymusowe zwycięstwo

właściwie nawet fajnie że nasze kille/dedy są dostępne tylko dla nas a w ScoreBord istnieje tylko TeamPlay Score

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Mam do oddania 1 kod do Bety! Osoba która jako pierwsza napisze do mnie PW i kulturalnie poprosi otrzyma klucz ;)

*************

Mapka powoli zaczyna mi się juz nudzić, plus to, że ostatnio mam problemy z graniem bez hackerów. Same hedy z XMB to coś dziwnego ;)

***********************************

KLUCZ JUŻ ZOSTAŁ ODDANY ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem jako obrońca i recon z naszej drużyny podkładał c-4 pod objective. Mapa skończyła się po 3min. Przypomina mi się dota jak można było rozwalać własne drzewo/tron. Wystarczy, że typ się wkurzy i koniec. Ciekawe kiedy twórcy battlefielda pójdą po rozum do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem jako obrońca i recon z naszej drużyny podkładał c-4 pod objective. Mapa skończyła się po 3min. Przypomina mi się dota jak można było rozwalać własne drzewo/tron. Wystarczy, że typ się wkurzy i koniec. Ciekawe kiedy twórcy battlefielda pójdą po rozum do głowy.

Chyba nie pójdą. Na konsole są trofea/achievmenty, w których musisz zabić 5 kumpli nożem. I jeśli osiągnięcia będą dostępne na steam, to komputerów też takie coś nie ominie ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie do czołgów nie jestem złe tymbardziej wkurzające. Przeciwnicy maja czolg ale ty takze go masz. No z helikopterem jest roznie, bo czasami za (kierownica?) siedzii jakis noob przez duże S i lecąc wywija jakieś salta..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z imprezy wróciłem :) Kumpel, który dostał klucz już gra ze mną. W zgranym squadzie od razu lepie. Najczęściej gram medykiem i assultem, no i zwłaszcza tym drugim na punkty nie można narzekać.

Co do górki snajperów, grając Assa też leci dużo punktów zostawiając im ammo przy każdym spawnie.

A i pytanko, ta trzecia broń u assa (nie pamiętam nazwy) ma teoretycznie gorsze staty od tej z drugiego poziomu, ale wydaje mi się lepsza. Waszym zdaniem opłaca się jej używać ?4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej gra się X8 i kałachem, F2000 ma glupi celownik i mam z nią złe skojarzenia, bo z nią latały same nooby w BF 2 xD

Zresztą wszystko się zmieni z full wersją, jak będzie więcej unloacków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny level w Bad Company 2 wbity, czas podzielić się wrażeniami. Na początku oczywiście dziękuję za użyczenie klucza.

Jako, że na serii Battlefield w zasadzie się wychowałem, podchodziłem z pewną dozą niepewności do nowego Be-eFa. Bałem się, że jego czysto konsolowy rodowód zniszczy to, co zawsze było dla mnie najważniejsze - klimat wielkiego, globalnego konfliktu i współpracę między graczami. DICE na szczęście nie zawiodło, a już teraz mogę w zasadzie stwierdzić, że BC2 to najbardziej rozbudowana część serii. Jest przyjazna nowicjuszom, ma o wiele łatwiejsze sterowanie niż Battlefield 2 czy 2142, choć oczywiście brak padania dokucza - podejrzewam, że chcieli wyeliminować popularne dolphin-dive. Również weterani znajdą tutaj spore wyzwanie - wpadając w grupę 3 niemilców trzeba się wykazać iście nadludzkim refleksem i gibkością palców, by wyjść z takiej potyczki z tarczą. :> Nowe unlocki są niesamowite - każdą klasę można personalizować według własnego widzimisię, zależnie od np. sytuacji na, nomen omen, polu bitwy. Nowe odznaki, piny czy gadżety przedłużają rozgrywkę i dają kopa, by zagrać choć jeszcze jedna rundę, by odblokować wymarzoną lunetę z dwunastokrotnym przybliżeniem (tak było w moim przypadku). Co do pojazdów, to w zasadzie nie używam. Zawsze byłem zwolennikiem pieszej wędrówki po zbroczonym krwią śniegu, ale mam nadzieję, że pojawią się samoloty - w Battlefieldzie Drugim w kokpicie przesiedziałem ponad 300 godzin i nic nie daje takiej radości jak pikowanie z pułapu 2 tysięcy metrów na nic niespodziewających się "pancerniaków". Podoba mi się również to, że żołnierz ma o wiele więcej "życia" niż np. w Call of Duty - tam przecież jedna celna seria wystarczyła, byś się przygotowywał do restartu.

Z innej beczki. Moja ulubiona klasa to medyk, broń M249 SAW i 3 snajperka (nie pamiętam nazwy). Z assualta gram rzadko, mechanika nie lubię.

Pozdrawiam przy okazji Tekena, któremu gratuluję wygranej, z którym się spotkałem na polskim serwerze. Mój nick to Chrobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej gra się X8 i kałachem, F2000 ma glupi celownik i mam z nią złe skojarzenia, bo z nią latały same nooby w BF 2 xD

Zresztą wszystko się zmieni z full wersją, jak będzie więcej unloacków.

Coś insynuujesz w moim kierunku teken ?? :D

Mi akurat pasowało F200 ale teraz jakoś bardziej przekonuje mnie X8 i AEK(to nie kałach!!!!!!!!!!!)

Z tego co widziałem to i tak będę biegać z G36 MG i tym drugim podobnym ale w złotawym kolorze ale to u medyka. A szturmowiec (tak go już nazwijmy) to ciekawi mnie M16 i co to u eng będzie z M4, jeżeli będzie z tłumikiem to zobaczy się czy będzie miał tak zwaloną celność jak SCAR i X8 dla enga :ninja: .

:wub: I teken nie wiem czy wiesz ale przez twój MLN post zakładają ci funcluby na niektórych forach fanów CDA :wub: xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa bo nie masz włączonego FF ;] wczoraj z kolegą bawiliśmy się w al-kaidę ;] 2 snajperów 1 przyczepia C4 do drugiego i uraaa na wroga ;] wpadamy w tłum i kolega naciska guzik .... ech przydało by się FF ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja ostatnio miałem ładną uciechę gdy z kumplem (my obaj szturmowcy [rzeczywiście tak brzmi najsensowniej, mam nadzieję, że tak to przetłumaczą]) wbiliśmy na jedną z gór dla camperów (to chyba ta co jest apache już, z lewej strony gdy jest się broniącym, wchodzi się po takich skałkach), udało nam się wbić niepostrzeżenie, lekko przykucnęliśmy aby nas jeszcze nie widzieli i na krzyk ( ofc w memblu :P) rzucamy granaty i z granatników, po czym wbijamy dobić camperów, ich zaskoczenie było tak wielkie, że uciekali we wszystkie stron, ładny brecht mieliśmy, ale z pięciu ich tam siedziało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak system DMG jest lekko nie dopracowany 4 strzały z Shotguna z przylożenia aby ktoś raczył paść trochę nie teges ;]

z bety do poprawy kwalifikuje się

dźwięk kroków (nie słyszalne nawet jak do okola panuje cisza)

system DMG Barret 9mm lepszy od Shotguna ???

Hitboxy (ale to wada chyba wszystkich BFów) :P

PS szturmowcy z tymi ich granatnikami Arghhhh chyba spaczenie po MW ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

może być tak , że nie poprawią i będziemy poprostu na hardcore'ach grać

mi to by nawet pasowało...

dźwięk kroków ja akurat słyszę , czy to wroga , czy sojusznika

do hitboxów też akurat nic nie mam , tylko nie wiem jak ze strzelaniem w nogi bo zawsze strzelam klata-głowa

ale kto w sumie strzela po nogach ? =P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy którzy lubują, kochają CoD-a i szukają najgorszego w BC2 to tylko to że to co najlepsze jest w BC2 a w CoD-ie nie ma. Taka w sumie zazdrość :)

a beta przecież jest po to żeby powiedzieć twórcom co jest niedopracowane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...