Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2016

Polecane posty

Tropico 4 mi nie podeszlo, moze z 5 bedzie inaczej. Luciusa moze nawet odpale, pomimo dosc nedznych ocen tej gry, bo tematyka jest calkiem ciekawa. A GG&C wyglada sympatycznie w wolnej chwili jako odstresowywacz moze niezle sie sprawdzic. Ogolnie - ciekawy wybor tytulow w tym miesiacu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucka ograłem ~~20godzin, klimat jest fajny, same zadania trochę ograniczone i w zasadzie wiecznie jest jedna jedyna słuszna ścieżka dopiero w późnym gameplay'u gdzie reszta nie dociera ma się nieco więcej swobody ale też nie za dużo. Na plus fajne achiki :3. 

Guns - nie mam pojęcia co to

Tropico 5 - jak nie steam to bida, fajnie że 5, ostatnio grałem w 3 więc pewnie sporo się zmieniło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucius mam, grałem i było fajnie do momentu z pokojówką. Coś się wtedy zbugowało i ona nie reagowała. Gra mimo demonicznych klimatów bardzo fajna.

 Guns, Gore and Cannoli PL To coś jest podobne do Shank-a więc sobie odpuszczę. Tylko karty wezmę.

 Tropico 5 PL (Kalypso) Bardzo szkoda że nie na steam,Gog,origin czy uplay. Bo bym zagrał.

Ogólnie pełniaki fajnie szczególnie Lucius i Tropico 5. Ale numer kupię spokojna dyńka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Guns, Gore and Cannoli też będzie na steam, a tak to moja gra wisi pod znakiem zapytania. Lucius chciałem oddać kumplowi za coś innego ale niestety już go ma ><
Tropico 4 mi nie podeszło. Zainstalowałem, odpaliłem na chwile i usunąłem, z tą częścią będzie pewnie tak samo. Ogólnie lipa z pełniakami w tym numerze i cały czas liczę że w końcu pojawi się Risen 3 na którego jestem nakręcony niesamowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, duda1133 napisał:

kod do tropico 5 wpisuje jak się włącza grę

Czyli mam ją kupić i wtedy wpisać ten kod? Bo nie rozumiem :c        A jeżeli nie, to skąd mogę pobrać bez kupowania i WTEDY wpisać ten kod?  Plz help :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kondzio122 napisał:

Czyli mam ją kupić i wtedy wpisać ten kod? Bo nie rozumiem :c        A jeżeli nie, to skąd mogę pobrać bez kupowania i WTEDY wpisać ten kod?  Plz help :c

Ja też właśnie niewiem gdzie się wpisuje ten kod :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidu87 Telepatycznie, na mikserze, w Wielkim Zderzaczu Hadronów? Ewentualnie jak już chcesz być totalnym amatorem, możesz znaleźć komputer z napędem (kolega, wujek, stodoły z dofinansowaniem unijnym) i zgrać pliki instalacyjne na pendrive'a. To naprawdę takie dziwne, że gra dołączona do czasopisma na PŁYCIE, może wymagać napędu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...