Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2016

Polecane posty

Hahaha, człowiek po pracy ma mózg przegrzany, i najprostszego rozwiązania nie pamięta :P już się zgrywa na pena, swoją grogą, co raz więcej nowych komputerów nie ma napędów, więc przydało by się zrobić jakąś alternatywę dla posiadaczy takich sprzętów :D z Lords of the Fallen nie miałem żadnego problemu - wpisałem kod na steam i gierka śmigała :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2016 o 14:37, Smuggler napisał:






Kod wpisujemy w GRZE (gdy o to poprosi) a nie na stronie KALYPSO.

No to po co kod na grę, jak i tak jej się nie ma? 

I żeby otrzymać grę trzeba mieć grę? O.O 

Dzienw ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MrSwatPL napisał:

No to po co kod na grę, jak i tak jej się nie ma? 

I żeby otrzymać grę trzeba mieć grę? O.O 

Dzienw ;-;

Instalka jest na płycie poszukaj w zakładce pełne wersje w menu płyty. A jak nie tam to przeszukaj pytę przy pomocy ekslporatora Windows. Instalka jest w folderze nazwanym pelne. Tak ciężko jest poszukać gry na płycie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przyszłych pokoleń:

1. Wkładamy płytę do napędu

2. Otwieramy ''Ten komputer'' w starszych systemach będzie ''Mój komputer''

3 Klikamy prawym przyciskiem myszy na '' Stacja Dysków DVD RW (F:) CD-ACTION  ''

4 Wybieramy opcję '' otwórz w nowym oknie'''

5. Wchodzimy w folder ''pelne''

6.Otwieramy folder Tropico 5

7.Otwieramy aplikację o nazwie ''Setup''

8.Postępujemy zgodnie z instrukcją

 

Jeśli jeszcze ktoś ma z czymś problem pisać na pw

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się Wam zaktualizować grę do wersji 1.10?

Nie idzie grać w wersje wieloosobową - otrzymuje komunikat o niezgodności z wersjami. Próbowałem połączyć się z grą utworzoną przez kumpla i ZONK :( On ma pełna wersję STEAM z dodatkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tropico 5 :ohmy: Podczas instalacji ( w tym okienku ) wyświetlają mi się komunikaty "błąd kopiowania" . Gra po zainstalowaniu nie ma cutscenek,ekranu menu ani map. Co mam zrobić ? Zgłosić do reklamacji ? ( instalowałem 3 razy z tym samym efektem )

 

Reklamacja zgłoszona ( zakładki już działają )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem waszym prenumeratorem. Chciałem dziś pobrać klucz do tropico5 z kody.cdaction.pl, ale dostałem wiadomość, że nie ma już wolnych numerów seryjnych. Czy mogę dostać klucz do tej gry od was w jakiś inny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam problem jak koledzy wyżej tzn. nie mogę pobrać kodu z kody.cdaction.pl z powodu ,,Nie znaleziono wolnych numerów seryjnych. Skontaktuj się z adminem''.

I jak koledzy wyżej proszę o pomoc z rozwiązaniem problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze pełniaki jakich nie zainstalowałem.

W Lucka już grałem wydropiłem karty i mi się nie chcę grać ponownie, więc klucz został a Tropico 5 nie w moim stylu, chyba żeby było w czasach średniowiecza to bym pyknął. To trzecie w ogóle mnie nie interesuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też mam problem z Tropico, ale u mnie wygląda to nieco inaczej. Zainstalowałam grę razem z aktualizacją i patchem, który pobrał się z Internetu, ale po uruchomieniu nie ma w ogóle obrazu. Widać tylko kursor i słychać muzykę, gra teoretycznie jest na chodzie, bo po serii kliknięć na ślepo włączył się samouczek. Odinstalowałam i spróbowałam ponownie, tym razem bez aktualizacji, ale jest to samo. Podczas instalacji nie wyskakiwały żadne błędy, nie mam pojęcia, co się dzieje. Wklejam poniżej parametry mojego komputera, może to pomoże w zdiagnozowaniu problemu.

 

 

1a.png

1b.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...