Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Forumowe Eventy - propozycje, pytania, dyskusje

Polecane posty

Na prośbę podbiela zakładam temat, w którym będzie można dyskutować na temat forumowych eventów. Oczywiście, każdy może próbować robić prywatne eventy dzięki wpisom na blogach, sygnaturkach itd., ale jeśli chce aby taki event miał rangę eventu forumowego, powinen go zgłosić moderatorom, a my zadbamy np. o wpis w Kalendarzu. Oczywiście event musi nas zainteresować i musi być zgodny z regulaminem forum. Jakiegoś szczególnego regulaminu nie sporządzamy, bo zdajemy się na zdrowy rozsądek moderatrów i forumowiczów ;) Jak nam się coś nie spodoba, to na pewno napiszemy. Poza tym proszę powstrzymać się od durnowatych pomysłów w stylu "Kim jest Smuggler", czy "Spamujemy redakcyjne maile", bo możemy być niemili.

Forumowy konkurs, o którym informacja pojawiła się równolegle nie jest związany z tym wątkiem, zbieżność jest przypadkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał przecież, że coś większego się robi, więc to był chyba raczej żart. Bo forumowy event musi być czymś większym. Pisanie ogłoszeń, żeby ludzie wstawiali sobie do sygnaturek "nie kroję chleba latarką" byłoby chyba przesadą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard: profil i sygnatura to jednak nie to samo...

@m(s): zgadłeś

@Tur: dzięki za obronę i poparcie. Rzeczywiście coś kombinujemy z MAGnetem, a może także coś drugiego z kimś innym, ale to już tajemnica zupełna. Jako że musi być to dopracowana akcja, tak szybko się nie da. A w razie czego pomożesz w drobnych sprawach, co?

@down: taa, ale ja miałbym czyste sumienie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowanie. W przypadku tego iwętu gonitwa. Ale nie byle jako, bo w dzień patrona myśliwych, dzień popularnie zwany Hubertusem. Moglibyśmy zrobić forumową gonitwę. Od zebrania equipu ze stajenek, po dosiądnięcie rumaka, pogoń samą w sobie, po ognicho tego samego lub następnego dnia.

Jak miałoby to wyglądać? Opisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie propozycja druga - dzień Św. Patryka - symulacja irlandzkiego pubu, dzień robienia żartów(ale nie takich primoprilisowych) i ogólnego gaworzenia przy ognichu jak na zielone skrzaty przystało. Obowiązkowy zielony kostium skrzata!
Ale wiesz o tym, że Dzień św Patryka był 17 marca? Jakoś jestem zdystansowana do tego pomysłu, bo to tak, jakby gdzieś za granicą robiono sobie event na 11 listopada i wspólnie jedzono narodowego schabowego z ziemniakami (zawsze mnie to bawi). Albo chodzono na basen na wielkanoc na cześć chrztu Mieszka I. Coś trochę mi tutaj nie pasuje... Także mnie interesowałby tylko ew. event 'polowania' - musisz go tylko opisać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu był dobry event a mianowicie. Forumowicz miesiąca.

Może warto by pokusić się o reaktywację, gdyby było większe grono zainteresowanych ? Bo z tego co zauważyłem, to do FoKa ostatnio sporo ludzi się zleciało ? :) Sęk w tym że jak część się pojawia, tak szybko znika. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wyjdę z propozycją powtórzenia tego, ale na większą skalę. Skoro nagle wszyscy dostali korby na punkcie kota skrzyżowanego z grzanką, to można by to pociągnąć dalej. Zasady już u siebie wytłumaczyłem, ale admini mogliby wprowadzić elementy "ogólnoforumowe", np. wymienić część elementów graficznych forum na te związane z kotami etc. Ale event musiałby potrwać minimum przez weekend, żeby każdy dostał swoją cząstkę szajby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zawsze coś przyjemnego, a że jest jeden kot Behe... Ups :)

Znaczy się, chętnie bym się przyłączył.

Kurka, chciałem dać na ZO zdjęcie z Mistrza i Małgorzaty, ale że tam kot coś popija, to nie byłoby to raczej zgodne z regulaminem... Cóż, pozostaje mi szukać dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną propozycję: mianowicie o pewnej godzinie na forum miałyby się znaleźć wszystkie "kolorowe osoby" tzn. eksperci, moderatorzy, zwyciężcy konkursów, itd. Po czym cyknąć pamiątkową fotkę listy użytkowników na dole ;) Zabawa prosta, żeby nie powiedzieć prostacka, ale mogłoby to ciekawie wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Szczególnie przecieki na nr. specjalny lub urodzinowy... Niemniej, można by spróbować. Sam ciekaw jestem, jaki byłby odzew i jak szybko serwer by się zawiesił :].

@Down

Jak mi dasz ciastko, to przyjdę :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś zlot fanatyków CDA ? :P Bo w sumie, taki zlot byłby nawet ciekawy. Spotkać takiego Turambara, pogadać z ludźmi i w ogóle.

Przy okazji co do zlotu. Warra od Zielonej Góry ! To jest bagno ! :trollface:

Tak, wiem że powinno być mi wstyd, mówiąc na swoje miasto że to bagno ale. Kto nie widział tego miasta, niech lepiej go nie ogląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zorganizujesz, to nikt Ci nie broni. Przy czym czasopismo nie obejmuje nad tym patronatu - będzie to po prostu spotkanie.

Jest jeden oficjalny zjazd forumowiczów, na który rozsyłane są przez organizatorów zaproszenia. Zjazd ten odbywa się we Wrocławiu w okresie wakacyjnym (i też nie CDA nie bierze nad nim patronatu, ale przyjęło się, że to oficjalna impreza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że niestety, ale z powodów technicznych nie jest to impreza ogólnoforumowa, bo nawet samo rozesłanie zaproszeń do tych ponad 210 tysięcy forumowiczów byłoby trudne, a co dopiero sensowne zorganizowanie spotkania (choćby znalezienie miejsc), dlatego zaproszenia zwykle są limitowane i wysyłane użytkownikom, którzy dali się poznać na forum od dobrej strony i byli do tego aktywni - dzięki czemu wszyscy zaproszeni mają zapewnioną dobrą zabawę, a każda nowo zaproszona osoba (a nie jest ich mało, co roku zaproszenia trafiają się kilkunastu-kilkudziesięciu nowym użytkownikom) ma pewność, że jest to dowód uznania i zaufania :)

Dlatego dodam od siebie, że warto się starać - pisać przede wszystkim z sensem, ale i aktywnie - aby je dostać, do tej pory byłam na każdym 'oficjalnym' (ale jak już wspomniał Wies.niak - nie mającym patronatu CD-A) zjeździe i bawiłam się świetnie. Uwierzcie, my naprawdę chcemy, żeby jak najwięcej osób zasłużyło na forum na zaproszenie. Więcej o organizacji tegorocznego zjazdu - tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...