Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

czasami się zastanawiam czemu najpierw nie dadzą gry na PC a później na PS3 i X360, pewnie robią tak dla tego że gra na konsole jest 2x droższa ("Aby gra na PC nie konkurowała z tą na konsole" czytaj: aby zgarnąć większą kasę) cóż rozumiem że chcą zarobić ale niech przynajmniej nie robią takich głupich zabezpieczeń na kompa tylko dadzą coś czego nie ma na konsole.

gry na konsole i pc kosztują tyle samo, tylko w Polsce zrobili taką dziwną "ustawę".

opóźnienia wersji pc są spowodowane...no chyba sami wiecie czym....

tak btw. dodali nową mapkę do bety - bardzo klimatyczna, polecam sprawdzić:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami się zastanawiam czemu najpierw nie dadzą gry na PC a później na PS3 i X360, pewnie robią tak dla tego że gra na konsole jest 2x droższa ("Aby gra na PC nie konkurowała z tą na konsole" czytaj: aby zgarnąć większą kasę) cóż rozumiem że chcą zarobić ale niech przynajmniej nie robią takich głupich zabezpieczeń na kompa tylko dadzą coś czego nie ma na konsole.

gry na konsole i pc kosztują tyle samo, tylko w Polsce zrobili taką dziwną "ustawę".

opóźnienia wersji pc są spowodowane...no chyba sami wiecie czym....

tak btw. dodali nową mapkę do bety - bardzo klimatyczna, polecam sprawdzić:)

cóz skoro mówisz że to wina ustawy, ale nie zmienisz faktu że ktoś te kase bierze.

a jeśli chodzi o opóźnienia... uważam że warto czekać

może na PC i na konsole kosztują tyle samo, ale ja mieszkam w polsce gdzie gry różnią się ceną, a polska to wielka różnica od ameryki czy

w. brytani

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami się zastanawiam czemu najpierw nie dadzą gry na PC a później na PS3 i X360
Jak było powiedziane nie raz i nie dwa tak ja powtórzę - powód opóźnienia premiery PCtowej jest tylko i wyłącznie biznesowy :) Nie chodzi o to, że gry na konsole są droższe, ale panuje na nich mniejsze piractwo oraz lepiej się sprzedają czyli są większe zyski. To jest cały powód opóźnienia ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Co do piratów to jest to znana prawda od dawna ;) Szczególnie w sferach biznesowych... A co do tych narzędzi masowego zniszczenia to w multi na pewno ich nie będzie a singiel bardzo wiele zyska IMO przez dodanie tychże - większa różnorodność, bo w związku z nimi jest cały nowy rodzaj misji ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie podobają nowe zabawki i możliwości Ezio. Przede wszystkim to właśnie kusza i przeróżne nowe finiszery np. z ukrytym pistoletem, mniam, smakowicie brutalne :P Albo zabranie przeciwnikowi włóczni i rzucenie nią w innego strażnika - po prostu miodzio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy w całości ostatniego posta - BS

Przeklęci piraci!

Co do multi, to na bank będzie mega, ale... czołgi... kusze... to mi się nie widzi :dry:.

fajnie że jest multi, nawet bardzo, choć ja chciałem się kuszą pobawić już od pierwszego AC, a nowości też fajne nie zobacze i nie zagram, nie ocenie.

Zastanawiam się co nowego będzie w AC3, bo ja po tych wszystkich naowościach z brotherhood nic nie wymyślę :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twórcy mogą np przenieść grę w inne czasy (wiem, zły pomysł :tongue: ), a tam zapewne odnajdą nowe możliwości osadzenia bohatera w świecie gry - nowe bronie, przeciwnicy, fabuła itd.. Chociaż mi osadzenie rozgrywki jakiejkolwiek części AC w innych czasach niż jest to obecnie, wydaje mi się nietrafionym pomysłem.. Ale może.. Może by to była ciekawa innowacja.. Wszystko leży w rękach Ubi :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Co najlepsze to pamiętam, że identyczna akcja była przed premierą dwójki kiedy część ludzi nie mogła sobie za bardzo wyobrazić klimatu Asasyna innego niż tego z Ziemi Świętej. Jak się okazało - Ubi potrafi i to jeszcze jak tak więc... nie martwiłbym się na zapas ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość facetów będzie grać kurtyzanami, a nie jakaś paskudną złodziejką czy katem, chociaż wtedy polowanie będzie odrobinę za proste.
Z tego co jednak przeczytałem to wynika, że w grze jest tylko jeden model na gracza więc kto pierwszy ten lepszy :P Źródła nie podam teraz, bo jestem pewien, że w tym temacie o tym przeczytałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram... gdyby to jeszcze były jakieś nowe gameplaye pokazują niewidziane do tej pory fragmenty singla albo jakieś mapy to może bym się zaciekawił :P A tak? To tylko skórki z różnymi animacjami nie różniące się niczym poza tym. Proszę... rozumiem marketing, ale bez przesady ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ale, nie ma to jak sypać materiałami o danej grze każdego dnia. Nie liczy się treść, liczy się promocja :wink:. Przyznać jednak muszę, że filmiki te zmontowane są całkiem ciekawie. Nie umywają się do trailera z "Burn My Shadow" w tle, niemniej można je obejrzeć... A ja, jeśli nabędę nowego asasyna, ze względu na mój wrażliwy zmysł estetyki będę wcielał się w... No, zgadnijcie :tongue:. Wcześniejsza dyskusja na pewno naprowadzi Was na trop...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEJNY FILMIK Z BROTHERHOODA

A raczej kilka filmików z serii Rebuilding Trust With Your Friends After Playing Assasin's Creed Brotherhood Multiplayer.. Pokazują co może się dziać z graczami po długotrwałym graniu w multi :laugh: Prezentują się naprawdę fajnie i śmiesznie, a fakt, że "gra" w nich Rob Corddry, znany z filmu Harold i Kumar Ucieczka z Guantanamo Bay tylko zwiększył uśmiech na mojej twarzy :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...