Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

No pewnie że tak. Szkoda mi było jak nic nie mogłem wzmocnić. Fajnie by było jakby ktoś nas zaatakował w naszej willi i wiecie. Wzmacniamy mury, lepsze uzbrojenie dla naszych najemników, działa itp. To by było fajne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostaliśmy pierwszej książki Oliviera Bowdena, a tu już zapowiedziana jest nowa! Assassin's Creed Brotherhood! Nowa książka ma być dostępna już 7 grudnia. Dotyczy to jedynie angielskiej wersji książki. Co do polskiej nic nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja sobie chętnie kupię. Oby była w Polsce bo angielski nie zawsze mi dobrze wychodzi. Więcej co prawda rozumiem niż samemu powiem no ale cóż. :D Ja chętnie przeczytam. Może na święta dostanę trochę kasy to sobie zamówię wcześniej książkę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft poinformował o nagrodach, które będziemy mogli kupić za punkty Uplay:

Tapeta Assassin's Creed: Brotherhood (10 punktów)

Strój Ezio - młodego szlachcica (20 punktów)

Zbroja Altaira znana z Assassin's Creed II (20 punktów)

Strój Altaira (20 punktów)

Ulepszenie magazynka pistoletu, by pomieścił 10 kul (30 punktów)

Hellequin - postać multiplayer (40 punktów)

Dużo tego w porównaniu do AC2. Osobiście zainwestuję w pistolet i pewnie postać do multi. Tapety były już dostępne przy AC2. Strasznie kiepskie, w strasznie kiepskiej rozdzielczości. Strój Altaira? W 2 był niedopracowany. Strój szlachcica może być fajny. Ale Zbroja Altaira? Jeżeli będzie jakaś lepsza w Brotherhood, to po co to komu? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/15736

Jakby kogoś interesowało co patrząc na aktywność tematu na pewno tak jest :P, podano kilka informacji o DLC - potwierdzono postać Kopernika a także zlecenia jakie będzie wręczał Ezio [mam nadzieję, że zaraz nie podniosą się głosy świętego oburzenia, że "jak to polski astronom miał zabójstwa zlecać?!" :P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. Tylko jak mówiłem. Szkoda że tylko na PS3. Mam nadzieję że tylko na jakiś czas będzie na konsolce tej w ramach promocji gry na tężę "Playke".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/15754

Wygląda na to, że przyjdzie nam przywitać postać a w każdym razie skórkę Raidena w najnowszej odsłonie przygód Ezio co jest kontynuację patentu z ostatniej produkcji - wielkiej - Kojimy ;] Pewne to jeszcze nie jest, ale jak dla mnie screen zmniejsza ryzyko, że to bezczelny fake a przynajmniej ja mam taką nadzieję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dwa tygodnie przed premierą zamówię na jednym serwisie w nazwie GRY mający ;] Będzie można płacić za kolekcjonerkę przy odbiorze. Fajniusio ^^ Ja tam się doczekać nie mogę. Ale wiecie co. Mam uczucie że późnej DLC z Kopernikiem wejdzie na resztę platform. Po prostu Sony zapłaciło im za promocję PS3 i tyle. Wątpię by Ubisoft tak zrobił i resztę olał no chyba że Sony dużo zapłaciło za tą darmówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/15794

I jeszcze jeden pamiętnik dewelopera, który tym razem skupia się na chyba największej nowości w serii jaką jest tryb multi ;), lecz nie tylko. Trochę niewidzianych scenek z fabuły, potwierdzenie co jest celem Desmonda oraz ujrzenie co tak naprawdę chodzi w misjach wirtualnych ;] Smakowity kąsek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam iż wymagania będą te same ponieważ grafa się nie zmieni bo oni robią wszystko to samo co było w Assassin's Creed 2 silniku tylko że inne rzeczy :P

A te punkty. To ten tego je wszystkie podczas gry można zdobyć? Bo nie chce tylko tak że część punktów i muszę coś wybrać. Zbroi Altaira nie wezmę bo będę miał z kolekcjonerki (znaczy inną w sensie tą specjalną) co pewne spowoduje to że będzie i tak lepsza niż ta do odblokowania. Nie wiem jak z tą postacią. Chyba zbierać na nią będę. A ten strój młodego szlachcica to według mnie ten strój z 2 tyle że możemy go nosić cały czas czyli jak dla mnie nic ciekawego. Pewniakiem jest to że wezmę pistolki usprawnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maziak - Chodzi Ci o te punkty z Uplay? Te za które można kupić bonusowe itemki? Gabe z Ubisoftu mówił, że punktów zebranych w Brotherhoodzie nie starczy na wszystkie bonusy. Trzeba więc kupować rozważnie.

Co do tego nowego Dev Diary - Dobrze mówiłem! Nową bazą asasynów jest Monteriggioni! Tak jak mówi J-F. Boivin będzie to najlepsza część serii. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie. Ubi by se tylko nagrabiło. Najważniejsze tryby powinny być i to powinno być co najmniej 4-5. Jakby dali DLC to miałbym wątpliwości co do kupna następnej części :/ Bynajmniej niech nie dają coś ważnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nieeeee. Wiem że pewne są 3 tryby. Bynajmniej tak piszę w zakonie assassynów.

http://www.zakon-ac.info/acbhmp-trybygry

Znaczy tutaj. Ale uważajcie. Ta strona jest tylko dla Assassynów. Templariusze tu niestety nie wejdą. :P

Nie żebym dawał jakieś niedozwolone linki. To jest do tematu. Ale czytajcie to nic pewnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...