Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Oj, szkoda, szkoda miałem chrapkę na tą figurkę, ale wtedy kolekcjonerka byłaby 2x droższa... Mam nadzieję, że misje z Kopernikiem będą na innych platformach albo darmowe na PS3 a płatne na innych platformach. Co by spowodowało, że na PC dostaniemy za darmo, bo pewnie będzie tak jak ostatnio, czyli GOTY. :) Wiadomo coś czy komiks będzie wydany w Polsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w Story Trailer jak dla mnie lepszy od angielskiego. No może nie licząc żulowatego:"Znajdeeee przyjaciół". To było słabe. Ale głos w tle jest naprawdę mocny. Ogólnie polski trailer trzyma. Nie jest taki zły ale jakby miał być w grze to tylko z wyborem też na angielski. Nigdy nie wiadomo jaki jest a zawsze można zrobić na bloga porównanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że ten głos jest klimatyczny ? Sory, ale chyba nie oglądaliśmy tego samego trailera w oryginalnej wersji. Głos Cesara jest tak świetnie dobrany i charakterystyczny, że nie da się tego zastąpić. Dodaj do tego świetny akcent aktorów z "dwójki". Jak wyobrażasz sobie AC z polskim akcentem ? To by była totalna tragedia i sam się dziwię, że to piszę, bo zawsze stoję murem za dubbingiem w Mass Effect czy Dragon Age, ale Assasyn ? Nieeeee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kinowo. Dubbing IMO nie pasuje konkretnie do AC.

<-- piosenka ze Story Trailer. Może komuś się spodobała... ^^

EDIT:

Assassin's Creed: Brotherhood UKOŃCZONE!

http://www.zakon-ac.info/newsy-n-263

Jak możemy przeczytać na stronie Zakon-AC, gra osiągnęła złoty status, co znaczy, że jest już w pełni ukończona a jej finalna wersja została już wysłana do tłoczni. Trzeba pamiętać, że mowa tu tylko i wyłącznie o wersji Xbox 360 i PS3. Wersja PC jest ciągle w "przygotowaniu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przygotowaniu "biznesowym" dodajmy ;) Co do dubbingu to mam nadzieję, że to jakiś żart Ubi, bo już nawet po trailerze - obok złych głosów - widać desynchronizację tego co postacie mówią a tego jak to brzmi... Ok, w jedynkę grałem z dubbingiem i szło przeżyć, ale wersja angielska to jest to ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer nie tylko na nasz język został przetłumaczony.

http://www.youtube.com/watch?v=3LqVpaYLYpU <--- Niemcy (a myślałem, że nasza wersja jest słaba)

http://www.youtube.com/watch?v=QMfWPNbrhvM <--- Włochy (tutaj dopiero jest klimat ^^)

Tiber Island is an island located on the river Tiber, in central Rome. During the early 16th Century the island served as the headquarters of the Order of Assassins in Rome and as a base of operations for Ezio Auditore da Firenze's war against the Borgia. While Ezio went out undermining the Borgia's rule over Rome, Niccol? Machiavelli stayed on the island, training new Assassin recruits sent and saved by Ezio. On the In-game map Tiber Island is marked by a white Assassin symbol on a black background.

Czyli, że takim Monteriggioni w Brotherhood będzie wysepka. Fajnie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nic nie piszecie? Nie macie tematu? To przeczytajcie mój post odnośnie fabuły. Ja tu chcę popisać a nie ma z kim. No jak tak można.

A fajnie tylko że zamiast ulepszać wysepkę (nowe palmy :D) będziemy ulepszać Rzym. No fajnie szkoda tylko że trzeba czekać. Ja bym chciał grać w swoją kolekcjonerkę w necie :P

No i ciekawe jestem jak będzie z tym konkursem. Tym ze zdobyciem ostrza. Dobrze by było gdyby był pomysł nowej broni dla Assassyna. W końcu coś świeższego w tych konkursach. Chciałbym ja takie ostrze wygrać i to bardzo. No mówię wam. Marzenie nie z tej ziemi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tutaj nie spamujemy? ;] Ja tam nt. fabuły mogę pogadać a także tego co może zaoferować nam seria jednak dla kogoś jak ja kto przeszedł całą dwójkę i odkrył "prawdę" to musiałbym się powtarzać, bo już rzekłem nie raz i nie dwa, że jest szansa, iż Ubi każe nam w skórze Desmonda szukać

świątyń oraz Kawałków Edenu

rozrzuconych po globie w czasach współczesnych a szukając w Animusie wskazówek gdzie mogą być (jak chociażby

mapa świata ułożona w dwójce z kart Kodeksu

). Po prostu dwójka zapodała taki ładunek fabularny i takie możliwości rozgałęzienia/rozbudowania tego, że szczerze nie zdziwię się jeśli Ubi ilością części będzie chciało wprowadzić Simsy w kompleksy ;P Przerobili całą ludzką historię pod odwieczny konflikt Asasyni vs. Templariusze i właściwie czas gry może dziać się w... obojętnie jakim okresie wliczając w to II wojnę światową i

zabójstwo sobowtóra Hitlera (bądź jego samego)

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też prawda. Ale coś musi być z tym Hitlerem. Bankowo. II wojna światowa. Ale wtedy to nie będzie Assasynowanie. Będzie to się kłóciło z poprzednimi częściami. Strzelanka to, to nie jest. Z tego by się skradanka zrobiła bardziej. No cóż. Czekać na Brotherhooda. W tym czasie muszę się przestrzegać przed spoilerami których ktoś może nie opisać jako SPOILER. Mmmm..... Byle tylko czekać na tą smakowitą grę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też raczej nie widzę tego, żeby Asasyn nagle miał zacząć używać broni palnej na potęgę, bo jednak dla mnie ten klimat zabijania by gdzieś uleciał :P Choć wszystko zależy od tego jak skonstruowało by grę Ubi - wszak ukrytą spluwę miał już Ezio z ograniczonym zapasem amunicji ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed skradanką nie jest, a sam bohater jakoś nie unika otwartej walki. Samo uniwersum stworzone przez Ubi, system Animusa czy przedstawiony konflikt naprawdę dają pole do popisu twórcom. Szczerze chciałbym zobaczyć najpierw jaką historię przyniesie nam Brotherhood. W obecnym trendzie na olewanie graczy singlowych i wkładanie wszystkich sił w multi, nie zdziwiłbym się gdyby kampania w nowym AC trwała 4-5h ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jasne. Chyba licząc ze zbieraniem różnorakich elementów tak jak pióra. Tylko że pewnie dadzą znowu inne rzeczy. 35 w dzisiejszych czasach jasne :D Gra może być dłuższa i ciekawsza z powodu szkolenia assasynów jedynie. Tylko dlatego. A może doliczał włączanie się gry na słabym kompie gdzie Assassin's Creed chodził po 10 FPS :P To się nie dziwię. A właśnie. Jak się zebrało wszystkie pióra to coś się działo z matką Ezia? Bo jestem ciekawe bo zbierać mi się nie chciało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś dać link bo niestety teraz muszę kończyć i nie wiem czy jutro będę miał czas na szukanie. Bo to może być ciekawe. Ciekawe co będzie z rodziną w Brotherhoodzie i z tymi innymi

assassynami

no nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ale ta Peleryna dużo nie daje :P To taka mała niespodziewajka. Ja się dziwię że komuś się chciało zbierać. Wiecie ja lubię Assassin's Creeda. Jest to według mnie jedna z najlepszych serii w grach (przynajmniej w dzisiejszych czasach) ale zbierać piór mi się nie chce :D.

Jestem ciekaw jak się fabuła rozwinie, a co najciekawsze to widać już zarost na twarzy Leonarda po gameplayu którego oglądałem :P Ciekawe czy spotkamy Panią Monę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że o ile skarby chciało mi się zbierać, żeby mieć dodatkowe źródło dochodów tak tych piórek za cholerę :P Poza tym co to za prezent, który sprawia, że jest się permanentnie ściganym? Chyba tylko po to, żeby mieć permanentnego deathmatcha mi się wydaje :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...