Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Zaraz się posypią ostrzeżenia. Ludzie weźcie się w garść!

Ja po dłuższej przerwie mam zamiar wrócić do AC:B. Najpierw ciągnąć dalej multi, bo poznałem je w małym stopniu jak na razie. Potem pewnie przejdę jeszcze raz fabułę :D Chociaż teraz skupiłbym się raczej na dogłębniejszym zwiedzaniu i rozwijaniu gildii. W końcu trzeba jakoś czas do AC:R zapełnić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kupiłem Brotherhooda,naprawdę świetna gierka,jednak mam problem z postaciami w multi. Mam standardową edycję,ściągnąłem Porwanie Da Vinci jednak w multi nie mam arlekina i oficera,mimo iż widziałem te postacie u innych graczy i grałem nimi u kuzyna na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam pytanie - czy sam grasz na PS3 czy na PC? Bo jeśli na tym drugim to Wiki wyjaśniła twoje wątpliwości i wychodzi na to, że arlekin oraz oficer są dostępni dzięki DLC, ale tylko na konsoli ;) Zresztą może zamiast parafrazować już raz rzecz powiedzianą dam linka do źródła - http://assassinscreed.wikia.com/wiki/The_D...i_Disappearance

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem tą grę i muszę przyznać że jest godna polecenia, jak dla mnie duży krok w przód. Tak rozbudowanego assassina właśnie chciałem widzieć. Kampania jest jak najbardziej ciekawa i trzymająca w napięciu. Świat jest wypełniony ciekawymi zagadkami, zatem przeszedłem wszystkie poboczne wątki. W multi jeszcze nie grałem, bo single zapewnił mi naprawdę sporo satysfakcji, jak dla mnie kandydat na grę roku 2011.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Jestem w ostatniej sekwencji w grze i teraz nie da już się wrócić do Rzymu. Niestety nie zrobiłem jeszcze wszystkich zadań pobocznych i nie odkryłem całej Prawdy. Jest jakiś sposób aby wczytać grę do poprzednich sekwencji lub da się kontynuować grę po zakończeniu głównego wątku fabularnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że grę przeszedłem zatem spieszę z odpowiedzią na pytanie i stwierdzam, że po skończeniu głównego wątku można kontynuować zwiedzanie Rzymu oraz robienie dodatkowych zadań ;) Z kolei gdy zacznie się sekwencję ósmą bodajże NIE można wyjść z Animusa dlatego też najlepiej zebrać artefakty - robota na pięć minut góra - w Monteginiorri (pewnie nazwę przekręciłem ;P) przed nią ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Brotherhooda kilka dni temu i muszę z przykrością stwierdzić, że najlepsza część cyklu to to nie jest. Największym minusem jest fabuła i brak misji w stylu jedynki. Gra nazywa się Assassin's Creed, więc pytam się, gdzie są misje w stylu asasyna? Żadnych zabójstw, jakieś liniowe opowiastki, w dodatku z zupełnie nieciekawą fabułą. Oprócz tego - sterowanie. Grałem na padzie i niezmiernie mnie irytowało, gdy w jednym momencie Ezio sam skakał tam, gdzie chciałem, automatycznie wybierając miejsce, w którym wylądować, a za chwilę musiałem wymierzyć je z ogromna precyzją. Nawet nie wiecie, ile razy przez to zginąłem (albo zawaliłem misję)!

Ale jeśliby nie brać pod uwagę fabuły, a jedynie samą eksplorację, gra wypada znakomicie. Skakanie po Rzymie (który nie jest aż tak wielki, jak to mówiono) sprawia wiele przyjemności. Zwłaszcza, gdy ma się u boku kilku asasynów. Co prawda, Roma nie umywa się do Damaszku czy Akki z pierwszej części, ale i tak jest całkiem przyjemna.

Co do multiplayera, nie wypowiem się na jego temat, bo zdążyłem zagrać tylko kilka razy, później przestało łączyć mnie z jakimikolwiek serwerami.

Podsumowując, ACB jest grą całkiem niezłą, a to, że więcej napisałem o minusach, niż o plusach, o niczym nie świadczy. Najnowszy Assassin zasługuje na mocną ósemkę, ale nie więcej. Najlepsza i najbardziej klimatyczna była pierwsza część, chyba nawet Konstantynopol nie zastąpi mi klimatu Ziemi Świętej. Altair rządzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam pytanie - czy sam grasz na PS3 czy na PC? Bo jeśli na tym drugim to Wiki wyjaśniła twoje wątpliwości i wychodzi na to, że arlekin oraz oficer są dostępni dzięki DLC, ale tylko na konsoli ;) Zresztą może zamiast parafrazować już raz rzecz powiedzianą dam linka do źródła - http://assassinscreed.wikia.com/wiki/The_D...i_Disappearance

Oj, to chyba jednak poczciwa Wikipedia wprowadza w błąd :smile: Obie postacie bowiem - arlekin jak i oficer - były dostępne również na PC. Dlaczego napisałem były? Ano dlatego, że dało się je odblokować jedynie poprzez aktywację specjalnego kodu, otrzymywanego na wybranych stronach internetowych przy składaniu pre-ordera. Sam to zrobiłem, więc zdaję rzeczywisty raport :wink:

A w sprawie multi - kurcze, jakoś mnie przestało ciągnąć. Grałem jakiś czas z kumplem, zawsze przez mikrofon, i muszę przyznać, że wrażenia miałem jak najbardziej pozytywne. Jednak po dobiciu do tego 20 poziomu straciłem ochotę na grę, bo poza nowymi unlockami nie miała nic ciekawego do zaoferowania :confused: Wolę już zdobywać kolejne prestiże w Modern Warfare 2... Ale potencjał multi ACB ma, więc czekam na rozwinięcie pomysłu w następnej części serii. Którą z pewnością kupię, bo jestem fanem. A rozwijając już ten wątek, nie sądzicie, że opowiadana po raz trzeci historia Ezio może naprawdę się znudzić? Bo na to zaczyna wyglądać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ deoomen

Większość czasu spędziłem, dołączając do gier razem z kumplem. On wybierał serwery i wszystko było ok. Jednak sam również trochę pogrywałem i wiem, że wszystko się da. Niestety matchmaking do najlepszych nie należy i zanim zostaniemy przydzieleni do jakiegoś serwera, może minąć sporo czasu (czyt. coś w okolicach 10 minut). Musisz uzbroić się w cierpliwość i kiedyś na pewno będziesz mógł zagrać :wink:

@ Foonkone

Na to pytanie padła już wcześniej odpowiedź. Wystarczy przeczekać napisy końcowe, a powrócisz do pięknego Rzymu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy AC:B ruszy na pentium 4? bo AC dwójka ruszyła ale strasznie się "kiślowała*", i mam kolejne pytanie czy jest lepiej z optymalizowana niż dwójka?, bo chcę grać jak człowiek a nie cały czas mieć akcję jak w zwolnionym tempie na ekranie.

*Czyli strasznie spowolnione miejscami tempo gry, a w zamkniętych lub z mniejszą liczbą detali, działa szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Jestem w ostatniej sekwencji w grze i teraz nie da już się wrócić do Rzymu. Niestety nie zrobiłem jeszcze wszystkich zadań pobocznych i nie odkryłem całej Prawdy. Jest jakiś sposób aby wczytać grę do poprzednich sekwencji lub da się kontynuować grę po zakończeniu głównego wątku fabularnego?

Przejdź tą sekwencje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie,przeszedłem grę,odbudowałem Rzym,ale dalej nie wiem do czego służą te pieniądze. Wiem tylko tyle,że jak je rozsypię to ludzie zaczynają je zbierać,ale do czego można zastosować to w praktyce?

Mogły służyć do odwrócenia uwagi, bo jak je rzuciłeś to strażnicy zajmowali się szukaniem, przez co Ty mogłeś działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,ja zawsze robiłem to tak,żeby cywile zbierali,a ze strażnikami to nie próbowałem.

I jeszcze jedno,jeżeli zsynchronizowałem się ze wspomnieniem na 100% i będę chciał je przejść jeszcze raz dla zabawy,nie synchronizując się na 100%,to czy znów będę miał na nim 50% czy zostanie 100% ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem. Zostanie 100%, więc możesz bez obaw powtarzać wspomnienia.

No i moje małe pytanie, udało się komuś zebrać dwie spreparowane głowy bez inwestycji w sklepy kupców? Ja znalazłem jedną w skrzyni, ale drugiej nijak nie mogę zdobyć. Nawet inwestując w sklepy szybciej przeszedłem całą grę, niż zainwestowałem tak dużą sumę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanie... czy ktokolwiek jeszcze w ACB gra po sieci? Kupiłem sobie grę w tym tygodniu, postanowiłem ostatnio wypróbować tryb multi... tylko serwera żadnego znaleźć nie idzie.

Nie mówcie mi, że ludziom już się znudziło wzajemne wbijanie sobie ostrych przedmiotów w plecy i inne czułe miejsca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z trybem multi - nic nie znajduje. Ale domyślam się, co może być przyczyną. To nie jest gra stricte PCtowa, po prostu na tej platformie mało kto gra w tego typu gry, a na multi to już w ogóle. Po premierze przez jakiś czas serwery są pełne, ale ludziom się to nudzi i przestają grać, bo ileż można sobie wbijać nóż w plecy. PC = CoD, BF, WoW, The Sims. Wiem, na tym forum nie zupełnie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę cały świat, to tak to mniej więcej się kształtuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem natury sprzetowej. Niedawno kupilem nowy komputer o bardzo dobrej specyfikacji, oto i ona:

Zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm

Płyta główna ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155

Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155

Karta graficzna Asus GeForce GTX 570 1280MB

Pamięć Good Ram DDR3 8 GB (4x2GB)/1333MHz PC3-10600 CL.9

Kiedy gralem w AC:B na starym monitorze o przekatnej 19 cali wszystko bylo wporzadku, gra chodzila plynnie na maksymalnych ustawieniach graficznych. Natomiast na nowym monitorze ktory obsluguje rozdzielczosc Full HD (Philips 224CL) gra na maksymalnych ustawieniach ewidentnie przycina. Nie wiem dlaczego, dodam tylko ze komputer dziala na standardowym chlodzeniu, nie byl on podkrecany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serię Assassin's Creed lubiłem, lubię i będę lubiał

za to jak doskonale łączy przyjemność z grania z

niezłą fabułą i świetną grafiką. Jak dla mnie świetna gra

jak zwykle zresztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...