Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Ogolnie o grach

Polecane posty

Już służę wyjaśnieniami :P

Zwiastun, info i screeny TUTAJ

Zapowiada się najbardziej widowiskowy spektakl akcji od czasów God Of War 2

No kliknąłem w linka, całkiem ładne zdjęcie, lecz gdzie jest ten screen?

ten screen jest PROSTO Z GRY, a nie z cut-scenki jak twierdzi Ninja Theory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten screen jest PROSTO Z GRY, a nie z cut-scenki jak twierdzi Ninja Theory.

Robi wrażenie, muszę przyznać (choć jak na mnie zbyt dynamiczne). Jak na razie czekanie na PS3 w Polsce sobie odpuszczę (prawdopodobna cena...). Pewnie zakupię sobie tą konsolkę, gdy powstanie czwórka (tak jak zamierzam zrobić z PS2). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2 możesz sobie kupić już dziś, przecież nie jest drogie. Nie musisz na to czekać aż do czasu premiery "czwórki" :D

Aaaa... Źle napisałem. :) PS2 kupię teraz, lecz jeszcze poczekam na oficjalne pojawienie się trójki w Polsce (wtedy pewnie taniej będzie). Natomiast PS3 kupię przy prawdopodobnej premierze PS4. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś FPS na PC obsługujący pada ?

pytam bo nie jestem złamas i wolę grać padem.

A ten, kto gra na klawikord+szczur to zlamas? Prfff... Tos dowalil. W takiej kombinacji gra sie po prostu latwiej, a po co na sile cos utrudniac? Zastanow sie. Zeby byc tró. Zeby zamanifestowac swoje konsolowe pochodzenie? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grek ale zes walnął ze ty taki konsolowiy ziąąąąa jesteś nie??? i trendi fajny bo ci co graja na klawie to złamasy ???? :lol: :lol: :lol: (chociaż padem dobrze grało mi sie np. COD2 i GoW to klawka jest bez porównania i co ze niby jestem złamas??? :lol: ) Co do pada to wiem ze w CoD2 da sie grac na padzie .

BTW jesli fps na padzie to tylko xboxowym . Dualshocka mozna o kant (_!_) potłuc moze i jest lepszy w PES ale w CoD na tym sie grac nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie toleruję pada do gier innych niż sportowe. Nie wyobrażam sobie grać w FPSa na padzie. Mysz musi być.

Odczepcie się od Greka. On jest podwórkowym mistrzem w grze na padzie. Nawet w pasjansa na nim gra. Klawiatury i myszy nie ma przy kompie. Pisze padem offcoz. Nie będzie się zniżał do poziomu zwykłych, szarych graczy. Nawet w RTSy będzie grał padem ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grek - to żeś walnął... oczywiście, rozumiem, ze to był taki "żarciorzzzzz"? ;)

A tak jestem ciekaw, kto się wybierze/wybrał (?) do peestrójkowej ciężarówy w waszym mieście? I w co najchętniej tam zagracie? (zapraszam na www.playstation.pl)... Ja się strasznie napaliłem na Motorstorm (chcę to na PC!), mimo, że za racerami nie przepadam...

No i jeszcze jedno - ja oczywiście planuję się wybrać do ciężarówy, nie bacząc na to, że w czasach tego "genu" (;)) jestem po stronie Micro$oft...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grek - to żeś walnął... oczywiście, rozumiem, ze to był taki "żarciorzzzzz"? ;)

Bardzo ambitny i udany w dodatku ;)

A tak jestem ciekaw, kto się wybierze/wybrał (?) do peestrójkowej ciężarówy w waszym mieście? I w co najchętniej tam zagracie? (zapraszam na www.playstation.pl)... Ja się strasznie napaliłem na Motorstorm (chcę to na PC!), mimo, że za racerami nie przepadam...

W moim mieście nie będzie! :o A to niespodzianka. Gdyby była, to oczywiście bym się tam wybrał, chyba że natłok pospól... eee, innych graczy był zbyt duży ;) Do innego miasta żeby zobaczyć się nie wybieram, aż tak źle ze mną nie jest. A obadać chciałbym Motorstorm i Resistance, no i oczywiście rewolucyjne Genji 2 (real time weapon change!) by powalczyć z giant enemy crabem. Massive damage! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy PS3:

http://www.gry-online.pl/s018.asp?ID=398

Z tego tekstu można wywnioskować, że PS3 jest solidną konsolą, ale nie ma mowy o żadnej rewolucji. Trzeba poczekać jeszcze parę miesięcy aby można było w pełni ocenić możliwości tej konsoli, bo jak na razie jest to nieopłacalna inwestycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grek - w takim razie ja też nie będę złamasem i zrobię wszystko, zeby w Tekkena 6 (widzieliscie nowe postacie: tego obojniaka i tą babkę? XD) pograć na klawierce ;)

Aha - fajna relacja, szkoda, ze u mnie ciężarówa będzie dopiero w połowie kwietnia (17. i 18. - Szczecin)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie nowe postacie: tego obojniaka i tą babkę? XD

ja zostaje przy swoim i nadal myślę, że LEO (o lol!) jest kobietą

Zafina jest spoko sex-bomba i ma ciekawy styl walki. Szkoda, że gra narazie wygląda tak nieciekawo :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grek - że jest babką, ba! kiedy goją pierwszy raz zobaczyłęm, pomyślałem sobie, że całkiem ładna jest :D Dopiero potem przeczytałem, ze to facet... czyżby twórcy zainspirowali się (nie)sławnym Tokio Hotel?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę z innej beczki. (Nie) ciekawy news pojawił się na GOL-u:

75 lat więzienia dla "entuzjasty" GTA

Jakże lubimy informować was o pozytywnych wydarzeniach i odkryciach związanych ze światem elektronicznej rozrywki – wydarzeniach, które stawiają gry w dobrym świetle i są dowodem na to, że przedstawiające je jednowymiarowo jako źródło wszelkiego zła media mylą się – i to grubo.

Dziennikarska rzetelność wymaga jednak opisywania również i mniej chlubnych przypadków wpływu gier na prawdziwe życie, zresztą każdy zdrowo myślący człowiek (fan gier czy też nie) doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że zawsze istnieją dwie strony medalu.

Ale do rzeczy. Gazeta San Fransisco Chronicle donosi, że 27-letni Gregory Colbert, szef gangu Nut Cases (Wariaci), został skazany za morderstwo swojego wspólnika na 75 lat więzienia. Sześć pozostałych członków gangu oskarżanych jest o zabójstwo pięciu osób w latach 2002-2003. Nut Cases grasowali w tym czasie po ulicach Oakland (Kalifornia) pod wpływem narkotyków i organizowali akcje znane z Grand Theft Auto III (m.in. kradzieże, napady, morderstwa) – jak zeznali policji, gra zainspirowała ich do tego.

Tja ci ludzie dokonywali przestępstw bo grali w GTA. Co tam, że są gangsterami ważne, że grali w GTA 3 i ważne, że jest kolejny powód aby krytykować gry.

To zdanie najlepiej komentuje tą sytuacje i zgadzam się z nim w zupełności:

Rzecz jasna w gruncie rzeczy przypadek ten świadczy nie tyle źle o samej grze, co o kondycji psychicznej członków gangu. Niezależnie od tego, czy grali w GTA czy Barbie Horse Adventures, są (teoretycznie) dorosłymi ludźmi odpowiedzialnymi za swoje czyny. Niezależnie od tego sprawa z pewnością stanie się – bo jakże by inaczej – wodą na młyn dla różnych Jacków Thompsonów tego świata.

Ciekawe co by się stało gdyby grali w postala :roll: .

PS. Czym różni się kara dożywocia od kary pozbawienia wolności na 75 lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by się stało gdyby grali w postala :roll: .

PS. Czym różni się kara dożywocia od kary pozbawienia wolności na 75 lat?

W praktyce niczym, w Ameryka słynie z tych "dziwnych" wyroków, np. 240 lat pozbawienia wolności - co się będą rozdrabniać.

Co do samej nagonki - norma. Najśmieszniejsze i tak jest zawsze to że nigdy takich artykułów czy felietonów nie napiszą ludzie którzy siedzą w branży i naprawdę znają się na rzeczy. Siedzi gryzipiórek za biurkiem cały dzień, dostaje fajny temat, i czy się zna czy nie, czy grał w grę (jakąkolwiek?) czy nie, to i tak coś ciekawego nabazgroli. "Dorośli i dojrzali" ludzie którzy nie bawią się już w takie rzeczy, naturalnie to poprą, bo przecież na coś zwalić winę trzeba. Ciekawe co było kozłem ofiarnym, gdy radio, telewizja i gry video nie były jeszcze w planach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...