Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Więc tak. Kiedyś miałem to zainstalowane. Chodziło o podmianę plików. Ściślej to main.scm i script.img, znajdujących się w data/script. I jeśli nie zrobiłeś backupu tych plików to może być ciężko. Zwłaszcza, że podobno po dokonaniu podmiany nawet save przestaje działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja z tym tytułem nie wiążę nadziei. Bo po co, skoro wiadomo, że gra będzie doskonała? Sprzedaje się świetnie, oceny wspaniałe, 2 miejsce na liście najlepszych gier wszechczasów, tyle zmian. Ech, sądzę, że bedzie to najlepsza gra w historii PC!!!

Hehe...Lubie przeglądać stare posty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie zagrac, przypomniec stare czasy jednak jest problem z pewna misja... : D

Key to her heart problem taki ze wgrałem... patch hot cofee, i nie moge go usunac... A przejsc misji z tym ptachem nie umiem, nie wiem jak mam nacisnac przyciks dy dobrze... dac klapsa (lol)...

Jak to usunac przejsc ; D

Hehe tak to jest jak się człowiek połaszczy na durną mini gierkę i postów w temacie nie czyta

A ja własnie ukończyłem San Andreas :cool:

Trwało to chyba z przerwami ze 3 lata :laugh: Do 100 zabrakło mi tylko chyba jednego wyścigu (latania samolotem akrobatycznym) ale już nie miałemsiły się z nim zmagać drugi raz - pierwszy zaliczyłem jak grałem z coffie modem który mnie zmeczył tylko :) (szczerze odradzam)

Niestety nie da się bo zapisy są niekompatybilne... doszedłaem do tej właśnie misji i zonk :/ Zaliczałem grę jeszcze raz. Alternatywą jest pominięcie napadu, albo dysponowanie zapisami przed jego zainstalowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pragnę tylko zwrócić uwagę na fakt, że w podstawowej wersji GTA multi nie występuje (integralną część do gry wprowadzili panowie z R* dopiero w czwórce). Trzeba posiłkować się jakimiś modami zassanymi z odmętów internetu :happy: Polecam poszukać w Googlach np. MTA, SA: MP. Powinno coś się pokazać :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś widziałem takie mody, ale ich nie pobierałem, bo miałem wolny internet i nie mogłem grać w Multi.Teraz gram w w różne gry w multi i chyba niedługo poszukam najlepszego moda, który daje taką możliwość, bo gra jest super bez modów, a mody tylko ją upiększają.:)

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zgodzę się z cichym bobem, warto się pomęczyć, aby potem dobrze jeździć. Choć to żadna szkoła w porównaniu z tym, co dopiero nadejdzie, czyli... szkółka latania. Prawdziwy koszmar, ja to rzuciłem w diabły po 20 próbach, a mój brat męczył się bardzo długi i w końcu się udało. I potem wcale lepiej nie latał, no może odrobinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to też raczej irytowało niż bawiło. Choć nie są one trudne, to zdecydowanie żmudne. In fact, teraz przechodząc SA posiłkuję się raczej save editorem (odhaczyć i gotowe) bo zwyczajnie szkoda mi czasu i chęci na takie pierdółki. Szkółką latania (obowiązkowa), jazdy (konieczną by mieć dostęp do misji dla salonu samochodowego) i płuca nurka dla Woozie'go (też obowiązkowe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ja za pierwszym razem, (grałem z kodami, ale wszystkimi jakie mi były potrzebne.) szkołę latania próbowałem przejść przez cały pierwszy miesiąc wakacji, (kilka lat temu) grając ok. godzinę dziennie. Później udało mi się jakoś przejść. A gdy drugi raz przechodziłem San Andreas, (tym razem bez kodów) szkołę latania ukończyłem za 15 minut. Nie wiem czemu tak się stało. Na pewno nie jest to oznaka moich umiejętności, bo do tej pory latanie w SA ograniczam do minimum. Możliwe, że miałem niebywałego farta. Ale potem przez dużo czasu chodziłem dumny z siebie i szpanowałem przed kumplami, którzy się męczyli, moim osiągnięciem. :D heh. A co... :D

Raz też ktoś mi skasował save po szkole latania, ale to 'nic'. (Przy drugim podejściu z kodami, ale tylko trzema: na nieśmiertelność, nieskończoną amunicję i brak zainteresowania ze strony policji)

Po tym 'incydencie' zabrałem się za San Andreas bez kodów. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynałem na kodach ale poźniej spróbowałem bez haxów i owiele lepiej się grało a szkoła latania prosta była ;d Najlepiej wbić na tą baze wojskową i uciekac czołgiem albo tym pionowzlotem (nie wiem hydra, harier?) albo do pociągu i leciec byle sie wykoleił lubie tam takie zabawy ;d.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...