Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

W końcu kupiłem Yoricka i muszę powiedzieć, że jest to bardzo fajna postać. Na pewno nie jest bezużyteczna, robi naprawdę dobry dmg, i jeśli ktoś umiejętnie nim gra jest bardzo pomocny, a na pewno jego ulti potrafi odmienić losy team fightów. Według mnie te stworki za szybko giną, chociaż i tak bardzo dużo robią. Gdyby nie te serwer pewnie znalazłbym idealny build. Jak dotąd jestem zadowolony z zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealnym buffem dla Yoricka byłoby sprawienie, że nasze ghule nie mogą być zranione przez wrogów, ale tak jak obecnie jest, tracą ileś procent życia co sekundę. Według mnie tylko nasze summony są tutaj lekko niedopracowane, a poza tym to postać jest bardzo fajna ^^ No to teraz czekamy na kobietę-tanka !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarvan już nie jest OP, ale to bardzo przydatna postać. Tank z masą CC, utility i z dobrym dmg to nie jest coś czym jakiś team by pogardził. Z Yorickiem bym poczekał, raczej na pewno dostanie buffa. Ja kupiłem i na razie go prawie nie ruszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Kupiłem Jarvana (jeszcze nim nie grałem, ale spróbuję) korzystając z tego, ze dostałem RP i promocji mam od razu Dragon slayer Jarvan. Ten skin to jedyny (z dodatkowych) który mi się podoba bardziej od podstawowego :D. To teraz bym poprosił o jakiś najskuteczniejszy build dla niego ;)

Btw. pograłem trochę na PL wersji, przeszedłem na EN i wnioski mam takie: pani ma fajniejszy głos w wersji PL (IMO ofc), ale za to postaci bardziej mi się podobają "in inglisz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ludzie już dostali RP a ja jak zwykle będę jednym z ostatnich... :/ tak jak było z tymi 350. Zapewne dostanę te punkty już po promocji na Anivię, którą chciałem zakupić. Na skiny jakoś mnie nie specjalnie ciągnie więc... Może dadzą wtedy Malzahara na promocję, bo chcę zakupić i Anivię i Malza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zacznę od tego, że jeszcze NIGDY nie grałem w League of Legends ale od pewnego czasu zastanawiam się czy nadrobić to uchybienie. Z tego co czytałem/oglądałem mniej więcej wyklarowałem sobie czym jest LoL...ale mam pytanie. Czy wybrany przeze mnie bohater przenosi zdobyte doświadczenie i przedmioty z meczu na mecz, czy może każdą bitwę rozpoczyna się od zera?. Drugie pytanie...czy ową postać wybiera się permanentnie w celu "hodowli", czy raczej przed każdym starciem ma się wybór wojownika?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Przed każdym meczem możesz wybrać sobie bohatera. Zaczynasz od zera. 1 poziom, 0 itemów. Jak coś w mojej sygnaturce masz link referencyjny ;p

@CriticalCombo.

Dzięki wielkie. Na pewno zastosuje się do tego co tam jest w pierwszych grach :D potem będę eksperymentował ^^ A masterki i runki jak u Ciebie wyglądają?

@down

we free rotacji jest chyba 8 bohaterów jeśli się nie mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bohater w każdym meczu dostaje zerowy ekwipunek i zerowe doświadczenie, zachowywane są tylko punkty masteries i runy summonera (czyli Twojego konta). Przed każdym meczu wybierasz, kim chcesz zagrać - masz dostępnych bohaterów, których kupiłeś oraz tych, którzy są aktualnie dostępni w darmowej rotacji (około 6 czempionów co tydzień). Jeśli jeszcze się nie rejestrowałeś, możesz zrobić to z tego linka? http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4d7...1de023368508439 Dostanę za to mały bonus w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riot to największe zbiorowisko niedorobionych debili... Nie dość że przez cały dzień nie dało się zalogowac to potem w czasie walki gdzie walczyliśmy 4 vs 5 (bo nam kolegę z winy riotu wywaliło całkowicie) to jak wygrywaliśmy wszyscy dostali disconect. Gra przestała istnieć i ani wina, ani loose, ani nic... No bo mnie [ciach] szlag trafi...

@DOWN

Mówisz o sobie? I że niby narzekanie jest nieuzasadnione? Wszystko dział dobrze? Nie ma kolejek/ disconectów/ błędów launchera i innych problemów które dało by się naprawić?

Proszę nie używać wulgaryzmów. [Turambar]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No rzeczywiście, niedorobieni debile... Jak czasem czytam te narzekania na Riot to się nie dziwie, że stereotypowy gracz LoLa to flejmujący dzieciak.

Ja mam pytanie odnośnie refferali. Ile muszę postaci nabić na 5lvl, żeby dostać RP i ile tego dostanę? ;>

Dzisiaj zacząłem robić refy na US, do przełączania się między serwerami polecam ten programik: http://sourceforge.net/projects/leagueswitcher/files/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. @ l1on jeśli o rejestrację chodzi to nie ma problemu, zarejestruję się z tego linka który podałeś. Ale mam jeszcze jedno pytanie (wybaczcie że zanudzam). Czy da się do tej podstawowej szóstki dokupić dodatkowych bohaterów za jakąś walutę wirtualną, czy jedynie za prawdziwe pieniądze?. Ze względu na dość ograniczony budżet raczej unikam rozmaitych Item "Szopów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Bohaterów możesz odblokować zarówno za Influence Points (zdobywane za mecze, jak i póżniej w trybunale) i Riot Points (trzeba za nie płacić, ale są dodawane też jako rekompensata za zwiechy serwów oraz nabicie 10 referali - w czym rejestrując się z tego linka mi pomogasz :) ) Skiny do postaci można kupić jedynie za RP, ale one są tylko cool i nie pomagają w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, ta hardcorowa matematyka... Tygodniowa rotacja zawiera 10 bohaterów.

@Xidi - 10 acc na 5 poziomie -> 975 RP

@UP - rp jest rozdawane 'od najstarszego, do najnowszego' konta, więc nowi gracze ze świeżym acc muszą poczekać nieco dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Riot to największe zbiorowisko niedorobionych debili" No tak, stworzyli świetną gre w, którą zagrywają się miliony ludzi na całym w świecie, do tego za darmo(nikt ci nie karze kupować skinów...), rekonpensują hojnie(500 RP- 30zł) problemy z serweram, a mogli po prostu olać to, no ale co tam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriticalCombo

Ok czyli zostawię bez zmian. Rozumiem, że summoner spell Flash i ignite tak? Jarvan jest świetny :D Grając mało ostrożnie na custom dojechałem do 41/6 pobity rekord Malzahara 36/6. Żałuję trochę, ze go nie kupiłem wcześniej, ale strasznie się bałem grać melee. Jednak to nie takie okropne ^^ Jaki bierzesz item na początek? Doran'a czy ten kryształ do hp/mana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...