Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Ja teraz mam ekran ładowania meczu, jeden gracz jest not connected i czekam tak już 10min.^^

Nie wiem za bardzo co robić, wydaję mi się, że zawsze gra się uruchamiała nawet jak jakiś gracz był niepodłączony a tu takie coś. Z drugiej strony boje się, że to mi coś się zwiesiło i będę miał leava.

EDIT. Wyłączyłem i włączyłem jeszcze raz i okazało się, że wszyscy już grają. [beeep]iście -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie może, kiedy ostatnio były w wyprzedaży skiny do Malphite'a albo Malzy? Z tego co pamiętam, ostatnio był jakoś Djinni Malzahar, ale nie dam sobie ręki uciąć. Moglibyście coś podpowiedzieć?

Właśnie robię refy konta na US - przed chwilą miałem ciekawą grę, praktycznie wszyscy gracze europejscy grający na smerfach. Ciekawie się grało :) 50 minutowy mecz zakończony zwycięstwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie: złożyłem prośbę o zwrot ip i rp, przyszedł do mnie mail z riotu z linkiem do mojej sprawy. Była w nim (mailu od riotu) również informacja, aby podać m.in. summoner name, którego nie podałem w prośbie. Czy wystarczy, że informacje te podam w komentarzu w linku, który dostałem, czy muszę wysłać całość jeszcze raz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HaXiiT

Cass była w przecenie niedawno. W tamtym miesiącu chyba. Nie jest za ciekawym bohaterem. żałuję, że ją kupiłem w przecenie.

@up

Nie jestem "pr0, high elo, elit player" ale mogę Ci co nieco napisać o tych postaciach :D

Nasus-po kilku stack'ach Q (konieczna umiejętność zwana 'last hit' miniona) w krótkim czasie zadaje duży dmg. Niezły slow, trochę słaba obszarówka, ale miło obniża pancerz przeciwnika. Ulti dobre do wyjścia cało jak zarzucą na Ciebie jakiś czar działający w czasie (jak np. ignite, malefic vision), a masz mało hp.

Morgana- (jeśli się nie mylę to chyba kosztuje tyle samo co Jann'a, ale IMO Janna jest lepsza) ma stun, tarczę absorbującą obrażenia magiczne (tylko i wyłącznie magiczne), i zmniejsza m.resist przeciwnika, no i ulti, które najpierw spowalnia, a potem daje stun. IMO duuuuuuuuuużo lepsza Janna (wyrzucenie w powietrze, slow, tarcza, heal, przyspieszenie sojuszników. Czego chcieć więcej?)

Tryndamere- jak masz nadzieję na to, że endless rage i heal (z q bodajże) da Ci nieśmiertelność to się mylisz. Nie będziesz kosił nim przeciwników jak w early się nie nafeedujesz. Wczoraj grałem sobie Malzą i Trynda skończył ze statami 3/8/0. Jak wchodził w endless rage to się go chwilę jechało, potem dostawał stun, kawałek od niego dostawali jego sojusznicy, a potem ignite i "free kill". Nieprawdą jest, że Trynda to postać OP, niepokonana i nie potrzeba umiejętności. Jak kozaczysz za bardzo na początku to na 3-4 poziomie masz 0/5.

Mundo- dawno z nim nie grałem, więc nic Ci o nim nie napiszę.

Ja na Twoim miejscu bym brał (za 1350):

Janna- jeśli chcesz mieć dobry, wytrzymały support. Ma takiego ms, że bez problemu skądś ucieknie lub podbije do potrzebującego sojusznika.

Nasus- jak chcesz mieć coś ze sporą liczbą hp i nieżłym skillem

Alistar- jak chcesz tanka, który wbije do przeciwnika, wystawi sojusznikom najsłabszego AD, weźmie na siebie kupę ciosów i po TF (oczywiście zwycięskim) wyjdzie z 1/2 hp. Oczywiście w trakcie uleczy sojuszników ;)

To tak ode mnie coś dla Ciebie. Twoją decyzją jest kogo weźmiesz i nie miej potem nikomu za złe, ze Ci nie idzie tą postacią, którą zakupiłeś ;)

To teraz moje pytanko :D Czy istnieje lepszy tank od Alistara? Amumu mi totalnie nie idzie. Myślałem o Maokai, albo Shen ale mam pewne wątpliwości. Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumiesz przez określenie tank - IMO najlepszymi tankami są Amumu, Shen i Rammus ze względu na CC oraz mobilność. Malph też jest bardzo silny, ale jako czysty tank od 30- 40 minuty nie robi nic poza podrzutem jako inicjację teamfightu. A Maoakai jest raczej silny jako AP, anie tank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Maokai nie obroni innych - jeśli będzie miał duże survi, rywale ominą go i tyle. Taunta mają Shen, Rammus i Galio (z tego co pamiętam) - oni są w stanie uratować przeciwników. Amumu swoim snare'm albo bandage tossem też. Malphite na upartego z ulti, jeśli ma je aktywne. Ali jest dużo bardziej efektywny jako AP niż tank.

A co to przecen, to nie orientuję się, ale wydaje mi się, że lepiej dozbierać te 3k IP niż wydawać RP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ostatnio grać Warwicka buildem który sprawia mi naprawde wielką radość z gry ( gram nim z przerwami wiekszymi - 4 miesiace- lub mniejszymi - kilka dni- od lutego tamtego roku. Właściwie , wyprobowałem juz wszystko. Od ad-as, przez as-lifesteal ( było fajnie ze starym malady ^^ ), lacznie z full ap , ap tankiem i buildem z "dreamhacka". Zwykle zawsze brałem ghosta i smite'a by miec łatwiej w dzungli. Od niedawna , zauważyłem korzyści plynące z używania butów z tenacity ( badz itemów ) i uzywania flasha. No ale pomyslałem co ? Wezme smite'a i flasha do dzungli to co z gankami? Wiec musiałem rozwiazac ten problem. Wszedlem na customa i zaczałem działać. Odkryłem ze przy moich runach nawet nie potrzebuje potki do leczenia , a ghost i flash w walce i w gankach spisuje sie znakomicie.

Build wyglada nastepujaco - madred bloodrazor , mercury boots i banshe veil , potem frozen malet/sunfire a reszta wedle uznania , jak duzo ap enemy to wist end , jak ad to frozen heart albo to cos co dodaje dmg w zaleznosci od zycia + armor. Albo to i to. Ginąc nie ma jak bo to warwick , na dodatek tank. Jak targetuja mnie jako pierwszego to gina od mojego teamu ( zazwyczaj) , a jak targetuja team to ja robie swoje . Niewiem , jeszcze go testuje . Bo poki co mialem wiecej ap wroga. W zasadzie do czasu zrobienia bloodrazora juz widac ktory wrog bedzie najmocniejszy i przeciw komu sie robic wiec jest szansa manipulacji. Wogole od zawsze ceniłem sobie graczy który z każda chwila gry potrafili dostosowac sie do wrogow i miec optymalny build.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz "tanki" dzielą sie na offtanki i "zwykłe". Pierwsza grupa jest dużo przyjemniejsza w grze, zadaje większe obrażenia i ma zbliżona wytrzymałość, ALE nie ściąga na siebie focusu przeciwnika poprzez brak mocnych CC. Tanki takie jak Rammus, Shen mają taunty, Amu ma aoe snare. Ale obrażenia mają mizerne. Z offtanków polecam Cho, Malpha (dodać mu troche AP, i sporo armora i zadaje bardzo ładny dmg. Jako tank dość słaby bo wszyscy nas olewają), Jarvana i Mordego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem grać Alistarem budowanym na AP, ale mi nie szło i kończyłem 1/11/3, natomiast jako tank 6/5/8 (coś takiego, nie pamiętam dokładnie). Jarvanem nie grałem, ale hmmm... trzeba spróbować :D Myślałem nad Xinem, ale nie wiem czy on da się podciągnąć pod coś 'tanko podobne'.

Mam poważne wątpliwości kogo zakupić. Wacham się między Shenem (fajne ulti, taunt i wogóle, ale wydaje się być słabą postacią), Xinem (właśnie to czy ma wystarczająco duże survi, żeby wytrzymać wystarczająco długo i zrobić 'kuku') no i teraz jeszcze Jarvan doszedł. Pomożecie rozwiać wątpliwości?

@up

Dzięki. Powiększyłęś listę o Cho i Mordego :D

Jeszcze jedna prośba. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć czy jest jakaś różnica między off-tankiem a semi-tankiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...