Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Po prostu potraktujcie sygnaturkę CriXa poważnie i jak pisze takie takie teksty to ignorujcie. Potem niepotrzebnie offtop się robi.

Ja, skromny, popełniający błędy, ale doświadczony gracz używam na Jarvanie masteries 12(tak żeby mieć bonus do armor pen)/17(bonus do hp)/1(ghost oczywiście), run : marki i quinty na armor pen, seale flat armor, glyphy magic resist per lvl.

Itemy: Doran's Shield-philozopher-mercury-aegis(jak ktoś inny usilnie chce zrobić to pomijam)-Banshee-Sunfire-Shurelya's. Jeśli potrzebuje troszkę mocniejszego dmg to brutalizer(na samym końcu ulepszany do Ghostblade), co zupełnie wystarczy. Okazjonalnie zamiast tego Atma, lub gdy w teamie mam więcej AD i nikt inny nie składa to Starks(razem z Aegisem i flagą robi z Jarvana całkiem potężne aurowe wsparcie) . Innych itemów na AD nie składam(ok, jeśli przeciwnicy to głównie magowie to mogę Hexdrinkera), bo to nie ten typ postaci. Jarvan to najpierw tank, dopiero potem (ewentualnie i niekoniecznie) dps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jarvana na początek Regrowth pedant + pota hp. Pierwszy powrót do bazy do Philostone oraz HoG.

Potem polecam build:

BV + Omen (oczywiście ich składniki kupujemy osobno, żeby mieć w mid game dużo armora i mresist). Potem Trinity Force i w sumie gra się kończy. Jak nie, to można kombinować buildem Warmog + Atma albo FoN + Sunfire, jak wolimy być bardziej tanky. Do tego GA zawsze mile widziane ;)

Buty oczywiście mercury. SS to dla mnie tylko flash + exhaust

Pytanie do tych, którzy mainują Nidalee - czemu uważacie, że Rageblade to teraz średni item dla niej? W sumie w każdym poradniku ten itemek uważany jest za core, a i wg mine bardzo ładnie się na niej sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktorys z was wypelnial dzisiaj ta ankiete? Zastanawiam sie, czy to nie fake jakis, ale kto inny mialby na celu robienie czegos takiego? Tak w ogole, to chyba mi sie wlaczyla, gdy logowalem sie do gry. A wam? W kazdym razie, pytania sa fajne, (np. o stabilnosc serwerow czy balans postaci) i jezeli to naprawde powysylal Riot, to mozna miec nadzieje na poprawe, i to nie tylko serwerow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu potraktujcie sygnaturkę CriXa poważnie i jak pisze takie takie teksty to ignorujcie. Potem niepotrzebnie offtop się robi.

Ciebie też można zignorować. Jeśli przeczytasz punkt 1 to zobaczysz że sygnaturka też nie jest na poważnie, o ale nie o tym chciałem pisać.

Nie jedna osoba tutaj jest już mocno zirytowana tym co robi Riot. Jak to możliwe że przez jeden turniej wszystko zostało do tego stopnia zignorowane ze się posypało? Servery albo cały czas BUSY, kolejki godzinne, server dificulties po kilkanaście razy dziennie albo masa innych problemów. Czy nikt się tym nie zajmuje? Fajnie że dali RP ale to i tak nie zmienia faktu ze ostatnimi dniami jakość poleciała na łeb, na szyję.

A wracając do Yoricka to stwierdzam że to najlepszy champion jakiego ostatnimi czasy wypuścił Riot. Faktycznie się z tym zgodzę że duchów nie powinno dać się zniszczyć czy stargetować. Nie dość że wytrzymują strasznie mało to jeszcze te 5s. Nie mniej jednak bohater jest super. Kupiłem sobie dla niego 3 quinty na golda, wziąłem masteries na gold a jako pierwszy item robię Philosophers. Golda wtedy dostaję tyle że nawet jak nie mam jak farmić a jestem solo vs 2 ranged to golda mi nie brakuje. Następnie robię Manamune i wtedy to już mogę spamować skillami a i atak mam bardzo fajny. Potem Giants Belt itd...

@DOWN

Przecież postacie powinno się kupować za IP. Co do skinów to przecież dodają z każdym nowym bohaterem i nie tylko dla niego ale i dla innych. Jednak to że olali niektóre postaci (np. Swain) i nie ma dla nich żadnych skinów to już inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a ja już rp dostałem. Tylko mam te jakby "niewidzialne". Wejdzcie do sklepu i spróbujcie coś kupić to wam pokaże ile macie rp bo tak to mam napisane 350 a w sklepie 900:P To tylko czekac do jutrzejszej czy tam pojutrzejszej promocji :D Przeceny na skiny do moich 2 mainów.

A co do riotu, sprawe serwerów jeszcze się da przezyć. Imo są wakacje to można troche poczekać. Mnie bardziej denerwuje to że co dwa-trzy tygodnie wprowadzają jakąś nową postać. Lecą ostro na to żeby zarobić. Ja bym wolał żeby np co tydzień-dwa wprowadzali nowego skina. Jak chcą zarobić niech zrobią champion bundle z nowymi champami.

Myśle że więcej osób by kupowało nowe skiny za rp niż nowe postacie za rp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to do porad co do gry Jarvanem będę czerpał od każdego po troszeczku :D

Co do ankiety to ją zrobił Riot i jest już długi, długi czas.

@Crix

No tak powinno się kupować postacie za IP, ale popatrz, że ktoś może mieć mało czasu na grę, pomyśli sobie, ze w sumie ten Yorick to fajna sprawa i sobie kupi za RP, a IP wyda na runki. Poza tym może istnieć jeszcze wariant, że ktoś koniecznie chce mieć nową postać+wszystkie jej skórki, a to już inna sprawa bo komplety są tylko za RP.

Dzięki, że mnie przekonałeś, że w tej grze runki dają delikatną przewagę, ale głównie liczą się umiejętności ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix quinty do Yoricka na golda? Eheheh zwariowałeś? Poza tym Crixie wiedz, że najłatwiej jest pisać głupoty i wstawić sobie jeszcze głupszą sygnaturę aby nie brać tego co piszesz na poważnie, ale to jest forum, tu się pisze poważne rzeczy ^^ Yorick to jedna z najsłabszych postaci w grze i to się nie zmieni dopóki nie dostanie konkretnego buffa. Postać, która została stworzona tylko dla graczy, którzy grają dla zabawy. Wątpię aby pojawił się na jakimś turnieju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

I kto to mówi... Hahaha... Osoba co zniechęciła do siebie wszystkich, no ale nie wyciągajmy brudów bo to forum.

Quinty są bardzo dobre dla niego. Że ty byś nie umiał z nimi grać to już nie moja sprawa. Ja sobie radzę na solo line i nie mam problemów z utrzymaniem. Najsłabsza postać wg. ciebie? Po za tym to jest gra czyli 4fun. W takim razie gra się 4Fun postacią wg ciebie 4Fun czyli wszystko jest OK. Masz Fun przez całą rozgrywkę + win a na końcu jeszcze satysfakcje :D

@Czeczen popraw RP na początku na IP. Po za tym akurat to że ktoś mało gra i nie ma IP rozumiem, w takim wypadku nic nie mówię jednak dziwi mnie jak ktoś kto często gra kupuje za RP - a takich jest sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać, która została stworzona tylko dla graczy, którzy grają dla zabawy. Wątpię aby pojawił się na jakimś turnieju.

Według mnie wszystkie postacie są stworzone dla zabawy (chyba że te @#%$^@#$ supporty, które nijak mi podchodzą) :) . Jeżeli Yorick dostanie buffa, to będzie z nim tak samo jak z Lee Sinem. Najpierw Tier 5 Elementza - omg jaka słaba postać. Następnie lekki buff i odrazu Tier 2/3. WOW - myśli sobie przeciętny gracz. Skoro Elementz uplasował grabarza w wysokim tierze, to ta postać musi mieć POWA. I zacznie więcej osób nim grać.

Masz Fun przez całą rozgrywkę + win a na końcu jeszcze satysfakcje

Zraportowanie kilku noobów - satysfakcja 101 % :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

O raportowanie to faktycznie boost do satysfakcji. Oczywiście jeśli gość na to zasłużył.

Po za tym nie chcę obrażać narodu rosyjskiego ale czy u nich faktycznie jest aż tylu beznadziejnych graczy? Wczoraj po raz kolejny w grze mieliśmy rosjanina... nie dość że pisał tylko po rosyjsku to latał jak boot do przeciwnika. Nie reagował na prośby i cały czas tylko flejmił po rosyjsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto to mówi... Hahaha... Osoba co zniechęciła do siebie wszystkich, no ale nie wyciągajmy brudów bo to forum.

Ale co to ma do rzeczy? Ja nie odnoszę się do Twojej postawy, tylko do tego jak nam siebie przedstawiasz ^^

Quinty są bardzo dobre dla niego. Że ty byś nie umiał z nimi grać to już nie moja sprawa

Gdzie napisałem, że nie umiałbym z takowymi grać? Proszę odpowiedz na to pytanie. To raz, a dwa nie wiem czy jesteś w stanie doszukać się w mojej poprzedniej wypowiedzi jej sensu, ale powiedz mi czy opłaca się zrezygnować z run na ar.pen.?

W takim razie gra się 4Fun postacią wg ciebie 4Fun czyli wszystko jest OK

:wallbash: Gra for fun to gra kiedy gracz cieczy się z rozgrywki i nie ważne czy wygra czy przegra. Są tacy gracze, są i tacy, którzy grają aby coś osiągnąć. Ty nie zaliczasz się właściwie do żadnej z wymienionych grup :P Oczywiście jest sporo ludzi, którzy już coś osiągnęli i tacy sobie czasem wezmą tego biedaka do gry. Każda gra jest dla zabawy, zgadza się, ale są gry w których zabawa sama w sobie schodzi na dalszy plan. Najpierw trzeba wygrać, później można się cieszyć.

Osoba co zniechęciła do siebie wszystkich,

Proszę pisać kogo Panie Crix.

#Wardi

Nie pisz o czymś czego nie ma, a na pewno nie ma tutaj żadnego flame .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riot to największe zbiorowisko niedorobionych debili...
:rozpacz::wallbash: "Dżizas"...Albo jak mawiałem, gdy byłem malutki - Dżidżas krajz... CriX - a po tym jak wkleiłeś wpis z głównej ( ten donośnie problemów z serwerami) i tym sposobem uciszyłeś całą gawiedź placzącą na RIOT tuliłem telefon z radości... A ty znowu nadużywasz tego słowa... Ech - nerwus z ciebie :P

@roby

Pamiętam, że jakiś czas temu wypełniałem ankietę ze strony głównej LoL'a... To ta sama czy inna, bo już jakiś czas temu było.?.

Ja właśnie zakupiłem runka ( glyphy i Quinty ) wszystkie na ap/lvl. Wczoraj podczas stałego oglądania BUSY wbiłem pierwszy raz od dłuższego czasu na xfire.com. Pierwszy zonk - WoW nie prowadzi...Tylko LoL :ohmy:

Drugi zonk - pewien gracz streamował grę, w które pewna LeBlanc owniła wszystko i wszystkich... A że to był serwer EU i o dziwo mili goście, to mi napisali runka i stwierdziłem, że są do wymiany... Na botach przetestowane, ale w najlbiższej grze w "realu" zobaczymy co z tego wyszło"...

Ja właściwie to w ciągu trzech dni zagrałem tylko dwa razy CO-OP'a i męczę się z supportem RIOT'a - ponoć mieli i anulować jeden "śmiszny" leave, o którym nawet nie miałem pojęcia i dostać jakiś boost...Ale na razie cisza... Na koncie już jest 900 RP tylko co mi z tego... Najpierw była radość, a teraz - " I co ja za to kupie ? " Bleh - no nic... Trza obadać jeszcze Trybunał - ostatnio masę Ułaskawień wydaję...

A no i tego Yorick'a dziś w co-opie miałem i podzielam wasze zdania - jego duszki powinny chyba się spodziewać jakiegoś buffa... IMO bardzo ciekawa postać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad nową postacią za 3150 IP. Chciałbym jakieś w miarę nie za trudne Carry które ma co najmniej przeciętne "Survability". Myślę nad Niddalią, Gankplankiem oraz Gragasem. GP Grałem i szło mi całkiem nie najgorzej, pozostałymi postaciami nie grałem. Co do Gragasa to nie jestem pewny czy to jest typowy zabijaka ale postać wygląda fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ostatnio które seale są lepsze dla junglera - flat armor czy dodge. Porobiłem trochę napkin math i wyszło mi, że dodge są jednak efektywniejsze. Szkoda tylko, że serwetka, jak to serwetka, gdzieś mi się zagubiła, więc nie bardzo mam jak to udowodnić. Jak kogoś to interesuje, to testy powtórzę, przynajmniej upewnię się, że czegoś nie schrzaniłem po drodze.

tldr: dodge > flat armor po raz kolejny

I kto to mówi... Hahaha... Osoba co zniechęciła do siebie wszystkich, no ale nie wyciągajmy brudów bo to forum.

Hihi, 'nie chce spoilerować, ale bohater na końcu ginie'.

Najsłabsza postać wg. ciebie? Po za tym to jest gra czyli 4fun. W takim razie gra się 4Fun postacią wg ciebie 4Fun czyli wszystko jest OK.

To, że postać jest/nie jest 'fun' w żadnym stopniu nie wpływa na jej siłę w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX i Nath znowu prowadzą flame war... Czemu mnie to nie dziwi? :D

"Zaniedbanie" serwerów było spowodowane - po prostu - wysokim zaangażowaniem całego Riotu w turniej Dreamhacka, myślę że w tym wypadku problemy techniczne miały tu nieznaczny wpływ. Jedyne co to potrzeba kapkę wyrozumiałości ze strony graczy :)

Co do Yoricka - early game ma fatalne. On na początku nie robi nic, można udawać że jego (i tych jego duszków) w ogóle nie ma. Za to w mid i late potrafi przywalić, potrzebny jest tylko odpowiedni build. Właściwie to jest klucz do wszystkiego, w tym wypadku ma to jeszcze większe znaczenie.

Wczoraj zagrałem Evelynn na co-opie i stwierdziłem, że ta postać umarła. Riot spadł w moich oczach drastycznie; zamiast zbalansować postać (już samo usunięcie stuna było mocnym nerfem, osłabienie ulti było zupełnie niepotrzebne), najlepiej ją po prostu usunąć z gry (bo w takim "stanie" znajduje się aktualnie Eve) i teraz jest stuprocentowa gwarancja, że jeśli ktoś pickuje Eve, to nie zrobi NIC. Heal z jej ulti jest niesamowicie słaby, nie mówiąc już o nieodczuwalnym wręcz buffie z aktywa ulti na rank 1. Genialne, Riot, róbcie tak dalej! Zabijajcie dobre postacie całkowicie! Pytanie tylko - czemu, do cholery, nie zrobiliście tego z Xinem w jego Final Hour zaraz po release?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Chcesz Carry tak? Cóż z tych co wymieniłeś to polecam Nidalee, trochę się namęczysz zanim ją opanujesz ale będziesz kosić aż miło ^,^. Gankplank to postać specyficzna, dobry dps ale z okropnie małym survi, na dodatek jest melee. Co do Gragasa to się nie wypowiem bo nim nie grałem a w grze widziałem go raz na ponad 500 gier. Z calusieńkiego serducha polecam Ci kocice :3 7 skilli, ŚWIETNY escape mechanizm, przesadzone leczenie i dmg z włóczni. :) Jak byś chciał build to parę stron wcześniej była rozmowa na ten temat i chyba 3 zostały tam podane.

@EDIT Literówka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Yoricka - early game ma fatalne. On na początku nie robi nic, można udawać że jego (i tych jego duszków) w ogóle nie ma. Za to w mid i late potrafi przywalić, potrzebny jest tylko odpowiedni build. Właściwie to jest klucz do wszystkiego, w tym wypadku ma to jeszcze większe znaczenie.

Aż tak fatalnego to on nie ma. Z dobrymi runami można spokojnie nawet solo linie utrzymać. Po kupieniu Filosofera jest już łatwiej. Po Manamune zaczyna się jednak właściwa walka. Z fiddlestickiem można spokojnie praktycznie w nieskończoność trzymać i pushować linię. Obie postaci uzupełnią sobie życie i jest OK. Pushowaniem w takim ustawieniu jest banalnie proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3k warto brać Nidalee i (w tym momencie, zapewne go znerfią) GP. Nid jest OP cały czas, ot idziesz na topa, a pierwszy raz cofniesz się w 30 minucie. Za szybkie, za mocne, zbyt wytrzymałe- tak mogę ją opisać.

GP jest teraz mocny, budujesz pod hp tanka, śmigasz do jungli, ganki ma proste (ms buff+ Q z pasywem), ulti nareszcie coś robi itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...