Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZaiX

Sid Meier's Pirates!

Polecane posty

Takie małe pytanie czy jest jakiś program/patch który niweluje problem skarbu/miasta/Montablanta koło Granady to obszar całego meksyku a w dodatku często się nakładują punkty orientacyjne. Więc jest jakiś lek na to czy po prostu musze się modlić aby było gdzie indziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha nie wiedzialem zazwyczaj mam oryginalne gierki. Ale jak ktos ma ten sam problem co ja to tu jest odpowiedz (sam ja wymyslilem :)) kopiujemy wszystko z obyduwu płytek do jednego folderu i jezeli sie zapyta to dajemy: Tak na wszystkie. potem otwieramy folder klikamy autorun instaluje sie i jest ok nie rzebrze o druga plyte ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą gra, otóż moja załoga jak jest szczęsliwa to może stać się zachwile nieszczęśliw a jak jest niszczęśliwa to juz szczęśliwą nie będzie,;] Da się jakos zwiększyć zadowolenie w już nieszczęśliwej załodze ;] ??

I następna sprawa. Smutno mi bo mój bohater się starzeje i zwyczajnie czuje sie poganiany !!!. Poprostu nieubłagalnie spadaja mi statystyki i to strasznie wkurza. Nie ma na to jakiegos triku?? czy łatki ?? Na dłuższą metę to taki wyścig, nie można cos z tym zrobic ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą gra, otóż moja załoga jak jest szczęsliwa to może stać się zachwile nieszczęśliw a jak jest niszczęśliwa to juz szczęśliwą nie będzie,;] Da się jakos zwiększyć zadowolenie w już nieszczęśliwej załodze ;] ??

Kup od tajemniczego podróżnika skrzypce trzystrunne, a potem harmonię. Powodzenia w szukaniu.

I następna sprawa. Smutno mi bo mój bohater się starzeje i zwyczajnie czuje sie poganiany !!!. Poprostu nieubłagalnie spadaja mi statystyki i to strasznie wkurza. Nie ma na to jakiegos triku?? czy łatki ?? Na dłuższą metę to taki wyścig, nie można cos z tym zrobic ??

Kup od tajemniczego podróżnika (czy jak mu tam było) zioła lecznicze. powodzenia w szukaniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeszku, odwrotnie. Zioła pomagają na starzenie, a skrzypce poprawiają nastój załogi. A co do niezadowolenia załogi, to wystarczy co jakiś czas zawijać do portu. Wtedy morale trochę się podnosi. Sam pływałem jakieś 50 miesięcy bez buntu, choć załoga była stale niezadowolona. Po prostu jak jest zadowolona, to dłużej można przebywać na morzu bez zawijania do portu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to następna sprawa;D , Gdzie jest miasto inków ;D?? a raczej gdzie jest przylądek kordelas, mapa mówi że na południowy wschód od Villa Hermosa ale cos mi sie wydaje ze kłamie ;]

W każdej nowej sesji przylądki zmieniają swoje nazwy (zamieniają się z innymi), a skarby, miasta inków, itp. zmieniają swoje położenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ciekawie, no ale z tym cos dziwnego jest , bo problem w tym że w promieniu conajmniej 20 długosci statku w góre i w dół nie ma zadnego przylądka, Koło villa Hermosa nie me nigdzie zadnego przyladka ;].

I kolejne pytanie;] Jak sie dostac do miasta hiszpanskiego znajdujacego sie w zatoce w środku lądu ?? nie ma zadnej ciesniny. Misto Grenada ;]

PS. Ludzie nie mam pomysłu gdzie jest to miasto inków;] przeczesałem cały obszar koło Villa Hermosa i zadnego przyladku kordelasa nie moge znalezc ;]. Możlie że gra się pomyliłą a przylądek jest, tylko zupłnie gdzie indziej ?? I pozostaje mi popływać wszeż i wzdłuż ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie;] Jak sie dostac do miasta hiszpanskiego znajdujacego sie w zatoce w środku lądu ?? nie ma zadnej ciesniny. Misto Grenada ;]

Też miałem to z Grenadą. Ono po prostu nie ma dostępu do morza :tongue: Musisz zejść przy brzegu, a następnie na piechotę. Trochę to potrwa. Zakładam, że wiesz jak to zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...