Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 05/2010 zawartość

Polecane posty

Zaprawdę, dobra passa wam nie przechodzi (piszę o pełniakach). Nie pamiętam już kiedy pojawiło się jakieś CDA, w którym nie było by choć jednej gry, w którą bym nie zagrał, a to z pewnością jeszcze przeciągnie granicę. Co prawda W Just Cause grałem raz i to tylko w demo, i jakoś specjalnie się nim nie ekscytowałem, ale wgram go na bank, i mam zamiar się przy nim dobrze bawić, bo co by nie mówić, jest to gra dobra, i szkoda by ją było przepuścić. No, a do tego widzę coś do starego dobrego Baldura.

Pozostaje tylko powiedzieć, że trzymam kciuki licząc na to, że dobra passa jeszcze potrwa, i na którymś z kolejnych coverów zobaczę Bioshoka, Mediewala 2, albo innego World in Conflict. Z takimi wynikami z ostatnich miesięcy kto wie co może przynieść przyszłość? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No numer zapowiada się naprawdę obiecująco. Ciekawe tytuły w zapowiedziach, i podobnie w dziale recenzji. Nareszcie będzie kaszanka :icon_cool: To jeszcze 4 dni, a ja już chętnie bym robił roszady w Chealsea Londyn w Champ Manie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to bywały lepsze numery. Okładka średnia, recenzje słabe poza M&B. Nadrabiają zapowiedzi oraz płyta. Gry na niej fajne, jednak już dawno zakupione :D Kupię, ale przeciętny numer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowe CD-A!

Z tekstów: publicystyka stoi na wysokim poziomie, zaciekawiły mnie teksty o zabezpieczeniach antypirackich i achievmentach w grach, z gier: Crysis 2, Alan Wake, dodatek do Fallouta i GTA4

Z gier: pisałem już swą opinię w dziale o pełniakach numeru 05/10, więc tylko powtórzę krótko: Just Cause mam z edycji premierowej, a Runes of Magic na pewno wypróbuję - będzie to moje pierwsze w życiu MMO.

Do zobaczenia we wtorek :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ohmy: To jak to teraz bedzie wyglądało ?? Alan Wake bedzie otwieraczem receznji co znaczy ze,recenzje konsolowych gier i pecetowych będą wymieszane?? Tzn ze nie bedzie odzielnego kąta dla konsol only?? Nie podoba mi sie to.Nie podoba mi sie ze nie ma receznji gier na NDSa...Zrobil on wam cos zlego ze tak faworyzujecie PSP i IPhona?? Za duzo tych receznji gier konsolowych.Na God of Wara 3 oko mozna przymknać ale by sie rozpisywać o 2010 FIFA World Cup, Dead to Rights: Retribution, Skate 3 .Jestescie brzydale tak wam powiem!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Jak zwykle po przeczytaniu zapowiedzi nie mogę doczekać się do wtorku. Smuggler to twoja machina reklamacyjna zawsze działa na mnie i chyba na wszystkich nie zdecydowanych jeszcze na zakup. Pisemko jak zwykle to już się nudne robi :laugh: na wysokim poziome bardzo ładny zestaw pełniaków ale okładka O fuj brzydal tak brzydkiej okładki dawno już nie było. Czekam do wtorku :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie co czytać, będzie :D Numer zapowiada się miodzio, ja tam nie zwracam uwagi na okładkę "nie oceniaj książki po okładce", tylko na to co jest w środku, a będzie na pewno wiele :D Recka dodatków do GTA, FIFA World Cup (nie mam jeszcze konsoli, ale będzie co czytać;)), Alan Wake, zobaczymy co wyniknie, Lost Planet 2 i dobre zapowiedzi, test antywirów, ogółem będzie co czytać :)

Tak dalej trzymajcie redakcjo ;)

PS Dobrze, że wróciły reedycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entuzjastyczna recenzja Alana Wake'a? Super. Bo trochę chłodniej niż się spodziewałem go przyjęto (chociaż metascore podskoczyło do 85% i pojawiła się pierwsza "seta" ;) ), a mam w związku z tą grą ogromne nadzieje.

Teraz tylko niech ktoś coś piśnie o wersji PC...

Sam numer ciekawie się zapowiada. Kupuję. Znowu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi stało się. Redakcja przeszła na ciemną stronę mocy umieszczając art z gry w pełni konsolowej na okładce. Gdyby nie ona był by to numer idealny. Wiele interesujących recenzji (Mount & Blade: Warband), zapowiedzi (Sniper Ghost Warrior, Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu), publicystyka, pełniaki (jak dla mnie wszystkie), noi reedycje i kaszanki wracają!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ohmy: To jak to teraz bedzie wyglądało ?? Alan Wake bedzie otwieraczem receznji co znaczy ze,recenzje konsolowych gier i pecetowych będą wymieszane?? Tzn ze nie bedzie odzielnego kąta dla konsol only?? Nie podoba mi sie to.Nie podoba mi sie ze nie ma receznji gier na NDSa...Zrobil on wam cos zlego ze tak faworyzujecie PSP i IPhona?? Za duzo tych receznji gier konsolowych.Na God of Wara 3 oko mozna przymknać ale by sie rozpisywać o 2010 FIFA World Cup, Dead to Rights: Retribution, Skate 3 .Jestescie brzydale tak wam powiem!!

Na NDSa nie ma ciekawych gier to i nie ma recenzji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej wkurza ten Just Cause, bo go niedawno kupiłem :P nie mogliście trochę wcześniej dać? ;) Alana Wake'a na okładce przeboleję, bo faktycznie nie ma ciekawszej gry w numerze (chyba że coś z zapowiedzi), bardziej nie podoba mi się nie oddzielenie (w tekđcie) recenzji gier pc i konsolowych, co budzi me obawy, że nie będą również oddzielone w piśmie... no ale kupię, czemu miałbym nie kupić? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znów będę miał o czym poczytać. :laugh:JC niezbyt mnie zaskoczył, ale za to ucieszył. RoM mam, ale już jestem strasznie ciekaw tego peta i itemku. Star Wolves 2 - hmm, nie słyszałem, aczkolwiek widziałem reklamę w jednym z numerów (jeśli się nie mylę)CDA. CM '08 - chyba nawet zainstaluję. :rolleyes: Jak dla mnie to cena jest w zupełności OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z średniej w metacritics.com wynika, ze Alan Wake nie jest taki super, na jakiego wygląda... Więc się nie martwię tym, ze go na PC nie ma.

Poza tym gry recenzowane mnie nie ciekawią, gdyż o EFLC wiem dość sporo

i znowu konwersja... przynajmniej teraz Rockstar zasuwa i wydał już patch

(ale czy inni czytelnicy też?)

Pełniaki - wypowiadałem się już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie mam Just Cause, czy pozostałych gier i jestem bardzo zadowolony, że je dadzą. A premierowe gry bardzo ciężko dać na cover, więc nie narzekaj :)

Jeszcze słówko o Just Cause: chyba wasz najlepszy pełniak na płycie od czasów GothicaII+Noc Kruka :klaszcze:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC miałem ochotę kupić już jakieś 2 miechy temu. Dobrze, że się nie zdecydowałem. Jak mi internet pozwoli spróbuję trochę pograć w RoM, ale nie przepadam za MMO więc wątpie że mnie wciągnie. O SW2 nie słyszałem, ale może włączę, a Excela CM 2008 za nic nie ruszę :) Sporo ciekawych gier w zapowiedziach: Rage, Crysis 2, Dead Rising 2, Sniper: Ghost Warrior i parę innych. Z recek ciekawią mnie tylko Alan Wake i EFLC, ale i tak przeczytam większość z nich. Tak więc zapowiada się dobry numer, już nie mogę się doczekać wtorku.

Kiedy wrócicie do dawania polskich premier zamiast hitów które wszyscy mają?

To, że ty je masz nie znaczy że wszyscy je mają. Ja tam wolę dostać "hit, który wszyscy mają" pt. DMC4 niż polską premierę jakiegoś średniaka(chociaż premiery też czasem macie świetne, np. Watchmeny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie kluczy do RoM (na peta i niespodziankę). Czy czas na ich realizację będzie nieograniczony?

Ja myślę, że tak. Kod na tego słonika w Age of Conan - jeśli był niewykorzystany - po jakimś czasie unieważniał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się świetnie. Nareszcie sobie poczytam, bo w numerze specjalnym mało co mnie zainteresowało. Dodatkowo ciekawy pełniak (Just Cause), którego i tak nie zainstaluje. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...