Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 05/2010 zawartość

Polecane posty

Zgadza się.. nie rozumiesz, ale kontekstu wypowiedzi :) Jakiś czas temu pisałem że pełne przejście CDA na "ciemną stronę" (czyt. multiplatformowość i dlatego w nawisie że pisałem to w żartobliwym kontekście) dokona się po tym jak na okładkę trafi art z gry tylko konsolowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie mam Just Cause, czy pozostałych gier i jestem bardzo zadowolony, że je dadzą.

Ja tak samo , niestety kupuje tylko gry z CDA , więc takiego hiciora jak JC nie miałem okazji odpalić na moim kompie , więc jestem bardzo Happy że mam okazję go kupić w niskiej cenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pełniaki bardzo się podobają. Runes of Magic na pewno zainstaluję, bo chciałem już to zainstalować miesiąc temu, ale nie chciałem ściągać przez całą noc, więc zrezygnowałem. Może innych jeszcze zrekrutuję? Just Cause to gra przeze mnie bardzo wyczekiwana i na 100% znajdzie się u mnie na dysku. CM 2008 oraz Gwiezdne Wilki może później zainstaluję. Tak więc czekam do wtorku z ogromnymi nadziejami na dobre granie i czytanie (bo zapowiadają się ciekawe artykuły).

P.S. Podobno Runes of Magic ma być z dodatkami I - III, a III dodatek ma zostać wydany dopiero 18.05., a premiera nowego CDA jest 11. Więc jak jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Runes of Magic ciekawe bo Just Cause już mam. Średni numer. :dry:

Aha, czyli CDA = pelniaki, reszta to tylko opakowanie DVDkow?

Będzie też dużo o Crysisie 2, na podstawie tego, co widzieliśmy na własne oczy w siedzibie twórców.

W siedzibie twórców czy na pokazie w Nowym Jorku?

Dużo, czyli ile?

OK. W NY. Moj skrot myslowy. Duzo, czyli duzo, o tyyyle i jeszcze o tyle. :)

No i proszę... art z gry konsolowej na okładce. Przejścia na "ciemna stroną" się dopełniło :)

Jak sie mowi A, to i B wypada kiedys powiedziec. :)

:ohmy: To jak to teraz bedzie wyglądało ?? Alan Wake bedzie otwieraczem receznji co znaczy ze,recenzje konsolowych gier i pecetowych będą wymieszane?? Tzn ze nie bedzie odzielnego kąta dla konsol only?? Nie podoba mi sie to.Nie podoba mi sie ze nie ma receznji gier na NDSa...Zrobil on wam cos zlego ze tak faworyzujecie PSP i IPhona?? Za duzo tych receznji gier konsolowych.Na God of Wara 3 oko mozna przymknać ale by sie rozpisywać o 2010 FIFA World Cup, Dead to Rights: Retribution, Skate 3 .Jestescie brzydale tak wam powiem!!

Konsolowe nadal sa oddzielone, ale ze AW jest okladkowy i w ogole, to zawedrowal na poczatek recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto od dzisiaj niestety z tym runes of magic się spóźniłem ale trudno. Zaciekawiła mnie jednak pierwsza część Just Causa, ponieważ grałem w część drugą na Xbox 360 i gra mi się bardzo spodobała. Ten numer mam zamiar kupić. A co do numeru specjalnego to okładka była wyśmienita, gry też super. Nie wiem jak inni ale nie tylko po obejrzeniu trailera o wiedźminie chce mieć tą grę teraz. Dzięki waszym wskazówką nie usunę savów z jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer zapowiada się znakomicie.Najbardziej interesują mnie recki GTA:EFLC,Lost Planet 2 oraz Super Street Fighter IV.Publicystyka jak zwykle rządzi.Podoba mi się też test darmowych antywirusów.A gry na coverze to po prostu szaleństwo.W Just Cause nie grałem ale po obejrzeniu filmików na youtube zagram z chęcią.Cieszy mnie także Runes of Magic.Całe czasopismo przeczytam od deski do deski i to ze 2 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nuka157

Muszę przeczytać recenzję lub cokolwiek o tym Just Cause. Może to gra fajna , możecie powiedzieć coś o niej ? Chętnie zagrałbym lecz musiałaby być co najmniej dobra.

Może jednak warto kupić CDA.... :happy:

Typowy średniak z monotonnością. Nic szczególnego. Starcaraft mnie nie interesuję, to samo Crysis., GTA jakoś nigdy nie przepadałem za tą grą. Antywirusy też są mało ciekawym artykułem jak dla mnie, bo lepszy artykuł przeczytam w komputerowym czasopiśmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam się ostatnio w CDA podwójne DVD zadomawiają. Czyżby ten trend miał się utrzymać

i w przyszłości 2DVD miały by być czymś normalnym?

Nowy numer jest super zwłaszcza główny pełniak :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Byłoby fajnie zobaczyć w "standardzie" dwie płytki. Zobaczymy co CDA nam szykuje :) Ale wracając do tematu. Pełniaki są super. Dawno mi tak nie podpasowały jak teraz. Rok temu ostatnio grałem w "excela" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer szykuje się naprawdę ciekawy. Sporo interesujących zapowiedzi. Z recenzji ciekawi mnie SSF IV i AW. Publicystyka naprawdę robi wrażenie, wszystkie artykuły poruszane w tym dziale są zazwyczaj ciekawe. Jedyne co mi się na razie nie podoba to okładka, może na żywo będzie lepiej, tak jak w przypadku numeru specjalnego. I znowu dwa DVD w jednym numerze, pewnie pakowane oddzielnie, a mi się miejsce na stojaku z płytkami z logiem CDA skończyło. W następnym numerze dodajcie stojak na płyty :chytry:. Macie moje 16 zł. :)

A co do narzekaczy-ekonomistów kupujących wszystkie gry za kilka złotych, i narzekających na ich jakość, gratuluję - wydajecie kasę na słabe gry, a później się krzywicie, że są w CDA. JC nigdy bym nie kupił, nawet za 5 zł, a jako dodatek do do czasopisma, które kupuję co miesiąc pasuje idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jak bym zareagował gdyby H:BM został dodany razem z JC w jednym numerze. Hmmm... Poza tym pogram w RoM, wielkość instalki do zassania mnie przeraziła, a tu taka miła niespodzianka.

Ciekawe ile kosztowało (twórców) zamieszczenie RoM na płytce

:diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile kosztowało (twórców) zamieszczenie RoM na płytce

:diabelek:

Twórcy NIGDY nie płacą za umieszczenie pełniaka... To nie reklama. CDA płaci. Poza tym RoM to F2P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm,

Alan Wake? Przeczytałem o tej grze artykuł dość niedawno, ale zainteresowałem się tą grą i może sobie ją kupię. Ale tylko na X360 :P

Artykuły o zabezpieczeniach? Też może być ciekawie. Zobaczymy, jak to wszystko się zaczęło.

(A pomyśleć, że jeszcze 3-4 lata temu narzekałem na uciążliwe cd-key'e...)

Pełniaki. JC...łał :D

Kolejne 16 złotych idzie w błoto :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstowo trzyma poziom, szczególnie publicystyka. Na temat pełniaków wypowiadałem się w danym temacie, więc tutaj napiszę tylko, że Just Cause nie zasługuje na miano megahitu. Fatalny model sterowania samochodem, lekka monotonność oraz słaba animacja postaci dają grze najwyżej 8. Dodam też iż jeśli ktoś miał farta i szukał odpowiednio to swojego czasu wszystkie pełniaki można było nabyć za łączną kwotę 18zł. W Realu Star Wolves oraz CM 08 były po 5zł, a JC w przecenie KK 8zł.

No ale przecież nie o pieniądze chodzi w dodatkach do pisma (czyt. gier załączonych do numeru), tylko w czerpaniu z nich radości, a taka na pewno będzie podczas niszczenia wysp oraz wygrania jakiegoś pucharu w rozgrywkach piłkarskich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile kosztowało (twórców) zamieszczenie RoM na płytce

:diabelek:

Twórcy NIGDY nie płacą za umieszczenie pełniaka... To nie reklama. CDA płaci. Poza tym RoM to F2P.

Skoro gra jest F2P, to redakcja za twórcom nie płaci. A twórcy redakcji? Hmm... W sumie to im więcej osób w to zagra, tym więcej zarobią. A to niezła reklama jest.

W sumie to numer przeciętny, okładka po prostu słaba, Just Cause godne uwagi. Pewnie i tak kupię, choć nie obrodziło w tym miesiącu w recenzje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się ciekawie, choć jestem przeciwnikiem konsol w CDA to o Alanie przeczytam bo pamiętam, że gra mnie bardzo zaintrygowała swoim pomysłem na samym początku ale obawiam się, że bardzoo długi okres tworzenia spowoduje, że nieco straci swój czar ale zobaczymy, jeśli chodzi o zawartość to jest kilka ciekawych rzeczy m. in. o singlu w SC2, o dodatkach do GTA a i publicystyka nie zawodzi, jeśli chodzi o pełniaki to może zagram w JC i CM-a a RoM mnie nie interesuje podobnie jak Star Wolves, numerek oczywiście kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...