Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki-yu

IE vs Firefox vs Opera

Polecane posty

Co zrobic zeby mozilla zapamietywala ustawnienia, bo jak wlacze ja ponownie to resetuja sie ustawienia do tych jakie byly wczesniej... A wczesniej nic takiego nie bylo, teraz jak dodam na pasek nowa ikone to znika po restacie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopobniej to jakiś wirus/robak/szkodnik jakiś Ci się ściągnął. Weź przeskanuj system jakimś dobrym antiwirusem oraz tym i tym . Powinno coś znaleźć, jeśli tak to to napraw bądź usuń, jeśli nie to widocznie coś w ustawieniach Windowsa albo przeglądarki zrobiłeś aby nie zapisywało zmian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykła nakładka nie powinna usunąć hasel itd, tylko nadpisać pliki stricte programu. natomiast może być koniecznym instalacja na czysto, a wtedy trzebaby się pozbyć tego co do tej pory masz.

jeszcze sobie pomyślałem, że możesz spróbować zrobić nowy profil i w nim zobaczyć jak będzie, bo może winne są jakieś pliki konfiguracyjne z twojego bieżącego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój problem: Miał burze przed chwilą(tz gdzieś 1h temu) na kompie było właczone tylko gadu-gadu nawet nie był właczony net(tz żadna przegladarka) a jak to burza wiadomo komp mi się zresetował(kurde nie słyszałem że jest burza tak to bym sam wyłączył na wszelki wypadek) i gdy włączm go spowrotem to patrze nie mam ŻADNYCH zakładek w firefoxie(bo z niego korzystam) proflili,cookies histroii i tak dalej wszystko sie usuneło da rade wrócic:/ Kurde ze 150 zakładek i ok 100 kont z hasłami które nie pamietam HELP

Wszystkie ustawienia firefoxa poszły sie .. czesać da sie przywrócic :(:(:(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładki powinno dać się odzyskać. wejdź do katalogu jaki podałem parę postów wyżej i poszukaj pliku(ów) o nazwie bookmarks. plik który cię interesuje ma rozszerzenie html - najpewniej został uszkodzony, lub skasowany. ale powinien być plik o takiej samej nazwie i rozszerzeniu bak - zrób jego kopię i zmień jej rozszerzenie (-> bookmarks.html). może być też katalog bookmarkbackups z kopiami starszych plików zakładek.

z hasłami będzie raczej problem - możesz spróbować jakiegoś programu do odzyskiwania danych i poszukać czy są jakieś pliki do odzyskania w katalogu FF. w zasadzie tą samą metodę możesz wypróbować do zakładek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JA CIE DZIAŁA. Normalnie nie moge(hasła też działają :shock: ) podaj mi na priv numer konta chyba dotacje ci zrobie ale masz takiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dług wdziecznosći ze poprostu nie wiem

Fakt ze przed chwilą tam wchodziłem i nic nie było a potem robiłem przywracanie systemu a ono nic nie dało ale jednak chyba dało bo przy przywróciło backupy ale i tak WIELGACHNE dzieki. Normalnie beczka piwa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znowu problem z firefoxem :/:/

Otoz kiedy chce pobrac jakikolwiek plik z obojetnie jakiej strony, to po kliknieciu OK, pojawia sie blad:

wystapil blad z aplikacja firefox, zostanie ona zamknieta itd.

Dodatkowo wyskakuje jakis komunikat od mozilli z mozliwoscia wyslania bledu do ich, jakis agent czy cos, reinstalka nie wchodzi w gre co robic?

edit, wlacza sie mozilla quality feedback agent, wie ktos co to jest, albo jak wylaczyc?

edit2: odkrylem cos dziwnego: nawet jak wchodze w Narzedzia>Pobiernie plikow, pojawia sie ten sam blad! to jest chore:[

edit3 odinstalowalem rozszezenie mozilla feedback agent, ale nadal jest to samo, wchodze w pobieranie plikow, = wystapil blad z aplikacja :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zainstaluj sobie Internet Download Manager. Ja mam z Mozillą jeden problem. Wczoraj włączyłem komputer i znikły mi zakładki. Wszystkie.... Jak przywróciłem sobie(niedawno robiłem reinstalke na tego wirusa-Win 2000[Win XP wcale nie jest lepszy...]) zakładki to one znowu znikły!! Może ktoś wie gdzie jest problem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładki zawsze znikaja po resecie czy czymś podobnym , wkurzjące to jest . Co ta mozillka robi kopiuje plik do pomieci a potem go usuwa i na nowo tworzy przy wyłączaniu przeglądarki? Bo na to wygąda.

Eh jestem po reinstalce windy . Przez 3 dni chciała być aktywowana a się nie dała :P DZiadostwo głupie w końcu dziś nie chciała mnie zalogować żądała aktywacji.

Jak zmienić język w mozilli na polski. I jak podpiąć do niej flashgeta ?Mam go już zainstalowanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D supcio ale ja mam wersję darmową z neta dla studenta . Te też support obejmuje . Oni tam siedzą 24/7 ??

Reinstalka zrobiona rekord 3 godziny :D

Ale ważne jest to

Jak zmienić język w mozilli na polski. I jak podpiąć do niej flashgeta ?Mam go już zainstalowanego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o aktywacji wywaliło mi nagle po jakimś pół roku korzystania . Nic nie zmieniałem w kompie od bardzo dawna . Jest w takim stanie w jakim został kupiony. A tu nagle XP odbiło , gorzej że ktoś skonfigurował tak Thunderbirda że usuwał z serwera listy i zapisywał je na dysku.

Po awarii dało sie je odzyskać ale nie są poukładane :( A to dość ważne przy prowadzeniu small biznes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie instalowales np. Alcohola, albo DemonTools? Pare postow wyzej napisalem na co jest wrazliwa aktywacja, sprawdz, moze dojdziesz czemu sie czepia. No i polecam oczywiscie aktywacje przez telefon - bylem mile zaskoczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: dlaczego Firefox jest tak ramożerny? Zauważyłem, że tak jakby "zapamiętywał" poprzednio odwiedzone strony, i tu mam drugie dwa pytania: czy mam rację, i czy da się to wyłączyć/zmniejszyć chache dla Firefoxa?

Edit:

Przykładowo teraz zajmuje ok. 25Mb ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie cudo żadną przeglądarka internetowa nie chce czytać plików z dysku.

Mozilla stwierdza że plik nie ISTNIEJE choć go w niej otwieram

Plik>>Otwórz Plik

A IE jest tajemniczy : To help you protect bla bla bla . Nic z tego nie wynika tylko że to jest odnośnik do pomocy .

Da się zablokować dostęp do Mozilli ? Bo potrzebuję uwolnić się od paru idiotów którzy mi w niej mieszają ustawienia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z Mozillką . Otóż zablokowałem obrazki na jednym forum :D Kurde jak je teraz można odblokować bo nie mogę nic pisać .

Gdzie jest taka opcja.

Wiem że po kliknięciu w miejsce w którym się znajdował obrazek można odblokować , ale nie mogę trafić w takie miejsce :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu problem . Znikły wyszukiwarki z prawego górnego rogu :(

Jak je tam włożyć z powrotem.

Klikam dodaj wyszukiwarkę zostaję przekierowany na odpowiednia stronę.

Tam klikam na interesującą mnie pozycję pojawia się komunikat wciskam ok i dalej nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...