Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki-yu

IE vs Firefox vs Opera

Polecane posty

Nie sądzę, by blokowali naszą-klasę, tym bardziej, że nie słyszałem, by ktokolwiek ze znajomych mających Neo marudził coś, że mu nk nie działa. Sam news ciekawy i nawet poparłbym ich działania, gdyby nie to, że blokują strony, które niczemu są niewinne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Ostatnio zainstalowałem nową łatkę do FF 3 (trochę późno ;)) i przestały mi się wyświetlać orientalne czcionki. Zamiast japońskich czy koreańskich znaczków mam jakieś kwadraciki z numerkami w środku. Przed łatką wszystko było OK. Nie wie ktoś co muszę zainstalować żeby odzyskać czcionki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt - ja niestety nie wiem jak Ci pomóc.

Natomiast mam inny problem - wszystkie wyniki szukania z Google mam pogrubione (generalnie już po wejściu do Google jest wszystko pogrubione).

Dodam, że w IE i Google Chrome jest wszystko zaznaczone kursywą ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję addona do Mozilli, który pozwoliłby mi na otworzenie kilku stron na raz po włączeniu Firefoxa, tak jakby kilka stron domowych na raz. Zna ktoś taki program?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox posiada wbudowanego menadżera sesji - sprawdź, czy posiada on opcję zapisu sesji i odpalania wybranej sesji przy starcie. Jeśli tak, to otwierasz stronki, zapisujesz sesję, ustawiasz jako startową i gotowe. Jeśli się nie da, to użyj np. tab mix plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej przeglądarki używasz? Jak używasz Chroma to kliknij na "Ustawienia Google Chrome" -> "Opcje" -> Zakładka "Dla wymagających" -> "Zmień ustawienia czcionek i języka" Zobacz jak tam wyglądają czcionki :)

Niby czcionka bezszeryfowa była ustawiona na kursywę, ale kompletnie nic to nie dało. Nadal wyniki są pisane kursywą. Naprawde potrafi doprowadzić to do szału, skoro tyle lat było dobrze, a tu nagle wszystko pogrubione / kursywą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że nie mam w folderze fonts czcionki Arial (musiałem ją przenosić). Jest tylko w wersji pogrubionej i kursywa. Czy mógłby ktoś załączyć ją tutaj, ew. jak ją skopiować z płyty Windowsa? Czcionka jest płatna (nie zauważyłem darmowej), więc nie można pobrać za darmo z internetu.

[edit]

Problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto pocztowe na Operze. Chcę odbierać maile z Outlooka. Ale przy ustawianiu natrafiłem na lipę - nigdzie nie mogę znaleźć nazwy serwera POP3 i SMTP! Gdzieś wyczytałem, że tylko konta Premium mają dostęp do tej usługi. Czy ta głupota okazuje się prawdą? Szukałem w necie i nigdzie nie mogę znaleźć dancyh odnośnie konfiguracji!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale niestety nic nie pomoga :(

Co do TB to używałem go wielokrotnie i tam też trzeba podawać te same dane, a zależy mi zwłaszcza na OE albo właśnie TB :blink: Jedyne info, jakie znajduję w pomocy Opery to -> Pomoc Opery ;/. Niby podane są ustawienia ale po pierwsze chyba w polu Username mają błąd a po drugie wspisywałem wszystko co przychodzi mi do głowy i nic :(

Chciałem nawet skorzystać z przekierowań ale bez POP3 nic nie zdziałam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze 3 opcje:

1. napisać e-maila do pomocy Opery (ale mówiłeś że coś tam jest płatne jeśli chodzi o te dane POP3 i SMTP).

2. poszukać w Google - może ktoś miał podobny problem

3. moim zdaniem najlepsze wyjście: założyć pocztę na innym koncie - naprawdę mogę polecić Gmail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie dziwne - w necie mnóstwo osób ma problemy z konfiguracją ale zawsze innego konta w Operze a nie samej Opery :( Pozostaje faktycznie napisać do nich ale wiadomo jak to jest z pomocą dla "darmowego" użytkownika. Ale dziwne, bo przejrzałem całe polskie forum Opery i pełno tematów a ani jednego odnośnie POP3 czy SMTP :(

W samych opcjach po zalogowaniu na konto też nic nie znalazłem, chyba jednak tak nas ograniczyli że za darmo to można sobie tylko przeglądać i pisać z przeglądarki. To jest po prostu śmieszne. Konto oczywiście zmienię, ale już na to poszło wiele maili, różne subskrypcje, powiadomienia, aktualizacje itd., i już zmienić adresu nie mogę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie wiecie może czy jest jakiś dodatek do Firefox'a 3, aby po włączeniu przeglądarki na pulpicie pojawiały się miniaturki ostatnio otwieranych stron, oraz coś w rodzaju wyszukiwarki. Podobny patent zauważyłem w Google Chrome i (chyba) w Operze i chciałbym takie coś w moim FF. Za odpowiedzi (+linki) z góry dziękuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...