Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki-yu

IE vs Firefox vs Opera

Polecane posty

No tak. "Mondry" M$ nie stworzył dezinstalatora do IE. No to chyba nie da się zrobić downgrade IE. SPrubuj jeszcze pobrać instalkę IE 6 i ją odpal. Ale pewnie i tak się nie da. CCleanerem też nie usuniesz. W ogóle nie ma instalatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Ja jak się kiedyś wkurzyłem na IE to usunąłem go własnoręcznie. Polecam znakomity program Unlocker, który nawet Windowsa usunie jak będzie potrzeba. Wystarczy znaleźć pliki IE i najnormalniej skasować przy pomocy tego programu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja IE wogole nieuzywam tylko sluchania radio bo niewiem dlaczego mozilla sie zawiesza przy kazdej probie ?? Aha i czy jest jakas mozliwosc wrocenia z IE7 na IE6??

Zainstaluj sobie Multiple IE - tam masz kilka różnych wersji Internet Explorera w jednej instalce. Tutaj link: KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja IE wogole nieuzywam tylko sluchania radio bo niewiem dlaczego mozilla sie zawiesza przy kazdej probie ?? Aha i czy jest jakas mozliwosc wrocenia z IE7 na IE6??

Zainstaluj sobie Multiple IE - tam masz kilka różnych wersji Internet Explorera w jednej instalce. Tutaj link: KLIK

Hmm program raczej za dobrze niedziala bo stronka sie laduje jakies 5 minut i jeszcze sie niezaladowala?? :blink: Ale itak thx ale chyba sobie dam spokoj z IE na przyslosc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, czy w "Dodaj / Usuń programy" nie da się jednak wywalić IE, tylko szukaj w zakładce "Instalator Windows" czy jakoś tak (to jedna z tych opcji, która w każdym kolejnym Windowsie nazywa się trochę inaczej lub zmienia swoje położenie :)). BTW, po tym, jak MS sam odradzał korzystanie z IE (wielki szum o "krytycznej dziurze" - nawet w radio o tym mówili :D) dziwię się, że jest jeszcze ktoś, kto korzysta z tej przeglądarki :). Ze swojej strony polecam Operę jako uzupełnienie FF (w moim przypadku - SeaMonkey :)), zawsze większa szansa, że w którejś przeglądarce strona otworzy się prawidłowo (ja zwykle w Operze otwieram strony wykonane we flashu - jakoś lepiej sobie z nimi radzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dziwię się, że jest jeszcze ktoś, kto korzysta z tej przeglądarki"

Tak jak powiedzialem IE6 korzystalem do sluchania "eski" bo mieszkam za granica... A na ogol uzywam Mozilli. Ale problem w tym ze zadna przegladarka oprocz IE6 niemoze odtwarzac stream-u "eski" , raz mi sie udalo ustawic na mozilli ale sie zawsze pojawial jakis blad przy kazdym uruchamianiu mozilli wiec zrezygnowalem z tej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - mimo słabnącej popularności IE nadal wiele stron robionych jest z myślą tylko o tej przeglądarce. Ja używam jej tylko w przypadku korzystania z takich właśnie stron, a na co dzień korzystam z Opery.

Odnośnie aplikacji MultipleIE, to ostatni raz używałem jej chyba pół roku temu... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dziwię się, że jest jeszcze ktoś, kto korzysta z tej przeglądarki"

Tak jak powiedzialem IE6 korzystalem do sluchania "eski" bo mieszkam za granica... A na ogol uzywam Mozilli. Ale problem w tym ze zadna przegladarka oprocz IE6 niemoze odtwarzac stream-u "eski" , raz mi sie udalo ustawic na mozilli ale sie zawsze pojawial jakis blad przy kazdym uruchamianiu mozilli wiec zrezygnowalem z tej opcji.

Ja wczoraj uruchomiłem na firefoksie 3 streama z eski xD musiałem tylko plugina zainstalować. Działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ie może, co się dzieje z dodatkiem do mozilli 'foxy tunes?

Otóż; nie możne dzięki niemu zarządzać muzyką (ni mogę jej zatrzymać czy przewinąć) a gdybym chciał to zrobić pojawia się napis "nrk_tv_webvid03h. Czy ktoś wie co można na o poradzić?

PS Opcje dla FT są zablokowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy działanie wtyczki Adobe Reader dla Opery (otwieranie PDF bezpośrednio w oknie przeglądarki) jest jakoś uzależnione od wersji zainstalowanego Adobe Readera.

na dwóch komputerach mam Operę 9.63, ale na jednym najnowszy Adobe (i tam działa), a na drugim sprawdzoną wersję 7, która jednak w przegladarce nie działa... :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc w tym dziale -zostałem tu przekierowany z działu internet.

Mam pewien problem- w przeglądarce którą używam Mozilla FireFox mam zapisanych wiele ustawień, dodatków rozszerzeń,haseł po formacie nie chciałbym utracić tych ustawień czy istnieje jakiś sposób by zachować moje ustawienia w Mozilli? Próbowałem już skopiować folder Mozilla z Program Files i uruchomić na drugim systemie przeglądarka uruchamia się ale tak jakby to było pierwsze uruchomienie tzn wyskakują pierwsze kroki w Mozilla FireFox.Czy zna ktoś sposób na skuteczne zachowanie ustawień Mozilla Firefox? Proszę o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz w tym celu skopiować folder z katalogu C:\Documents and Settings\*Nazwa użytkownika*\Mozilla Firefox

(nie wiem jak się dokładni ten ostatni folder nazywa, bo nie używam Firefoxa). Z tego co wiem, to jest też drugi katalog który należy skopiować (albo tylko drugi) w ścieżce C:\Documents and Settings\*Nazwa użytkownika*\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji i tutaj folder Firefoxa.

Kopiowanie folderu z Program Files absolutnie nic Ci nie da (chyba, że podczas instalacji zaznaczyłeś, że ustawienia mają być wspólne dla wszystkich użytkowników komputera - ale widzę, że jednak tego nie zainstalowałeś w ten sposób). Musisz zatem skopiować to co napisałem powyżej. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz w tym celu skopiować folder z katalogu C:\Documents and Settings\*Nazwa użytkownika*\Mozilla Firefox

(nie wiem jak się dokładni ten ostatni folder nazywa, bo nie używam Firefoxa). Z tego co wiem, to jest też drugi katalog który należy skopiować (albo tylko drugi) w ścieżce C:\Documents and Settings\*Nazwa użytkownika*\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji i tutaj folder Firefoxa.

Kopiowanie folderu z Program Files absolutnie nic Ci nie da (chyba, że podczas instalacji zaznaczyłeś, że ustawienia mają być wspólne dla wszystkich użytkowników komputera - ale widzę, że jednak tego nie zainstalowałeś w ten sposób). Musisz zatem skopiować to co napisałem powyżej. :thumbsup:

Faktycznie dzięki znalazłem ten folder w podanej ścieżce ale zapomniałeś dodać że ustawienia lokalne znajdują się w folderach ukrytych taki haczyk-sprawdzę cz to działa i dam znać jeżeli tak to będę naprawdę zadowolony

pozd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...